Liga Evrope - sezona 2014/15

Locked
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by ogi »

Abu.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by ssnigd »

Niko od nas ne zna kako mi zapravo igramo, stojimo na terenu, odbrana, kreativnost, napad. Ne znam da li je iko od nas imao priliku da vidi bilo koju utakmicu na Zlatiboru, pa da steknemo neko misljenje. Sve se svodi na pisanje novinara a nauceni smo da to uzimamo sa velikom rezervom. Stoga, ostaje nam da samo cekamo cetvrtak i da vidimo kako ce klinci da odigraju, sve drugo je cisto vrtenje prazne slame.
Trencin na dva youtube klipa protiv Slavije i Dubnice smo jos i videli da nisu naivni i da su po meni dosta jaci od Honveda, a mi jos nemamo Abubakara da nas izvlaci iz govana i da sam resava utakmice.
Kazem uporediti njih i nas je nelogicno trenutno. Nadamo se najboljem i da cemo pokazati da je Vosina skola bolja od slovacke porpomognuta jos sa njihovim pojacanjima.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by N13 »

ssnigd wrote:Niko od nas ne zna kako mi zapravo igramo, stojimo na terenu, odbrana, kreativnost, napad. Ne znam da li je iko od nas imao priliku da vidi bilo koju utakmicu na Zlatiboru, pa da steknemo neko misljenje. Sve se svodi na pisanje novinara a nauceni smo da to uzimamo sa velikom rezervom. Stoga, ostaje nam da samo cekamo cetvrtak i da vidimo kako ce klinci da odigraju, sve drugo je cisto vrtenje prazne slame.
Trencin na dva youtube klipa protiv Slavije i Dubnice smo jos i videli da nisu naivni i da su po meni dosta jaci od Honveda, a mi jos nemamo Abubakara da nas izvlaci iz govana i da sam resava utakmice.
Kazem uporediti njih i nas je nelogicno trenutno. Nadamo se najboljem i da cemo pokazati da je Vosina skola bolja od slovacke porpomognuta jos sa njihovim pojacanjima.
Kako bre ne znamo, kad je jedina razlika u odnosu na proletos to sto nemamo Sergeja. Na njegovo mesto ce verovatno Ivanic, levo Mijat, desno Alivodic, napred Laza ili Jova... Mislim da ce nasa igra zavisiti od forme Radoje i Poletanovica. Kako oni budu igrali, tako ce ceo tim. U Radoju nekako uvek imam poverenja, ali Mare je cesto promenljive forme...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by ДушанСП »

Ми као да смо извукли Барселону.Овде се већ прави алиби за евентуални неуспех,ако нису хтели да играју лигу европе,могли су да кажу или да иступе место неком другом.Све ово делује јако неозбиљно.Лично сматрам да је велики неуспех да Војводина испадне од Тренчина,а бајке које ће Марић касније да просипа о изванредној екипи нек остави за себе.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Radoye »

Iskreno, j**e mi se zivo za rezultat u ovoj sezone, ono sto je jedino bitno je da klub finansijski stane na noge i da se tu rascisti situacija. Rezultat je trenutno u skroz nekom 10-tom planu.

No realno gledano ako se napravi rezultat u Evropi to moze puno pomoci upravo finansijskoj situaciji, i zbog osvojenih nagrada UEFA i zbog dizanja rejtinga nasim mladim igracima cijom prodajom bi onda zaradili vise nego ako bi se prodavali iz kluba koji je pukao na prvoj prepreki.

Sve je to medjusobno povezano, i zato treba da grizemo i gledamo da sto dalje doguramo u Evropi!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:Iskreno, j**e mi se zivo za rezultat u ovoj sezone, ono sto je jedino bitno je da klub finansijski stane na noge i da se tu rascisti situacija. Rezultat je trenutno u skroz nekom 10-tom planu.
Sustina!
Radoye wrote:No realno gledano ako se napravi rezultat u Evropi to moze puno pomoci upravo finansijskoj situaciji
I jos jedna sustina!

Mi ove moramo da izbacimo.
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Stexman »

Radoye wrote:Iskreno, j**e mi se zivo za rezultat u ovoj sezone, ono sto je jedino bitno je da klub finansijski stane na noge i da se tu rascisti situacija. Rezultat je trenutno u skroz nekom 10-tom planu.
Bez rezultata nema nista od bolje finansijske situacije osim ako neko ne uleti sa lovom iz svog dzepa!
Rezultat je i te kako bitan.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Salvador »

gospodinFKV wrote:
Radoye wrote:Iskreno, j**e mi se zivo za rezultat u ovoj sezone, ono sto je jedino bitno je da klub finansijski stane na noge i da se tu rascisti situacija. Rezultat je trenutno u skroz nekom 10-tom planu.
Sustina!
Radoye wrote:No realno gledano ako se napravi rezultat u Evropi to moze puno pomoci upravo finansijskoj situaciji
I jos jedna sustina!

