Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Transferi

Post by kowalski »

playmaker wrote:"Kežman: Abubakar otišao mimo naše volje"

http://www.sportnetwork.rs/play/58195/k ... nase-volje" onclick="window.open(this.href);return false;
I ti si Kezmane, kao i oni koji su te doveli, dosao mimo nase volje.
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

kowalski wrote:
playmaker wrote:"Kežman: Abubakar otišao mimo naše volje"

http://www.sportnetwork.rs/play/58195/k ... nase-volje" onclick="window.open(this.href);return false;
I ti si Kezmane, kao i oni koji su te doveli, dosao mimo nase volje.
:!:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
mvp
Posts: 23
Joined: Tue Apr 20, 2010 6:56 pm

Re: Transferi

Post by mvp »

Kakva je farsa nastala od ovog transfera :o

Da li iko ko ima 2 grama mozga moze da veruje da je Abubakar sam sebi mogao naci tim u Belgiji i sam sa njima sklopiti ugovor?

Ovde je najveci krivac Abuov menadzer Miskovic. Samo je on mogao sve to srediti. Ko zna kakvih je bilo nesuglasica na relaciji Miskovic-Uprava-Kezman pa je ovaj resio da im utera i izvuce bar kakvu takvu korist. Posle su ovi sto sad pljuju Abua ispali naivni i bez ikakve potrebe pokrenuli sve ove gluposti.

Sad ko zna sta ce biti na utakmici sutra. Mozda cak i skandiranje protiv Kezmana za kog iskreno mislim da radi odlican posao otkako je dosao.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Ja mislim da se digla velika frka bez potrebe.
Svi smo znali da odlazi, da ima klauzulu da mu ugovor istice.

Jedino sto smo se potajno nadali je da ce ostati do LE barem.

Da nije Nikolica ko zna sta bi bilo ovako spokojan sam, napravice on tim od nas. :idea:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Mozda cak i ta prica ima osnova, to jest realno zvuci skroz. Ali jedina osoba na koju nikako ne moze da se svali krivica jeste Abu! Posle svega sto je uradio ne moze da mu se nadje ozbiljan klub gde ce da zaradi ozbiljne pare? Da je prodat pre 6 meseci ovo se ne bi desilo. Da mu je produzen ugovor ovo se ne bi desilo. Da je prodat pre mesec dana ovo se ne bi desilo. Cuo sam na vise mesta da nije imao ni platu medju najvecima (cak se i ovde o tome pricalo), i to da je bilo drugacije ovo se ne bi desilo. Nije toliko tragedija sto smo ostali bez Abua, to je bilo neminovno, vec sto nije zaradjen novac na jednom od nasih najboljih igraca u poslednjih 10ak ili vise godina.

Plej, ok ali klauzula je 700.000. Mi ocigledno nismo dobili ni 10% od klauzule. :shock:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Odličan intervju. Sad je mnogo toga jasnije, i mislio sam da su se stvari odvijale po ovom scenariju. Znači Abu/Mišković se zaletio i potpisao predugovor sa tim Beverenom, jbg ili je neki sukob sa upravom ili nije očekivao da ćemo ovako daleko stići. Po meni je greška uprave što smo za siću od 100 hiljada eura i 10% se odrekli Abua umesto da ga ostavimo do decembra. Ako će klub propasti zbog tih para neka nas gase odmah, Abu je veliki profesionalac i sigurno bi nam mnogo značio u borbi za LE i ne bi zabušavao do kraja ugovora. Slažem se da se Vukčević bolje uklapa u sistem ali pitanje je u kakvoj je formi.

I da ružno je što ovako pričaju o Abubakaru jer čovek nije uradio ništa prljavo, imao je sva zakonska prava da postupi ovako, šta bi bilo da je otišao u musave?!
Last edited by Boske87 on Sat Aug 10, 2013 10:58 pm, edited 1 time in total.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Helm wrote:Plej, ok ali klauzula je 700.000. Mi ocigledno nismo dobili ni 10% od klauzule. :shock:
Da tu nesto "smrdi" bila je prica da je klauzula ta ali da i tu 50% ide Miskovicu, opet mi smo zavrsili sa 100.000 + 10% od transfera? :roll:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Boske87 wrote:I da ružno je što ovako pričaju o Abubakaru jer čovek nije uradio ništa prljavo, imao je sva zakonska prava da postupi ovako, šta bi bilo da je otišao u musave?!
Ruzno je do maksimuma, Abu je za ovaj napacen klub uradio vise nego svi oni zajedno. Nisu ni za kopacke da mu ciste.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Nije ni Abu glup.
Verovatno vec dve godine slusa razna obecanja tipa "Prodacemo te na leto"..."Ajde jos malo pa da te prodamo na zimu"..."Jos dve-tri utakmice".
Puko mu film i zgrabio prvu priliku koju je dobio.
Ipak on ima 26 godina. Krajnje je vreme da zaradi neke pare.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Mislim da se vise preteruje sa Abuom..
Covek je otisao ,ostavio je dubok trag u klubu ,bio je bog za tribine ,sve najbolje mu zelim u daljoj karijeri.

