Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Junior wrote:fkvojvodina.rs
Kako je na današnjem susretu sa novinarima potvrdio potpredsednik kluba, Mateja Kežman, Vojvodina je dobila još jedno veliko pojačanje. Reč je o nekadašnjem fudbaleru Partizana, moskovskog Saturna, Sportinga iz Lisabona, Blekburna, Karpata (Lvov) i reprezentativcu Crne Gore Simonu Vukčeviću.

Simon Vukčević je rođen u Podgorici 29. 01. 1986. Igra na mestu ofanzivnog veziste i polušpica. Ugovor je potpisan na godinu dana.

Kežman je potvrdio da je ovim za Vojvodinu prelazni rok najverovatnije okončan osim u slučaju da klub ne dobije povoljnu ponudu za nekog igrača. Konkretno, radi se o Branislavu Trajkoviću što bi u tom slučaju značilo da bi Voša morala dovesti štopera. Ukoliko se „crveno-beli“ plasiraju u grupnu fazu lige Evrope slede razgovori sa svim igračima oko produženja ugovora pod boljim finansijskim uslovima.
e vidis ovo je pametna odluka..mislim na deo o produzetku ugovora sa svima pod boljim uslovima ako prodju..dodatno ce motivisati igrace a i mi cemo imati igrace kojima ne istice ugovor brzo...samo morali su lepse da se oproste sa abubakarem ne zbog njih ,vec zbog mira u kuci pred vazne utakmice
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

shecky wrote:Hm,lepo zvuci to ,ali me zanima od kojih para?
Ispravite me ako gresim, ali mi jos od Mede nismo nikog prodali
jesmo stevanovica za oko 1.5 m e sad ne znam da li je i brkic posle mede ili u istom prelaznom roku
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Transferi

Post by kowalski »

Brick Liman wrote:
kowalski wrote:Ma nemoguce. Transparentan i posten rad uprave je oduvek bilo nesto po cemu je Vojvodina prepoznatljiva. Pokusaji moralnih pigmeja kao sto su tamo neki Mrdja, Apija, i sad Oumaru, da destabilizuju klub, naravno nece uspeti. Iz svega cemo naravno izaci jos jaci, i jos treciji nego prethodnih sezona.
Kako ne poverovati tvrdnjama društveno odgovornih sportskih radnika zaposlenih u FKV? Ko može posumnjati u bilo koje delo ovih svetionika čovečnosti?

Za 50 godina niko neće znati imena članova uprave, skupštine i zaposlenih u klubu. Za 50 godina će svaki Slaninar znati za legendarnog Kamerunca Abua, kao što danas znamo za Eda Placa, Takača, Boškova...
Mislis da clanovi uprave znaju ko je Boskov? :roll: Da ne nabrajamo manje poznate...
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

lazarr wrote:Niko nije srećan što u klubu još uvek rade brka, direktor stadiona, urednik oficijalnog sajta i još poneki, ali ako se bude i dalje pobedjivalo, mogu da progutam i takve stvari.
Znas kako, lako je dok se pobedjuje, a sta cemo dogodine? Napravi li ova bagra sranje kakvo su ne sumnjam sposobni da naprave, dzaba nama i osvojena tripla kruna ove godine ugasice nam klub zbog dugova i finansijskih malverzacija. Jako je tanka linija izmedju sjaja i ocaja u nasem slucaju. Zato se svaki njihov potez mora pomno posmatrati a svaka njihova izjava triput proveriti pre nego li se u nju poveruje. Nazalost, iskustvo nas je tome naucilo.

Dok nas ne ubede u suprotno, mora ovako.
N13 wrote:I dalje mi nije jasno kako on moze potpisati validan ugovor sa drugim klubom, a ima vazeci sa nasim jos 6 meseci?
I to kao niko nije znao da ide potpisati ugovor, vec kao fora svi mislili ide u Pariz (dan pred prvi mec u ligi?!), pa ce se vratiti za dva dana. Ako Abu ima validan ugovor sa Belgijancima, od Vojvodine je morao dobiti otpusnu listu. Ako je to dobio, onda je uprava jos mnogo ranije znala da Abu ide i ta prica oko Pariza ne pije vodu. Ako nije dobio listu, Abu je jos uvek nas igrac.
Sta se cudis, ovo su ti isti koji su Fiera potpisali jos zimus (zvanicno objavljeno na klupskom sajtu), pa onda kada nije dosao kao pozajmili ga bivsem klubu do leta (zvanicno objavljeno na klupskom sajtu), pa onda pricali kako imaju vazeci ugovor sa njim i da tek sto nije dosao (zvanicno objavljeno na klupskom sajtu), da bi kad je Fiero konacno osvanuo medju Arapima pricali kako ce da ga tuze UEFA (i ovo isto zvanicno objavljeno na klupskom sajtu) - iako UEFA nema nikakvu nadleznost ni nad njegovim bivsim klubom, ni sadasnjim ni reprezentacijom.

