Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Transferi

Post by FCVNS »

Lepo je Komsa sve napisao,ali kad znas da nesto i nije tako tesko da se mozes primiti...Minjina je svaka na mestu i nema potrebe da mu se kaci etiketa coveka koji ovde dolazi da mraci,kad svi koji duze prate forum znaju da nije tako...

Za Kezmana reci nemam,tesko da bi se obradovao i tituli LS sa njim u klubu...pre 10 god dosta ljudi je svesno izabralo Vosu za svoj klub,bez obzira sto su od malena uceni da navijaju za blizance,jer je Vosa bila gradski klub sa bogatom istorijom,navijaci su imali svoj prepoznatljivi stil sa puno dobra zajebancije,ali kad treba i na crtu se stajalo svima...klub se trudio da prati navijace i isto tako smekerski se uzdizao,sve do jednog momenta kad imam osecaj da smo postali Mitar Miric srpskog fudbala...sve cesce je razmisljanje titula po svaku cenu,jer pamte se samo rezultati,za 50 god niko nece ni znati sta se desavalo ostace samo da smo bili sampioni...ja cu znati i ispricacu svakom pravom navijacu,jos uvek nisam prestao da cenim postenje na prvom mestu,pogotovo kad je sport u pitanju,pa i tesko da je ovo Moja Vosa dok ovako stvari stoje u njoj,imam osecaj kao da je u ovom poslednjem periodu oteta od mene,i ne mogu vise preko jezika da prevalim ono Novosadska Vojvodina dokle god u njoj Crnogorci i Beogradjani vode glavnu rec...pohlepa i glad za rezultatima su nesto najgore sto nas je moglo snaci,onaj zdravi Vojvodinaski duh zivi samo upojedincima,a sto se mene tice,taj buduci pehar sa sve Kezmanom i ostalima,moze da se nosi u neku Cuku,Bezaniju,Zeleznik,a kako je krenulo sa navijacima uskoro ce se tamo i stici...
...dosta mi je više mračenja i loših najava......
Magicne reci i problemi nestanu...ili nas ubedis da se o njima ne pise iako ovaj sajt delimicno tome i sluzi...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: Transferi

Post by DUB »

Ne verujem mnogo u ove bajke o tzv. "dream team-u" jer ko je lud da se vraća ovamo. Em su se navikli na život i rad napolju, em je ovde situacija daleko gora nego kad su odlazili.
Ali ako se išta od toga ostvari, najviše bi me obradovao povratak Gojka Kačara, makar ne odigrao ni minut. Neka na ove naše klince prenese samo deo svog iskustva kako se radi i odnosi prema profesionalnim obavezama u Bundes ligi, i ako oni to usvoje, biće više nego dovoljno.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Izvor:
http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-fud ... ca-Oumarua" onclick="window.open(this.href);return false;
LIVEBLOGAutomatsko učitavanje na 1minUključi..Uživo: Alkantara odbio Real, dogovor Barse i Tijaga Silve, Zvezda vraća Oumarua? UživoBlicsport | 10. 07. 2013. - 09:58h 10:33h | Komentara: 14 - ostavite komentar

Fudbalski klubovi počeli su da se pojačavaju za novu sezonu, a uz Blicsport iz minuta u minut, u novoj sezoni izdanja bloga uživo, možete da "prošetate" svetskom fudbalskom pijacom, pročitate najnovije tračeve, istine, kao i dogovorene transfere, i tako sve do 31. avgusta dok se ne spusti zavesa.

09:59 - Zvezda vraća Abubakara? Posle odlaska Ognjena Mudrinskog u Grojter Firt i povrede Đorđa Rakića, novi pik za napadača Crvene zvezde je Abubakar Oumaru, kome za šest meseci ističe ugovor sa Vojvodinom.

Prepreka može biti i politika kluba da igrače ne prodaje "večitim rivalima" iz Beograda, ali ukoliko se Kameruncu ne pronađe inostrani angažman, moguće je da će ipak prekršiti nepisano pravilo kako Oumaru ne bi otišao bez obeštećenja.
Kako su dosadni više sa tim prelaskom Abua kod njih, žao mi samo što se Abu nikad nije oglasio po tom pitanju i jasno rekao svoj stav.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Mare wrote:Izvor:
http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-fud ... ca-Oumarua" onclick="window.open(this.href);return false;
LIVEBLOGAutomatsko učitavanje na 1minUključi..Uživo: Alkantara odbio Real, dogovor Barse i Tijaga Silve, Zvezda vraća Oumarua? UživoBlicsport | 10. 07. 2013. - 09:58h 10:33h | Komentara: 14 - ostavite komentar

Fudbalski klubovi počeli su da se pojačavaju za novu sezonu, a uz Blicsport iz minuta u minut, u novoj sezoni izdanja bloga uživo, možete da "prošetate" svetskom fudbalskom pijacom, pročitate najnovije tračeve, istine, kao i dogovorene transfere, i tako sve do 31. avgusta dok se ne spusti zavesa.

