Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Ne razumem zasto zvuci neverovatno da se Kacar vrati ... zar ste zaboravili da je sam izjavio da bi se vratio u Vosu i igrao za manje pare? Sem toga tu se moze naci dogovor sa igracem i reci mu ..sine mozemo 10.000 mesecno da ti damo i povratak karijere.. Malo li je?

Ako Abu odlazi i ne zeli vise da ostane ,nadam se da ce ga Kezman uvaliti u Fener ili Galatu jer zasluzuje da igra u takvim klubovima.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

A sto lepo ne probaju da malo pojacaju ugovor ABU-u i neka ostane on kod nas ? Jedino ako on nece :frown:.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Transferi

Post by Firmson89 »

Добар део људи вероватно сматра да би било добро да Абу остане, знамо сви и каква је играчина и наравно да га желимо у тиму. Али у другу руку, нека буде како он жели, јер нам је заиста доста донео и мени неће бити жао ако оде у Трабзон, Фенер или сличан јачи клуб, јер је то заслужио, ко још жели да се вуче по нашим пашњацима до краја каријере. А ако ипак остане...газимо :cheers:

П.С. О његовом преласку у мусаве не желим ни да размишљам, а и чисто сумњам да би то било изводљиво.
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

ovako...kezman radi svoj posao vrhunski.i radice.ima slobodu i tako i treba.traks vule i abu ako bude ok ponuda i treba da idu,a i sami znate da ce ostati kod nas.kaludjerovic vrhunski igrac,nalazio se uvek na pravom mestu u pravo vreme,i ako sam ga pljunuo sa zapada povlacim pljuvacku odmah ako gine za klub.stepanov i kacar pa bek dodju makar i ma pozajmicu alo slavimo 100 godina,ginuce za grb jer ima je vosa u srcu.despot za sada samo izlazi u ns realno je da dodje.nikolic radi sa mladima,forsira mlade sa ovom gospodom duvamo svee ljudiii sveeee sa3 komada razlike.delac videcemo bolji od supe milion puta jer zna da ispuca loptu i nije nesiguran.zato ajde svi lepo osmehe na lice,pa kad uzmemo titulu dolazice nam ohoho igracine,al da se mrdnemo sa mrtve tacke.pre svega sci na hibernians pa na honved ko moze.nema podela medju nama navijacima,istok zapad sever svi kao jedn da stadion bude kao nekad,da igraju otvoreno da se kezman podrzi i balsa i braco moja mozemo da vidimo sebe vise.kao nekad,za staru slavu za nove pobede!
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Transferi

Post by Mackycool »

ultra komsa wrote:ovako...kezman radi svoj posao vrhunski.i radice.ima slobodu i tako i treba.traks vule i abu ako bude ok ponuda i treba da idu,a i sami znate da ce ostati kod nas.kaludjerovic vrhunski igrac,nalazio se uvek na pravom mestu u pravo vreme,i ako sam ga pljunuo sa zapada povlacim pljuvacku odmah ako gine za klub.stepanov i kacar pa bek dodju makar i ma pozajmicu alo slavimo 100 godina,ginuce za grb jer ima je vosa u srcu.despot za sada samo izlazi u ns realno je da dodje.nikolic radi sa mladima,forsira mlade sa ovom gospodom duvamo svee ljudiii sveeee sa3 komada razlike.delac videcemo bolji od supe milion puta jer zna da ispuca loptu i nije nesiguran.zato ajde svi lepo osmehe na lice,pa kad uzmemo titulu dolazice nam ohoho igracine,al da se mrdnemo sa mrtve tacke.pre svega sci na hibernians pa na honved ko moze.nema podela medju nama navijacima,istok zapad sever svi kao jedn da stadion bude kao nekad,da igraju otvoreno da se kezman podrzi i balsa i braco moja mozemo da vidimo sebe vise.kao nekad,za staru slavu za nove pobede!
Auf, tebe treba postaviti za motivacionog govornika! Stvarno mi je nabacilo osmeh na lice! Ovo mora da se objavi na naslovnu stranu sajta, sa ovakvim načinom razmišljanja JEDINO možemo ostvariti nešto! :cheers:
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Haha ultra kao sto maki rece dobar bi bio govornik :)
Jeste ,lepo i pozitivno zvuci tvoj komentar ali mi stari vojvodinasi smo previse puta bili zajebani da bi mogli vise ikom da verujemo.

Dakle dok god ne bude bilo rezultata uvek cu biti anitprotivan :)
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Mozda malo zurim, ali verujem u Kezmana. Momak ocigledno ima veliku zelju da se dokaze.
Odmah posle zavrsetka karijere najavio je da ostaje u fudbalu, da zeli da radi u fudbalu i
da se pokaze kao uspesan fudbalski radnik.
Zavrsio je i fax (hajde, svi znamo kako oni zavrsavaju fakultete ali dobro...), i poprilicno ozbiljno
shvatio sve to.
Smem se kladiti da ce samo u ovom prelaznom roku uraditi vise od Pantelica za celo
vreme provedeno u klubu.

