Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Re: Transferi

Post by ristoo7 »

Лековић се већ на првој утакмици добро показао, али откуд нама пара да га купимо? И да ли смо га ми уопште купили, или га је купио Кежман за неку агенцију? Да не испадне на крају да не добијемо ништа од могуће продаје играча...
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

A šta ćemo sa Kordićem,Nastićem,Petrićem, Ivanićem,Vujačićem,Kosovićem,Gaćinovićem,Spremom, Kovačevićem,Georgije Ilićem,Milinković-Savićem??
Njima treba pridružiti i Poletanovića koji će verovatno brzo izgubiti mesto u timu. Šta sa njima raditi?
Zar nismo bili svi složni da je ovo godina njihove afirmacije?
Zar ih sad uništiti sedenjem na klupi i tribinama?

Ako je cilj titula, neka se jasno i glasno kaže, a ove momke sve zajedno na kaljenje (Proleter npr).
Njima bih dodao i Vuka Mitoševića kao pokušaj da se vrati u život, Kosanovića za trenera i posle jedne godine u 2 ligi bili bi spremni za veliku scenu. Mislim da je trebalo ostaviti sa njima i Šušnjara i Deletića i ovih 15-16 momaka bi se lagano borili za vrh druge lige.
Sledeće sezone bi imali bar 5-6 spremnih za prvu postavu.
Bojim se da ćemo dovodjenjem nekih likova kome je Voša usputna stanica ili zadnja šansa (Babović, Žuka, Vukčević)
ponovo uništiti jednu generaciju a u prvenstvu biti 2 ili 3.
Iskreno se nadam da grešim, ali........
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

Samo da ne bude na kraju kao iz serije Vruc vetar:

11:08 - 16:30

http://www.youtube.com/watch?v=bH9LrAatktc
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

ako se nikolic slaze i ako misli da su oni potrebni i da su pojacanja nek dodju.ja mislim da su bacanje para kojih nemamo,bolje naci nekog dobrog desnog beka kao eventualnu vuletovu zamenu.afirmacija nasih igraca je opet u drugom planu sto znaci dvostruki omladinski prvaci srbije nemaju kvalitet za vojvodinu.sem barica do sad smo pogodili sa pojacanjima.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Transferi

Post by Schteph_F89 »

Babovic igrao danas pripremnu protiv Csk-a i dao gol. 2:1 smo izgubili.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Babovicu treba dati sansu, isto kao sto sam drzao stranu Kaludjerovicu, a i svim ostalim pojacanjima...

Treba ih pustiti da pokazu sta znaju. Jedino ne razumem koji ce nam ku*** Zuka...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Mi dugujemo plate igracima i stipendije mladjim kategorijama, nemamo za leba a imamo na platnom spisku 25 igraca i dovodimo skupa pojacanja. Logika?

PS: Ne govorim o neophodnim pojacanjima vec o ovim sada o kojima se prica. Zaista smo pokriveni na svim pozicijama, koji ce nam Babovic?!
Image
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

laki wrote:..nemamo za leba...
Ko nema za leba???
Pa jel ste svi vi insajderi iz kluba - direktno - kada TAKO DOBRO poznajete situaciju??????????
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Pitanje ti je prilicno glupo i nerazumljivo.

Elem, mozda ce te zadovoljiti odgovor da je dovoljno da poznajes nekoga ko igra za Vosu ili za omladince ili slicno i da znas tako jednu informaciju. I ne znam zasto se toliko gicas, kao da te je neko udario u mosnice ili slicno pa odjednom zapenio. Niko te nije dirao, nema potrebe da mi se tako obracas.
Image
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

lazarr wrote:A šta ćemo sa ... Kovačevićem...
Kovačević je u Spartaku https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

NAJVECE POJACANJE BI PREDSTAVLJALO POTPISIVANJE VISEGODISNJEG UGOVORA SA MARKOM NIKOLICEM!!! Nakon prve godine htece ga mnogi.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: Transferi

Post by postman »

Cekaj,ako je Kovacevic u Spartaku a Trajkovic pred odlaskom ,ko nam jos od stopera osim Djurica i eventualno Petrica ostaje ? To znaci ,da neko sigurno dolazi (Stepanov,mozda ?)
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Fatic?
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

the Gari wrote:
lazarr wrote:A šta ćemo sa ... Kovačevićem...
Kovačević je u Spartaku https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Jel na pozajmici ili je bas presao kod njih ?
Post Reply