Ko zna sta se i sa Abuom izdesavalo, no jedno je sigurno - 100% NIJE tako kako je zvanicno objavljeno na klupskom sajtu! ;)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Aaa Boske bravo ,prevideo sam

Meda je otisao posle Brke ,tj otisao je kad i Mebera
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

jeste ..ja sam malo pobrkao datume..a meleg i stevanovic su zadnji igraci koje smo prodali...
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Re: Transferi

Post by Alan Ford »

Brick Liman wrote:Nikom se u poslednjih dve decenije nije više i jače klicalo ime u Domu Bolesnih. Abu je istorija FKV, nije to mala stvar.
prijatelj fudbala wrote:Abu je otišao, ali njegova dela su ostala da ih pamtimo doveka. Legenda. Neponovljivi...
Srećno majstore...
Chana wrote:
podbara wrote:Мој једини коментар!
[video]http://www.youtube.com/watch?v=rT5x0Pk994c[/video]
:klanjanje:

Meni neće ništa promeniti osećaj da je otišao najbolji igrač Vojvodine - od vremena Miloša Šestića !
FK Vojvodina Novi Sad wrote:ABU NAS JE ODVEO U LIGU EVROPE!
Hvala ti, majstore!
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Abu je otisao i nema svrhe oko toga lupati glavu! Sve i da je istina ono sto je receno u klubu (a ne verujem) i dalje imam duboko postovanje prema Abuu i uvek cu ga se rado secati! A opet, ako je istina sve, pa da li je njegova krivica sto se to desilo? Ili krivica nekoga ko je dozvolio da mu ostane manje od 6 meseci ugovora (po ko zna koji put vec s obzirom da je dugo u klubu)?

No, nadam se da ce shvatiti nesto iz ovog propusta, da se u buducnosti nece ponoviti, ali u sadasnjosti ne sme niko otici pre Serifa! Ako prodjemo Serif, odlicno, ponudite svima nove ugovore, bice para i za to i za izmirenje dugova.

Radoye, ne bih se brinuo o sledecoj sezoni u slucaju da epilog ove bude plasman u LE i produzetak svih ugovora. Ako budemo sampioni, imamo pristojne sanse da ponovo dodjemo do grupa, a uz to, svi imaju nove ugovore pa su opcije i transferi za ozbiljne pare. Ekipa koja igra grupu Evrope, koja osvoji trofej(e) i koja ima visegodisnje ugovore sa najboljim igracima, glat moze uzeti 5-10 miliona za dvojicu. Najbitnije je sad dokopati se te LE jer u suprotnom ce morati da se zaradi jedno 2 miliona prodajom. Cenim da ni to nije toliko strasno s obzirom da smo vec doveli zamene, ali takodje cenim da Trajka, Vuleta i Envera ne mozemo nadoknaditi Faticem, Baricem i desnim krilom koje nemamo. Stoga, moramo proci Serif jer ovakva prilika ne sme da se ispusti posto ce se tesko ponoviti!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Transferi

Post by kowalski »

A moze i da se odradi neki Vaduz. Gazde Serifa su iz srodnih delatnosti.
Image
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Zelim samo da kazem svima da ni slucajno ne nasedaju na onu glupu pricu da je Omaru prevario klub. Glupost nevidjena ucinjena da bi uprava umanjila njegov uticaj medju navijacima i umanjila njegovu prodaju, a na sta su se beogradski mediji odmah primili posto su vecina u fazonu "zli stranci" i prica im apsolutno odgovara. Kao prvo, da li iko veruje da su ljudi u upravi toliko naivni da su zaista mislili da on ide da poseti porodicu? Naravno da nisu, i znali su vrlo dobro da on ide da se dogovori sa belgijancima.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

FkpCascais wrote:Zelim samo da kazem svima da ni slucajno ne nasedaju na onu glupu pricu da je Omaru prevario klub. Glupost nevidjena ucinjena da bi uprava umanjila njegov uticaj medju navijacima i umanjila njegovu prodaju, a na sta su se beogradski mediji odmah primili posto su vecina u fazonu "zli stranci" i prica im apsolutno odgovara. Kao prvo, da li iko veruje da su ljudi u upravi toliko naivni da su zaista mislili da on ide da poseti porodicu? Naravno da nisu, i znali su vrlo dobro da on ide da se dogovori sa belgijancima.
To ti kao navijac nogometnog kluba partizan i glavni dasa sa komentara internet stranice Zurnala nam prenosis :?: Eno klub poceo vec da ti krade, a ti komentarises o Vojvodini.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Helm wrote:Radoye, ne bih se brinuo o sledecoj sezoni...
Nisam mislio bukvalno sledece sezone. Poenta price je da smo sada gore, ali vec sutra mozemo biti dole u blatu. Ne bi bilo prvi put da se nas tim koji nesto znacajnije napravi bukvalno preko noci razidje nestane. Tako je bilo nakon Intertotoa, tako je bilo nakon titule. Nista nam ove pobede nad Turcima i eventualno Serifom ne znace ako nisu dugorocno ispracene i ugradjene u buducnost. Ko sto rekoh, ovima iz kluba nista ne verujem, ne bih im dao ni nacrtane ovce da cuvaju a ne novce. Dok mi ne dokazu drugacije.

Za sada im bas i ne ide to dokazivanje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

"Kežman: Abubakar otišao mimo naše volje"

http://www.sportnetwork.rs/play/58195/k ... nase-volje" onclick="window.open(this.href);return false;
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

srkins wrote:
shecky wrote:Hm,lepo zvuci to ,ali me zanima od kojih para?
Ispravite me ako gresim, ali mi jos od Mede nismo nikog prodali
jesmo stevanovica za oko 1.5 m e sad ne znam da li je i brkic posle mede ili u istom prelaznom roku
Stevanović je prodat za 5 miliona, od čega su stavili u džep dve milke, a zvaničan transfer je tri miliona... Proverena informacija, moj drugar je čuo ovo priznanje na jednoj slavi...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Alo Kezmane .. Meleg Meda Merebashvili Brka Kacar Despot Duca Dani.. svi su oni otisli mimo NASE volje!!

Ljubo rekla kazala? .. Uostalom jel nije moguce sta znam .. kod UEFAe proveriti transfere ili tako nesto slicno?
Last edited by shecky on Sat Aug 10, 2013 10:14 pm, edited 1 time in total.
Post Reply