I zato apelujem na sve Slaninare, pustimo momka da radi, posle cemo da ocenjujemo njegov
rad. Potpuno je nebitno to sto je igrao kod crnih. Podsecanja radi, i Pantelic je imao nekih svojih
epizoda, a i svi dobro znamo cije je zastavice kacio na retrovizor. Prema tome, ako je on
mogao, ne vidim razlog da se razapinje Kezman koji je u samom startu pokazao vise ambicija nego
bilo ko iz kluba.
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: Transferi

Post by ФКВ »

Kaludjer je sezonu karijere igrao kod Nikolica, nije specijalno brz, ali ima odlican osecaj za gol i dobro igra glavom.
Nikolic zeli Lekovica na prvom mestu, pa tek onda Kaludjera.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Pre petnaestak godina su tako pustili jednog drugog ambicioznog fudbalskog radnika da radi. Napravio je odlicnu ekipu, dosli su i neki rezultati, a onda je usledio strajk, pa kolaps, pa kud koji mili moji, pa tragicnih 10 godina po FKV, i samo nas je visa sila sacuvala od propasti. Ista ona koja sada cuva zvezdu. Samo vi pustite coveka da radi. Ja sam samo pitao ko ce biti odgovoran ako kola krenu nizbrdo?
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

:cheers:
ultra komsa wrote:ovako...kezman radi svoj posao vrhunski.i radice.ima slobodu i tako i treba.traks vule i abu ako bude ok ponuda i treba da idu,a i sami znate da ce ostati kod nas.kaludjerovic vrhunski igrac,nalazio se uvek na pravom mestu u pravo vreme,i ako sam ga pljunuo sa zapada povlacim pljuvacku odmah ako gine za klub.stepanov i kacar pa bek dodju makar i ma pozajmicu alo slavimo 100 godina,ginuce za grb jer ima je vosa u srcu.despot za sada samo izlazi u ns realno je da dodje.nikolic radi sa mladima,forsira mlade sa ovom gospodom duvamo svee ljudiii sveeee sa3 komada razlike.delac videcemo bolji od supe milion puta jer zna da ispuca loptu i nije nesiguran.zato ajde svi lepo osmehe na lice,pa kad uzmemo titulu dolazice nam ohoho igracine,al da se mrdnemo sa mrtve tacke.pre svega sci na hibernians pa na honved ko moze.nema podela medju nama navijacima,istok zapad sever svi kao jedn da stadion bude kao nekad,da igraju otvoreno da se kezman podrzi i balsa i braco moja mozemo da vidimo sebe vise.kao nekad,za staru slavu za nove pobede!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Kad se brani uprava i njeni potezi, uvek novopridošli članovi foruma su ti prednjače u tome.
Neću da da sumnjam u ničije namere, nadam se samo da ste još klinci i da ćete lako pregurati ovu naivnost kad vas stvarnost zvekne, a zveknuće vas kao što je nas starije x puta.
Io odio Belgrado
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

@Red Marquis druze, a ovde se toliko mraci i siri negativna energija da to probija sve
granice normale. Kad dodjem na forum, ili padnem u totalnu depresiju pa ne mogu doci sebi tri dana,
ili pijem apaurin posle citanja foruma. Nemam zdravstveno, moram da se cuvam :gospodin:

Post od forumasa "ultra komsa" je pravo osvezenje za forum. Veruj mi, ja sam ga tri puta citao
jer nisam bio siguran da li je sarkazam ili momak stvarno to misli. E da, vidis dokle je doslo da
ne mogu da verujem svojim ocima da je neko napisao nesto pozitivno. Skoro sam na hitnoj zavrsio od uzbudjenja :mrgreen:
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Slazem se da treba siriti optimizam i necu vise da mracim. Ulazimo u godinu jubileja i nekako mi sve deluje kao da smo Grcka pred dodelu organizacije Olimpijskih igara... Oseca se vibracija. To sto su iste platili toliko da se sada ceskaju po glavi, a ceskace se i nekoliko narednih generacija, nije mnogo bitno.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Znaš onaj osećaj kada se šokiraš čitajući sve komentare ovde shvatajući da postoje i "crnji" mozgovi od tvog (hoću da kažem mog :greenbutt: )
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Red Marquis wrote:Kad se brani uprava i njeni potezi, uvek novopridošli članovi foruma su ti prednjače u tome.
Neću da da sumnjam u ničije namere, nadam se samo da ste još klinci i da ćete lako pregurati ovu naivnost kad vas stvarnost zvekne, a zveknuće vas kao što je nas starije x puta.
Ja možda jesaam novopridošli na forumu,al na tom stadionu sam prisutan od 1994. godine,i sve loše trenutke voljenog kluba sam jako emotivno i lično podneo!Zato sad možda i neopravdano gajim nadu da će se NEŠTO promeniti....dosta mi je više mračenja i loših najava......
Post Reply