To ko laze ..dal uprava koja mozda nije dobila neki svoj privatni deo para ili je Abu stvarno lagao je sada najmanje bitno posto je bilo jasno kao dan da ostajemo bez Abua.
Jeste ruzan nacin ko god da je kriv ,al to je to kraj price.

Uostalom ako je sve ovo istina ,a Abu u sustini nije prekrsio nista sto stoji u ugovoru onda stvarno ne znam u cemu je problem?
Abu je samo 50% bio nas igrac tako da shodno tome toliko smo i mogli da odlucujemo o njemu.
Sve u svemu nadam se da je on zadnji igrac koji ce ikada imati takav ugovor sa klubom da 50% njega ustvari nije Vosino vlasnistvno.

ps pozajmice ne racunam , to je skroz neka druga prica ,i cisto da se zna, da ako se kojim slucajem Celziju digne kita i zeli da vrati Delaca ,oni to mogu uraditi usred noci ,i da za 5min ostanemo bez prvog golmana
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Abua cu uvek postovati zbog golova i borbenosti, zasluzio je postovanje za igre, ali ne i za odnos prema Vojvodini i njenim navijacima.
Na njegovo ponasanje veliki uticaj ima njegov menadzer koji je nedavno izasao iz celije i kome su bili posveceni golovi. Imali smo razmenjivanje dresa sa musavim slikanje i objavljivanje slike u istom, snimak pozdravljanja musavim navijacima itd. Zasluzio je da predjemo sa gorkim ukusom u ustima preko svega svojom igrom, ali opet mislim da se to ne bi tolerisalo ni Brkicu!

Stekao je ime i afirmisao se u dresu FKV, postao reprezentativac Kameruna, ali opet nikad nije imao ubitacnu golgetersku sezonu i nikad nije prebacio 11-12 golova u ligi kao Despot i Mrdja. Jedino mi je drago sto nije zavrsio u crvenoj petokraci i zelim mu iskrenu srecu u Belgiji gde moze dobro da se snadje.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Toto Riina wrote:Abua cu uvek postovati zbog golova i borbenosti, zasluzio je postovanje za igre, ali ne i za odnos prema Vojvodini i njenim navijacima.
On je svoj odnos prema Vojvodini i Slaninarima upravo pokazao kroz svoje golove, borbenost, zelju...zato je i ubedljivo najpopularniji Vosin igrac u zadnjih 10 godinu.
Uz Gojka.
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: Transferi

Post by ФКВ »

Abu je davao odlucujuce golove zato sto nam se igra uvek svodila da sve lopte saljemo na njega,
tako da neki drugi igrac je jako retko i ulazio u poziciju za postizanje gola. Kaludjerovic je klasican
spic i mislim da ce biti cak i korisniji od Abua sa novim nacinom igre.
Last edited by ФКВ on Sat Aug 10, 2013 11:21 pm, edited 1 time in total.
fkvno1
Posts: 16
Joined: Sat Jun 22, 2013 1:05 pm

Re: Transferi

Post by fkvno1 »

Kezmane,odlazi, dosao si u Vojvodinu zato sto si bankrotirao.
Kako upravu nije sramota, da pljuje Abubakara a zna se da igraci 5 meseci nisu dobili platu pa tako ni on.
Nije zasluzio od uprave ovakav naslov. Treba da ih bude sramota, on se pokazao dobar i kao igrac i kao covek.
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: Transferi

Post by ФКВ »

fkvno1 wrote:Kezmane,odlazi, dosao si u Vojvodinu zato sto si bankrotirao.
Kako upravu nije sramota, da pljuje Abubakara a zna se da igraci 5 meseci nisu dobili platu pa tako ni on.
Nije zasluzio od uprave ovakav naslov. Treba da ih bude sramota, on se pokazao dobar i kao igrac i kao covek.
:unnormal:
Igraci nisu primili plate 2 meseca. Kezman daleko od toga da je bankrotirao, a daleko i od toga da je dosao u klub jer ga
voli i ne planira da izvuce nikakvu korist iz toga. Sta vi mislite da danas neko bilo sta radi iz ljubavi?! Pogotov Kezman koji
do skoro nije imao nikakve veze sa nasim klubom.. Abu se pokazao jedino kao dobar igrac, covek hmm...
Post Reply