Kup Srbije 2023/2024

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Turija »

Vojo, tacno je to da lose branimo kontre celu sezonu i kroz sredinu i po bokovima.
Sada da te pitam, povodom toga, da li fali Mateus i igra sa dva zadnja vezna, na koje se mnogi grozite?

A, o areni i komentatorima :pegla: :pegla:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Voja »

Turija wrote: Tue May 21, 2024 11:25 pm Sada da te pitam, povodom toga, da li fali Mateus i igra sa dva zadnja vezna, na koje se mnogi grozite?
Mozda je veceras i falio ( i to momacki) al sta da radimo, nas dva nismo strucnjaci, mozemo samo da pisemo sta nije valjalo, a ko ce da igra, ko ce da se proda... tu se ne pitamo nista :)
Image
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by 021 »

Nemamo previše za čim da žalimo. Tim još uvek nije na potrebnom nivou. Ako postoji nešto korisno što se može izvući iz ove utakmice, onda je to kristalno jasna slika o slabosti naše odbrane i definitivna potvrda da se u prelaznom roku moraju dovesti ne samo novi bekovski par, već i štoper. Stvorili smo solidan broj šansi, ali mislim da nam ni bolja realizacija ne bi pomogla, jer smo pozadi bili toliko bušni da nam je iz svake ozbiljnije akcije pretila opasnost. Agresivnost i požrtvovanje su takođe bili ispod očekivanog nivoa. @Turija, i ja bih ovu utakmicu započeo sa Mateusom umesto Savićevića u veznom redu, i plićom postavkom, po cenu odstupanja od Bandovićeve 'vizije' napadačke igre. S obzirom da je protivnik daleko brži, a naša odbrana spora, nismo im smeli ostaviti toliko prostora.

Sve u svemu, prilično iritanta fudbalska predstava, u sjajnom ambijentu, gde je utakmica svakih 5 minuta bila prekidana zbog ubacivanja predmeta u teren...

P.S. Nepopularno mišljenje: mnogo bolje igramo bez Vukanovića.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by ssnigd »

Dokle god budemo ulazili ovako u tekme sa njima, nikada necemo uzeti ni bod.
Razbili su nas u prvih 15min i time sebe digli.
Rutinska pobeda cigana, a nama ostaje samo da se nadamo, da u sportskom sektoru mogu da vide sta nam sve fali od igraca.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. DANAS u 20.15h

Post by Maki »

Bili su bolji, verovatno i svežiji jer su odmarali igrače prošlo kolo dok smo mi imali naporan meč u Kragujevcu.
Kada sam video izmenu Zukić-UN i traku na ruci cigana Vukanovića krenuo sam da napustim stadion, ali nije se moglo.
Ne znam da li sam se više osetio popišan kada se Ivanić poneo kao go**o ili kada se naš kapiten nije radovao što je dao gol svom klubu.
Bandović je Boža Dunster i treba nam bolji trener ako želimo trofeje.
Momcima na terenu i tribinama sve čestitke za borbenost. Vraćam se iz Loznice ponosan. Vidimo se na zatvaranju sezone i nadam se 4. mestu.
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Djisa »

Kvalitetniji su na svim pozicijama od Carevica do Ivanovica i to znacajno. Na klupi su im igraci koji bi nama bili nosioci igre. Jednostavno mogu da kupe takve igrace, jer imaju budzet kakav imaju. Ja to nisam video ili nisam zeleo da vidim do ove utakmice, ali ovakva zvezda je jaca od bilo kog tima iz nase lige za klasu. I bice prvaci jos dugo!
Kup je nas!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by fare »

Po meni je trebalo da počne Gio mesto Đoleta, Radule umesto Savićevića i možda čak Kembel umesto Lazarevića. Onoga što se piše 2 milke za Zuku a ugovor. 3 godine premalo a i Radula ne bi puštao za te pare bonus igrač malo je to para a za Ivanovića se nešto piše 5,6 milki e to bi bio bio posao. A ono go**o Ivanić je pokazao definitivno kakvo je go**o treba mu zapamtiti kada dođe u NS ponovo dobro mu se najebati majke.
I sve pohvale za navijače samo pitanje gde su u Novom Sadu kada se igra???
Last edited by fare on Tue May 21, 2024 11:43 pm, edited 1 time in total.
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by VošaNS »