09:59 - Zvezda vraća Abubakara? Posle odlaska Ognjena Mudrinskog u Grojter Firt i povrede Đorđa Rakića, novi pik za napadača Crvene zvezde je Abubakar Oumaru, kome za šest meseci ističe ugovor sa Vojvodinom.

Prepreka može biti i politika kluba da igrače ne prodaje "večitim rivalima" iz Beograda, ali ukoliko se Kameruncu ne pronađe inostrani angažman, moguće je da će ipak prekršiti nepisano pravilo kako Oumaru ne bi otišao bez obeštećenja.
Kako su dosadni više sa tim prelaskom Abua kod njih, žao mi samo što se Abu nikad nije oglasio po tom pitanju i jasno rekao svoj stav.
Da li si siguran kakav bi njegov stav uopste bio...?
Come on you Reds!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

1892 wrote:Da li si siguran kakav bi njegov stav uopste bio...?
E što je najgore nisam, ali me zato i zanima još više. Nadam se da će ga prodati preko, da se i ta saga više završi, ostalo mu je 6 meseci sit je Voše i treba da ode, ali isključivo preko.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

laki wrote:Ja inace ne mogu da verujem da neko zaista konta da ce Kacar da dodje u Vosu a da i dalje ima vazeci visemilionski godisnji ugovor sa Hamburgom!! Sta, kao da bi mu se zahuktala opet karijera?! Da li je vama jasno da coveka sada u ovim godinama bas briga za bilo kakvu karijeru. Ostace jos godinu i po, ili koliko jos ima vazeci ugovor, uzece koji milion i sa onim sto je uzeo jebace mu se za dalju karijeru, bice finansijski obezbedjen. Tad ce mozda i doci da pika fucu na Karadjordju i da ga boli uvo.
Stepanov mozda i dodje, ne znam da li je on slobodan igrac , ali sumnjam i u taj dolazak jer decko nece da igra za krompir i paradajz, a sumnjam da zelimo (mozemo) da ga slidno placamo. Mislim da je ista situacija po pitanju Despota. Boli ga djoka da igra za dz, mi precenjujemo ljubav prema klubu. Ta ljubav prema klubu igra ulogu mozda kad je igrac na zalasku karijere i kad ima slomljenu nogu i kad ne moze da trci efektivno vise od pola sata, kao onaj ilic u partizanima.

Elem, kaludjer nam je za sada jedino "pojacanje" (ako izuzmemo branica i vratara za koje nisam u zivotu cuo pre ovoga) ali sam obecao sam sebi da necu da ga pljujem jer je mozda Nikolic zaista insistirao na dovodjenju istog. U svakom slucaju i ako dodje, sto se mene tice, iz debelog minusa krece, mora da bude za klasu bolji od ostalih inace cu ga opet zaslajmariti budm li imao prilike. Boli me patka ako sam subjektivan kod ocenjivanja takvih igraca jer onaj pokusaj prosklavljanja gola na zapadu mu nikad necu zaboraviti. A verujem ni on i njegovi drugari ili sta su vec.
Image
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Kakav god da bi Abuov stav bio, mislim da je bezveze tražiti od njega da se izjašnjava o svakom mogućem piskaranju novinara. Ko još to radi? Pa oni uzimaju njega u usta po sto puta u toku jednog prelaznog roka, zamislite da svaki put on treba da se izjasni o tome? Ovde čak i nema nikakvog interesovanja petokrake verovatno, već najobičnije maštarije ciganskih novinarčića, zaista je postalo neverovatno koliko su dosadni sa tim. Ne samo da se ne treba izjašnjavati, nego treba potpuno ignorisati takve stvari. A kad i ako dođe do situacije da se nešto zvanično dešava - onda šta bude biće, a do tad ne treba obraćati pažnju na ovakve stvari.
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Transferi

Post by vosa do groba »

Ljudi, mi nismo normalni, svi do jednoga. Mi pravimo teorije zavere raznorazne, ne govorim samo o transferima, razmisljamo unapred zasto je koji potez napravljen i trazimo samo lose strane toga. Pa dajte malo da se svi smirimo, vidimo kako je sada, racionalnije da razmisljamo i cekamo da vidimo rezultate i uprave a i igraca, pa tek onda da pricamo. Ulazimo u 100. godinu kluba, ne mozemo nista promeniti u roku od 30 dana. Zato ajde da ako ne mozemo optimisticno da razmisljamo, ajde bar da onda ne mracimo. Razumem vas starije, prosli ste kroz mnogo toga, puno puta ste se opekli, ali ne mora da znaci da ce sada biti tako. Ceo zivot sam optimista, tako sam i ucen da razmisljam, pokusajte i vi. :cheers:
A sto se tice Kaludjerovica, pa on je bio na pragu da dodje kod nas iz Rada pa je otisao u petokraku. Koliko se secam, tada su svi bili za njegovo dovodjenje, igrom slucaja otisao je u petokraku. Neko je vec rekao, ako ce ginuti na terenu za grb i klub, dobrodosao je. Ne bi nam bio ni prvi ni poslednji cigan ili grobar u timu.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

