Kup Srbije 2015/2016

Locked
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by johnny »

I kod trećeg trenera Meri ne dobija šansu. Ipak će biti da ne poseduje kvalitet. Radujte se prolazu, ne kukajte zbog njega...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by novosadjanin »

Moguci protivnici u 1/4-finalu: Jagodina, Spartak, Borac i Javor.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Turija »

Vaso, Vaso, da li smo gledali istu utakmicu?
Sekula bio nerešiva enigma na sredini terena za Inđijce. Napravio more akcija opasnih po gol protivnika, oduzeo xy lopti i dobio gomilu duela.
Ja sam u našem (bez)veznom redu video jedino da je Maksa igrao prvo poluvreme, a u drugom nestao sa terena.
Sve ostale naše igrače nisam ni primetio da su učestvovali u meču.Nešto se tu kretalo i batrgalo po terenu, pokušavajući da se sastavi sa loptom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Djisa »

novosadjanin wrote:Moguci protivnici u 1/4-finalu: Jagodina, Spartak, Borac i Javor.
Sa Jagodinom, Javorom I Spartakom zreb, ukoliko dobijemo Borca sigurno gostujemo.
Kup je nas!
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by lazarr »

Vaso, i ja se pitam jesmo li mi gledali istu utakmicu? Baš sam hteo da napišem kako je Sekulić totalno neupotrebljiv igrač. Dečko jednostavno nema nijednu karakteristiku ozbiljnog igrača.Čudi me tvoje zapažanje... A čudi me i današnja Maksina loša igra, samo 4 dana posle utakmice gde je bio najbolji. U stvari, svi su odigrali bar za jedan level slabije nego u subotu. Možda je taj Sekulić odigrao na svom nivou pa je danas kada su svi podbacili zapao za oko Vasi pa ga je on nahvalio?
Da ponovim - Sekulić je najslabija karika ovog tima!
Marko93
Posts: 562
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Marko93 »

mogli bi da probamo sa Zlicicem na toj poziciji
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by lazarr »

Marko93 wrote:mogli bi da probamo sa Zlicicem na toj poziciji
Ta pozicija je totalan višak. Igrati sa 2 defanzivna vezna kod kuće protiv drugoligaša je za mene nedopustivo. Mi u toj formaciji treba da igramo maximalno u 3-4 utakmice u sezoni i to isključivo u gostima. 2 veoma slična igrača pokrivaju 1 poziciju u timu i dozvoljavaju skoro svim protivnicima da imaju ravnopravan posed lopte čak i na Karađorđu. Kod kuće se mora igrati sa 4 vezna (u rombu) i 2 špica. U takvom sistemu nema mesta za Sekulića, ali vidim da svi treneri igraju na ovaj način iako ne vidim nijedan razlog za to.....
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by N13 »

Niko se nije posebno istakao danas. Mnogo mrtva igra. Da se nije atmosfera na severozapadu "probudila" u drugom poluvremenu, ja bih zaspao na sred stadiona.
Dobro su odigrali Rosić i Nastić. Neki pišu da je Maksimović bio očajan, ja to nisam video... nije ni predobar, ali svoj zadatak je solidno odradio (ne zaboraviti da fudbal ne podrazumevba samo igru s loptom... jednako važno je i igranje bez lopte, gde je Maksimović bio odličan). Ivanić mnogo loš danas... ni jedan dribling mu nije prošao, ali i pored toga nekako mi uliva najviše poverenja na terenu. Sekulić, Ožegović i Pavkov neprimetni.

Jeste Ivanić za vikend dao lep gol iz slobodnjaka, ali da li on treba da ih izvodi? Danas je imao čini mi se 3 slobodnjaka iz veoma dobrih pozicija, ni jednom nije živi zid prebacio?! I u prethodnim kolima je retko kad prebacio živi zid... pa ne mora uvek dati gol, ali iz takvih pozicija mora šutati neko ko će u 80% slučajeva pogoditi okvir gola. Mislim da bi Babić dobro izvodio prekide sa leve strane. Desna strana je naravno za Stanisavljevića.

Sve u svemu, idemo dalje, a to je najvažnije.

