35. kolo: VOJVODINA - Napredak 5:0 (4:0)

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak 5:0 (4:0)

Post by Turija »

Red Marquis wrote: Mon May 13, 2024 2:39 pm Svašta. Neki ljudi imaju potrebu da objasne i naglase svoje odluke. Drugi ne. Niko vam ne zavrće ruku, ne morate da čitate, ostavite vaša tri i ćao.
Tacno!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak 5:0 (4:0)

Post by N13 »

Moram ovo prokomentarisati.
Ove sezone nisam glasao ni jednom za igraca sezone, bojkotujem. Razlog je sto sam 'eksperimentisao' prethodnih sezona, i shvatio da kada hocu da glasam i dajem bodove, jako retko odigramo dobro, to budu uzasne sezone. A u onim sezonama kada ne glasam, mi imamo mnogo bolje rezultate, i igru. Nije da sam sujeveran, ali jednostavno igraci bolje igraju kada ih ja ne ocenjujem :mrgreen:

Ali sam zato usao u svako glasanje za igraca sezone i citao komentare. Jednostavno su mi zanimljive analize igraca od strane drugih forumasa. Svi mi mesto drugacije vidimo kada gledamo utakmicu. Meni je jako zanimljivo videti koga i zasto su drugi forumasi ocenili kao najbolje na nekoj utakmici.
Ja bih licno uveo pravilo da je komentar obavezan uz glasanje, ali dobro :)
Razumem neke forumase da ne zele komentarisati, ali ne mogu nikako razumeti da nekome moze smetati sto drugi komentarisu? Pa niko nije prisiljen nista da cita. A ne verujem da i Radoye ima problema sa tim.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9903
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 35. kolo: VOJVODINA - Napredak 5:0 (4:0)

Post by Voja »

N13 wrote: Mon May 13, 2024 6:44 pm Ja bih licno uveo pravilo da je komentar obavezan uz glasanje, ali dobro :)
To je i bilo pravilo al je Radoye malo olabavio :D U sustini slab je odziv, pa se zato tolerise i samo bodovanje bez obrazlozenja. Nego meni nije jasno, koji je to komentar zasmetao, i na kog se igraca odnosi :mrgreen:
Image
Locked