vosa do groba wrote:Ljudi, mi nismo normalni, svi do jednoga. Mi pravimo teorije zavere raznorazne, ne govorim samo o transferima, razmisljamo unapred zasto je koji potez napravljen i trazimo samo lose strane toga. Pa dajte malo da se svi smirimo, vidimo kako je sada, racionalnije da razmisljamo i cekamo da vidimo rezultate i uprave a i igraca, pa tek onda da pricamo. Ulazimo u 100. godinu kluba, ne mozemo nista promeniti u roku od 30 dana. Zato ajde da ako ne mozemo optimisticno da razmisljamo, ajde bar da onda ne mracimo. Razumem vas starije, prosli ste kroz mnogo toga, puno puta ste se opekli, ali ne mora da znaci da ce sada biti tako. Ceo zivot sam optimista, tako sam i ucen da razmisljam, pokusajte i vi. :cheers:
A sto se tice Kaludjerovica, pa on je bio na pragu da dodje kod nas iz Rada pa je otisao u petokraku. Koliko se secam, tada su svi bili za njegovo dovodjenje, igrom slucaja otisao je u petokraku. Neko je vec rekao, ako ce ginuti na terenu za grb i klub, dobrodosao je. Ne bi nam bio ni prvi ni poslednji cigan ili grobar u timu.
Svaku, ali bukvalno svaku tvoju reč potpisujem!
Ajde sada svi lepo još po jedanput da pročitamo gornji post!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Transferi

Post by FCVNS »

Kad bi mogli da zaboravimo kakva je sprdnja napravljena sa klubom dovodjenjem klinca od 23 god. na mesto presjednika kluba,kolika je to sramota za klub,pa sad ce se zbog pet dobrih transfera sve zaboraviti...da je to neko ko je zaradio kao onaj momak sto je napravio fejs milione pa da se zaboravi sto je mlad,ali njegova preporuka je je sto je Batin sin,kao da su oni nekakva vladajuca dinastija u nasem klubu...naravno da treba da se mraci dokle god je taj sistem u klubu ne znam sta da citam ove bajke koje se pisu...vi ste navijaci Bezanije koja je trenutno podstanar u nasem grbu...kad ona ode zamrece i ovi cudni nalozi na forumu,pa ce moci da se pise normalno ovde...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

FCVNS wrote:Kad bi mogli da zaboravimo kakva je sprdnja napravljena sa klubom dovodjenjem klinca od 23 god. na mesto presjednika kluba,kolika je to sramota za klub,pa sad ce se zbog pet dobrih transfera sve zaboraviti...da je to neko ko je zaradio kao onaj momak sto je napravio fejs milione pa da se zaboravi sto je mlad,ali njegova preporuka je je sto je Batin sin,kao da su oni nekakva vladajuca dinastija u nasem klubu...naravno da treba da se mraci dokle god je taj sistem u klubu ne znam sta da citam ove bajke koje se pisu...vi ste navijaci Bezanije koja je trenutno podstanar u nasem grbu...kad ona ode zamrece i ovi cudni nalozi na forumu,pa ce moci da se pise normalno ovde...
Ovaj post treba svi da procitaju jos jednom!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

http://www.fkvojvodina.rs/2013/07/abuba ... nu-zvezdu/" onclick="window.open(this.href);return false;

...održan je sastanak predsednika Balše Boturovića sa sportskim direktorom Sašom Drakilićem
Čapelja, nemoj sa mobilnog pisati tekstove :oops:
Io odio Belgrado
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Lane :!:
http://www.mondo.rs/a596793/Sport/Fudba ... odini.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Transferi

Post by Qr0nJa »

Toto Riina wrote:Lane :!:
http://www.mondo.rs/a596793/Sport/Fudba ... odini.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovo nije nista cudno, posto mu nije prvi put da preko leta trenira u Vosi, jer u Novom Sadu odrzava kondiciju i ubija dve muve jednim udarcem.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Boze, koliko to sve lepo zvuci, ali sta to znaci? Spajaju nas sa Kacarom, Stepijem, Rankom, Danijem, pa cak i Krasicem. Ja znam da bi se vecina njih vratila i za manje kesa. Super, s potencijalnim novcima od Abua i Vuleta bismo MOZDA pokrili tu opciju, ali to nije resenje. Dovescemo nekoliko njih na pozajmicu godinu dana, s nekima potpisati jednogodisnji ugovor, prosetacemo se kroz ligu, uz malo srece grupna faza LE, ali sta posle?! Sta posle, kad se svi ti sa pozajmice vrate u maticne klubove, a ove kojima smo 'oziveli' karijere prodamo?! Opet se vracamo na pocetak, klinci ce stasati, ali kvalitet nece biti ni priblizno isti. Jedina pozitivna stvar bi bila eto ta titula potencijalna, i veci broj bodova u Evropi, ponavljam, uz srecu...
Post Reply