Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Zanimljivo je da Zvezda nije odlozila svoju utakmcu ovaj vikend :)
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Sve i da nisu alfa i omega lige, imaju dovoljno timova da ne moraju da odlazu. :mrgreen:

Ima i toga sto igraju LS, pa ne igraju cetvrtkom, mada je to cak i na FM-u reseno tako da svi koji igraju LE cetvrtkom, ligu igraju nedeljom. Ovo sa odlaganjem je epska nebuloza i bezobrazluk. Imbecilna odluka...iiiimbecilna... :frown:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Al Zvezda je do sada uvek bila prva za odlaganje. Mozda su bodovi bili sigurni,pa nije bilo potrebe za odlaganjem ;)
Image
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Cane »

U subotu je Arena trebala prenositi cigane s Voždovcem ali je utakmica odložena. Kakve li su šanse da umesto njih ubace nas i Rad?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Cane wrote:U subotu je Arena trebala prenositi cigane s Voždovcem ali je utakmica odložena.
Cuj igrali protv vicesampiona,a odlazu protiv Vozdovca :wink:
Image
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by ssnigd »

Mi sto gledamo ovo i idemo na utakmice smo gori od svih ovih retarda u fudbalskom savezu zajedno.

zvezdu da mi ponude...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Cane »

Ne bih da nas uzdižem preko mere niti neosnovano veličam, jer objektivno nismo ni mi neko čudo i daleko smo od toga, ali što se tiče Evrope i kvalifikacija ipak smo mi pojam za neke Spartake, Radničke, Čukaričke i slične koji se u poslednje vreme nešto guraju da "izbore Evropu". Niko od njih ne može da se sastavi i raspadne se sasvim u susretu sa prvom iole prosečnom ekipom. Nisam posebno srećan zbog toga ali je to naprosto činjenica. Druga je stvar što smo poslednje dve godine bili u takvom kanalu da su se i ovi pobrojani mogli igrati s nama i da nam je svaka "Evropa" bila daleko poput finala lige šampiona. Nadam se da će to svima koji imalo utiču na funkcionisanje FKV biti za nauk i da nam se takva blamaža nikada više neće ponoviti.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Душан »

[quote="Cane"] Ne bih da nas uzdižem preko mere niti neosnovano veličam, jer objektivno nismo ni mi neko čudo i daleko smo od toga, ali što se tiče Evrope i kvalifikacija ipak smo mi pojam za neke Spartake, Radničke, Čukaričke i slične koji se u poslednje vreme nešto guraju da "izbore Evropu". Niko od njih ne može da se sastavi i raspadne se sasvim u susretu sa prvom iole prosečnom ekipom. Nisam posebno srećan zbog toga ali je to naprosto činjenica. Druga je stvar što smo poslednje dve godine bili u takvom kanalu da su se i ovi pobrojani mogli igrati s nama i da nam je svaka "Evropa" bila daleko poput finala lige šampiona. Nadam se da će to svima koji imalo utiču na funkcionisanje FKV biti za nauk i da nam se takva blamaža nikada više neće ponoviti. [/quote]


Спартак се није бламирао, победио је Дњепар, и избацио Спарту из Прага. Раднички је избацио сам себе против Флоре, а Молде је далеко јача екипа од Чуке.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

PPP.... PPM... :mrgreen:

Piper-Penali-Pavkov... Piper-Penali-Mihajlovic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by newnowapv »

Voja wrote:PPP.... PPM... :mrgreen:

Piper-Penali-Pavkov... Piper-Penali-Mihajlovic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Znaci Lepi reseta u novom klubu...
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Душан »

И ТСЦ почео опасно с пеналима.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Karlsson »

Pa imao je i Spartak penal.
Plus je primio gol i izgubio sa igračem više.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by MiSmoFKV! »

Niko da čestita Đumiju na pobedi? :mrgreen:
Šalu na stranu, lepo su crni odigrali, imaju simpatičnu ekipicu, dobar spoj iskusnih, mladih i stranaca.
LingLong može biti zanimljiv ove godine.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by severozapad »

Nataknem im simpatičnu ekipicu. Odvratan tim kao i crveni i nikad se to neće promeniti. Simpatično će mi biti ako se ugase, do tada daleko im lepa kuća a i našem slaninaru zajedno sa njima.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Karlsson »

Ma šta mislili o njima oni imaju sjajnu školu fudbala (imamo i mi) i nije ih strah da guraju svoje klince u vatru dok mi svoje teramo iz kluba i delimo ih drugima.
I kako prodaju jednog klinca tako odmah ubacuju nove.
Ranije prodali Vlahovića, sada Markovića, a evo u prvih 11 Pavlovića i Stevanovića.
S druge strane naši klinci koji su dogurali do prvog tima dobijaju šansu na kašičici.
I to uglavnom kada Vojvodina ima rezultat
Post Reply