Od igrača jedino što tražim u ovom trenutku je da se ne naguze u beogradu narednu utakmicu, već da muški odigraju svih 90 minuta!
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Turija »

lazarr wrote:
Marko93 wrote:mogli bi da probamo sa Zlicicem na toj poziciji
Ta pozicija je totalan višak. Igrati sa 2 defanzivna vezna kod kuće protiv drugoligaša je za mene nedopustivo. Mi u toj formaciji treba da igramo maximalno u 3-4 utakmice u sezoni i to isključivo u gostima. 2 veoma slična igrača pokrivaju 1 poziciju u timu i dozvoljavaju skoro svim protivnicima da imaju ravnopravan posed lopte čak i na Karađorđu. Kod kuće se mora igrati sa 4 vezna (u rombu) i 2 špica. U takvom sistemu nema mesta za Sekulića, ali vidim da svi treneri igraju na ovaj način iako ne vidim nijedan razlog za to.....
+1
Mi se moramo dozvati pameti i okanuti onoga što nam ne uspeva već 25 godina.
Sa ovakvom selekcijom i fudbalskom filozofijom ćemo potpuno uništiti stogodišnji Klub.
Prekinuti ustaljenu praksu da se dovode igrači kao broj, nego jedino po potrebi na pozicijama, a i da fizički izgledaju kao sportisti, a ne kao rekreativci.
Mi nijednoj ekipi ne možemo da nametnemo tempo i kontrolišemo igru, čak ni u Novom Sadu, što je velika bruka za ovaj Klub.Nekada smo bili prepoznatljivi baš po toj lepršavoj igri, a danas po antifudbalu.Ako želimo da budemo u samom vrhu domaćeg fudbala, što je obaveza Voše, onda se mora okrenuti drugi list.To ne možemo ostvariti ovakvim radom i politikom, jer ni sa čime ne odskačemo od drugih klubova, ne samo u JSL, već čak ni od drugoligaša i trećeligaša.Mi se protiv svakog protivnika branimo i uzdamo u neku, eventualnu, kontru ili njihovu grešku iz koje ćemo učačkati jedan gol i onda se braniti izbacivanjem lopte u ,,kukuruze".
Takvom postavkom i igrom oteraćemo i poslenje Mohikance sa novosadskih tribina.
Da li je normalno da takav grad, kao što je Novi Sad, ne može da napravi jedan ozbiljan fudbalski tim?Pitanje za zrelo razmišljanje i za sramotu FK Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Rabba »

Djisa wrote:
novosadjanin wrote:Moguci protivnici u 1/4-finalu: Jagodina, Spartak, Borac i Javor.
Sa Jagodinom, Javorom I Spartakom zreb, ukoliko dobijemo Borca sigurno gostujemo.
Sve tacno osim Jagodine. Radnicki Nis umesto njih i spisak je dobar. Ako njih izvucemo, idemo na Cair.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Sasa1969 »

Ozegovic mi i dalje ide na zivce posle svake sanse ima nesto da doda ,rasiri ruke ili se uhvati za glavu.A posle gola dolazi zadnji da cestita kao da mu je krivo sto on nije dao gol.I dalje davi loptu previse mada izgleda da mu je neko skrenuo paznju da nije sam na terenu....

http://www.sportnetwork.rs/play/82467/k ... ndjija-1-0" onclick="window.open(this.href);return false;

Samo obratite paznju na njegove reakcije posle ovo malo sansi koje smo napravili.
Image
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Nikola »

Važna je pobeda i prolaz, nikad nismo igrali previše lepršavo u kupu.
Ožegović smeta boljoj igri kluba a sramota je da Pavkov bude izmena pre Meria!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Salvador »

Mlaka igra celog tima, uvek taj zakasneli pas i spore reakcije.
Zlicica u prvi tim, za to malo sto smo ga videli u dve tekme vidi se da je klasa za mnoge.
Ozega na klupu, ne ide mu, gusi igru i treba da oladi.
Comi opet nemotivisan. Babara ne igra nesto posebno, ali vec redovno resava stvari i zasluzio je prvi tim.
Stanisavljevic slab.
Mora to momci bolje protiv groblja!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2101
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by churguzijanac »

Jel moguce da ima botova na ovom forumu!?
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Kup Srbije 1/8 finala: Vojvodina-Inđija, 02. decembar u

Post by Vasa »

Mnogo puta sam kritikovao Sekulica jer je bio ocajan a u zadnje dve odlican i juce izvanredan(ako negde ima pogledajte njegovu igru od juce) i to je moje misljenje!
Nisam niti cu pisati ili davati nekakve ocene zato sto mi je neko vise neko manje simpatica,u ovoj ekipi Ivanic,Maksimovic i Nastic su oni igraci koje da sam se rukovodio simpatijama nikada ne bi bili ni blizu kritika a jesu narocito Ivanic, do juce nisam imao nikakvu zamerku za Maksimovica ali juce njegovo drugo poluvreme bilo ocajno gotovo bez ijednog preciznog pasa sa puno nervoze i nepotrebnih startova!
Nisam kritikovao Ozegovica juce je bio jako slab uz vec pomalo iritantnu sebicnost narocito u prvih 45.Pankov je mozda i najvise bio na mom nekakvom kritickom pisanju ali zadnjih 3-4 odlican !
Locked