Mi ove moramo da izbacimo.
Heh, dobre su vam ove totalno kontradiktorne sustine - rezultat je totalno nebitan, ali mi moram da ostvarimo sto bolji rezultat :lol:

Naravno da je rezultat bitan, i on moze samo pomoci u ukupnom oporavku.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by 1892 »

Salvador wrote:Nadam se da je ovo ili neka taktika da se zavara Trencin ili obicna greska novinara.
Jer ako je trener zaista namerio da stavi coveka koji u zivotu nije odigrao na mestu stopera (cak i da je Puskaric sposoban za to, opet nije uigran sa Pekaricem) protiv tima koji po svoj prilici ima solidan napad, onda bolje da svi odmah pocnemo da shvatamo ovogodisnje kvalifikacije kao cistu zajebanciju..
Puska je mnogo puta u karijeri igrao na stoperu.
Come on you Reds!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Radoye »

Salvador wrote:Heh, dobre su vam ove totalno kontradiktorne sustine - rezultat je totalno nebitan, ali mi moram da ostvarimo sto bolji rezultat :lol:

Naravno da je rezultat bitan, i on moze samo pomoci u ukupnom oporavku.
Pa nije kontradiktorno - primarni cilj je finansijska stabilizacija, i ako on bude ostvaren ja se licno necu puno sekirati ako ispadnemo rano iz evrope, ne osvojimo kup i zavrsimo na nekom 7. mestu u prvenstvu ove godine ako tako dugorocno resimo finansijsku stabilnost. Spreman sam da prihvatim da se rezultat zrtvuje za ovu jednu sezonu, ili cak dve, pod uslovom da klub finansijski stane na noge i da nakon toga bude spreman opet da ide na vrh. U tom kontekstu rezultat mi nije najbitniji ove godine, ima stvari koje su mnogo vaznije (na primer: da li ce kluba uopste biti za te dve-tri godine ili ce ko Hajduk Kula Bogu na istinu).

A sa druge strane ukazujem da bi za ispunjenje tog uslova gorenavedenog dobar rezultat bio itekako bitan i mogao bi da pomogne njegovom ostvarenju. Tako da, iako bih imao razumevanja za slabije rezultate ove sezone, ipak apelujem na sve u cijoj je to moci - igrace, struku, upravu - da daju sve od sebe jer dobar rezultat na travnatom terenu moze puno da pomogne u onoj drugoj vaznijoj utakmici na finansijskom terenu.

Jel' sad jasnije? :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by gospodinFKV »

Salvador wrote:Heh, dobre su vam ove totalno kontradiktorne sustine - rezultat je totalno nebitan, ali mi moram da ostvarimo sto bolji rezultat :lol:

Naravno da je rezultat bitan, i on moze samo pomoci u ukupnom oporavku.
Uopste nije kontradiktorno, mozda me nisi razumeo - ako prodjemo u LE, ili makar do plejofa ponovo, uopste se necu potresti ako ove sezone budemo posrnuli u prvenstvu. Ako bismo nekako kroz LE makar malo sanirali pozar premijama/dobrim prodajama igraca, mozemo sebi da dozvolimo slabiju sezonu, pa od sledece ponovo krenuti od neke (nadam se) pozitivne nule....

Suma sumarum: Rezultat u ligi mi nece biti uopste bitan, ako zaradimo kesa kroz Evropu da popravimo situaciju, ili napravimo par jakih prodaja. Zato kazem da Trencin moramo proci, i onog sledeceg, ako moze i plejof, a za prvenstvo imamo bensedine, hvala bogu...

Doduse, slazem se i sa Radoyem donekle, ali ipak mislim da mora da postoji imperativ u LE, zbog skauta iz drugih klubova i evropskih premija....
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Salvador »

Ne zelim da ulazim u nepotrebne kruzne rasprave kada realno ne mislimo mnogo drugacije.
Moja jedina poenta je da ja licno kao verni navijac sa vise od 30 godina staza nemam vise zivaca da iz godine u godinu slusam nova i jeftina opravdanja za slabe rezultate, posebno za prvenstvo, a deluje da se opet nastavlja sa istom praksom.
Isto kao nasi vrli politicari: 'samo da prodje kriza', 'samo da se stabilizujemo', 'samo da usvojimo zakon', 'bicemo transparentni', itd itd, nista drugo nego iste prazne price i nova opravdanja za slabe rezultate.

Konkretno sada sa ovim timom koji je prakticno isti kao prosle godine, stvarno ne vidim zasto ne bismo jasno i glasno rekli da idemo na prvo mesto u ligi u kojoj realno ne postoje nista jaci i stabilniji timovi i sto dalje mozemo u kvalifikacijama za LE.
Rezultatski uspesi mogu samo da pomognu 'stabilizaciji'.
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by budababa »

Žurnal wrote:Poslednji trening pred odlazak u Slovačku potvrdio je da može da se računa na „rovite” igrače, defanzivca Srđana Babića i napadača Lazara Veselinovića.
E sad, da li je ovo bajata vest ili se jednostavno sakrivaju karte do početka utakmice?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by laki »

Nadam se da ce braniti Zak, kakav crni Jovanic sto pise u Ruznalu! Zak je klasa za onog linijasa! Vise volim i da golman propliva nekad nego da cuva liniju kao sisetina poslednja.
Image
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by ragazzi di Neoplanta »

Da li ima negde prenos na televiziji, ili link neki?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Locked