Treba da pustimo da se ohlade glave malo i sve će doći na svoje. U subotu uveče kad zatvorimo ovu sezonu i u zavisnosti od rezultata i pozicije na tabeli možemo da je zaključujemo i govorimo da li je uspešna ili ne. Nismo danas bili na najvišem nivou, sve nas je stiglo na kraju. U subotu je mnogo važan meč i nema vremena za žaljenjem ovde.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by churguzijanac »

Realno mi nazad imamo samo Koraća koji je igrač iznad proseka, a može i njemu forma da padne ako ne dovedu bolje.Crni je loše odreagovao kod prvog gola i nije ta klasa za ovakve utakmice.Njegos baš loš večeras i opet nije bilo mesta za Mateusa.
Mihajlo zelen za ove premazane cigane.Savićević nevidljiv i kad se sve složi to je to.
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Sasa1969 »

Lazarevic i Vukanovic najgori na terenu.Desna strana promaja.Vukanovic ne pokrije lazarevica kad se ubaci.Los prijem svake lopte i losa predaja.Svaki dribling izgubljena lopta.Ono simuliranje faula presmesno.Jedino ga usrao gol i vidim pljuste trojke odmah.Svako to drugacije vidi utakmicu.Mene su ova dvojica neverovatno nervirali.
Crnomarkovic i Korac nikad gore.Svaki duel sa zvezdinim igracima koriste ruke cak i na sredini terena.To je znak nemoci....
Jedino Firma za pohvalu.Lepa koreografija i brojnost.
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Red Marquis »

Ništa nisam očekivao, nisam ni razočaran. Deja vu deja vu deja vu...viđeno x puta.
Odavno mislim da mi cigane nećemo nikad pobediti kad je njima stalo. Uvek je nešto, ali na kraju uvek bude rutinski. Jeste, bolji su. Ali na sve to i dodati i da smo taktički pogrešno igrali. Oba beka pogrešna, vezni red je trebao biti defanzivniji, no svejedno bi bilo i tad.
Io odio Belgrado
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by vdn slaninar »

Нема потребе за кукњавом,никад већа разлика у квалитету и буџету у корист циганије.Сав тај њихов квалитет и разлика се највише показала у основним фудбалским сегментима,пријем,предаја и грађење лопте.Нису они показали неке потезе,дриблинге,није ни Букари направио слалом,кад имају лопту иде брзо,пријем,пас у право место,у право време,брза решења.Свим силама на победу против Лучана,свака част момцима.Морао је Бандовић да коригује нашу игру ради јачине противника,два задња везна,брза транзиција,ал не замерам ни њему.Опет боље и нападачки,отворено,па пробати боље и боље,јер је то неки европски модел.Заслужено смо дали го,одлично суђење.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Turija »

Ne vredi nama nista, sto igramo ofanzivnije, ako ne koristimo sanse, a sa druge strane otvaramo rupe u kontrama protivnika i svaki njihov napad je poluprilika ili prilika.
Puno nam treba sansi, pa i 100%, da bi dali jedan gol.
Nismo jaki ni u skok igri. Centarsutevi u 80-90% napamet i u losem tajmingu i na poziciju, kao i sutevi.

Posla ima preko glave, da bi mogli proci kolo-dva u LK. Samo bas ako dobijemo neke dunstere.
Bez 3-4 pojacanja, mrka kapa.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Grbavica.021* »

Воша изгубила у финалу Купа Србије

https://www.fkvojvodina.rs/vosa-izgubil ... pa-srbije/

Image

Бандовић и Вукановић: Доћи ћемо опет до финала Купа и борићемо се за трофеје

https://www.fkvojvodina.rs/bandovic-i-v ... a-trofeje/

Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Post by Voja »

Turija wrote: Wed May 22, 2024 12:10 am Nismo jaki ni u skok igri. Centarsutevi u 80-90% napamet i u losem tajmingu i na poziciju, kao i sutevi.
Gledam onaj jedan prekid sto smo imali u prvom poluvremen, Crnomarkovic sam na drugoj stativi, 10 metara u krug oko njega nikoga, 20 sekundi mase, dize ruke, pokazuje... Dzaba... mislim da ga Lazarevic nece videti ni na snimku meca :D Totalno smo bezopasni iz prekida... pa samo Varjacica da smo imali veceras u timu...
Image
Locked