Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: Transferi

Post by bobanrb »

shecky wrote:Tumbasevic opet u Vosi?
vidim da je igrao danas protiv Novog Sada :) što znači da jeste i to je jako dobra stvar :cheers:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Mrđa slobodan igrač :mrgreen:. Ako moram da biram onda bolje on nego Kaluđerović http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=732066" onclick="window.open(this.href);return false;
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Mrdja vrati se, sve ti je oprosteno :mrgreen:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Rivelinjo wrote:
churguzijanac wrote:Jel se vratio Kezman iz Turske?
Možda se Kežman vrati u špic? :)
Btw Kezman bi trebao da bude nase najvece pojacanje s obzirom gde je sve igrao i na kontakte koje ima. Samo da radi u interesu kluba, a to ce vreme pokazati. :cheers:
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Transferi

Post by Qr0nJa »

Uporedo sa pregovorima oko transfera Arauha, Uprava Crvene zvezde radi svom snagom na dovođenju Abubakara Oumarua.

Naš sagovornik nedvosmisleno je potvrdio saznanja MONDA vezana za zamršenu situaciju oko Kamerunca.

"Sada u Zvezdi više niko ni ne želi da krije da je Abubakar prvi na listi želja kada je napad u pitanju. U klubu se čini sve što se može da ovaj transfer bude realizovan već ovog leta. Svi rukovodioci Crvene zvezde svesni su svih 'sitnica' vezanih za Abubakarov ugovor, zna se na koji način može i ne može to da se realizuje i svi rade da se on što pre vrati u Zvezdu", preneo nam je dobro upućeni izvor.
A, Abubakar? Želi li on da se vrati u Zvezdu?

"Prema informacijama koje ja imam, on je izuzetno zainteresovan za to. Naravno da se Zvezda pre svega raspitala kakvo raspoloženje vlada kod fudbalera", rečeno nam je na kraju razgovora.

Uplatom od 700.000 evra na račun Vojvodine, ništa ne bi moglo da spreči prelazak Abubakara ni u Crvenu zvezdu, ni u neki drugi klub, o čemu smo pisali.


Opet taj Nikola Jankovic iz Monda.. :evil:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Evo twitter nalog tog šabana https://twitter.com/nixonbelgrade" onclick="window.open(this.href);return false;
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Transferi

Post by PanonskiFantom »

Boske87 wrote:Evo twitter nalog tog šabana https://twitter.com/nixonbelgrade" onclick="window.open(this.href);return false;
Sad je ugasio :mrgreen:
Vise nista nije isto!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Transferi

Post by Tony Starks »

Evo, lepo vam kaže čovek što je toliko zapeo za Abua:

Image


Bravo novinarčiću, nek si ti "provalio".

Dobro ste primetili, uglavnom sve ove "vesti" o Abubakaru i ostala senzacionalistička sranja što se petokrakinih transfera tiče kreću od njega, zatim ih preuzimaju ostali portali, a ciganski isprani mozgovi dalje šire po internetu. Eto kakvi kroje javno mnjenje.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Ljudi nesto se jako,jako cudno desava sa ABU-om u to sam sad ubedjen posle par pitanja postavljenih jednoj osobi i par odgovora od te osobe, samo sam 99,9 posto ubedjen da UBU uopste nije povredjen :frown:
Last edited by fare on Sat Jul 13, 2013 4:53 pm, edited 1 time in total.
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: Transferi

Post by VladaSS »

Toj velikoj zvezdi srpskog fudbala sto bi da se vrati tamo odakle je usranom motkom proteran,treba ovako:
1) Ponuditi novi ugovor,ako potpise odlicno, imace ko da menja Skuletu u 80min.
2) Ukoliko nece da potpise, selidba u rezerve da bude vodonosa,ali bukvalno. Pa,ako odbije da donese vodu ili ne dodje na trening, nema plate.
3) Podaja za bilo koje pare.
Ne mogu i ne zelim vise da ga gledam.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

fare wrote:Ljudi nesto se jajo,jako cudno desava sa ABU-om u to sam sad ubedjen posle par pitanja postavljenih jednoj osobi i par odgovora od te osobe, samo sam 99,9 posto ubedjen da UBU uopste nije povredjen :frown:
A ja 100% da jeste iz prve ruke. Al povreda nije ozbiljna, možda će moći da igra već u četvrtak.
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

fare wrote:Ljudi nesto se jajo,jako cudno desava sa ABU-om u to sam sad ubedjen posle par pitanja postavljenih jednoj osobi i par odgovora od te osobe, samo sam 99,9 posto ubedjen da UBU uopste nije povredjen :frown:
Abuov status na fb dan pred poslednju utakmicu: blesser a la cheville forfait pour le match de demain.....inchallah je serai pret bientot
Sto u prevodu otprilike znaci da je povredio skocni zglob pa ce propustiti utakmicu sutradan i nada se da ce biti spreman vrlo uskoro.
VladaSS wrote:Toj velikoj zvezdi srpskog fudbala sto bi da se vrati tamo odakle je usranom motkom proteran,treba ovako:
1) Ponuditi novi ugovor,ako potpise odlicno, imace ko da menja Skuletu u 80min.
2) Ukoliko nece da potpise, selidba u rezerve da bude vodonosa,ali bukvalno. Pa,ako odbije da donese vodu ili ne dodje na trening, nema plate.
3) Podaja za bilo koje pare.
Ne mogu i ne zelim vise da ga gledam.
Mislim da nema potrebe za ovakvim komentarima, a kamoli i tim potezima. Ipak on je samo jedan stranac u nasem fudbalu, niko ne moze od njega ocekivati da voli Vojvodinu svim srcem... to se pre svega ocekuje od dece koja su ponikla u nasem klubu.
Ali ipak treba mu staviti do znanja stav navijaca Vojvodine... na neki normalniji nacin. On je zasluzio da igra, a ne da bude vodonosa ili da zadnjih 5 minuta menja Skuletica kojeg smo do juce pljuvali. Ipak verujem da je Abu svestan situacije, tako da sam siguran da ce otici u inostranstvo ili eventualno produziti ugovor.
Last edited by N13 on Sat Jul 13, 2013 4:58 pm, edited 1 time in total.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Helm wrote:
fare wrote:Ljudi nesto se jajo,jako cudno desava sa ABU-om u to sam sad ubedjen posle par pitanja postavljenih jednoj osobi i par odgovora od te osobe, samo sam 99,9 posto ubedjen da UBU uopste nije povredjen :frown:
A ja 100% da jeste iz prve ruke. Al povreda nije ozbiljna, možda će moći da igra već u četvrtak.
Helm ako si vec tako dobro obavesten leba ti popricaj sa njim ili kime vec pa nam prenesi ste se desava jel ovo je vec postala prava Spanska sapunica koja vec pocinje da mi ide na onu stvar a verujem i da ne samo meni vec i dosta forumasa.
BOKI
Posts: 30
Joined: Wed Apr 03, 2013 7:09 pm

Re: Transferi

Post by BOKI »

http://www.mondo.rs/a597574/Sport/Fudba ... bakar.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:deal: ako mora i ako je takav ugovor a posleratna cerka plati neka ide :deal: mada mislim da je to sve igra za cenu preko granice :deal:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Krajem treninga se povredio, koleno je u pitanju, ništa strašno ali zahteva pauzu od 1-3 nedelje u zavisnosti od tretmana i konstitucije igrača. U svakom slučaju nema nikakvih teorija zavere o njegovom statusu, ima šanse da bude spreman već za četvrtak. Nemojte mi tražiti izvor, ne bi bilo korektno, ali pouzdan je.
Post Reply