Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Passazir
Posts: 42
Joined: Sun Dec 05, 2010 10:18 am
Location: Centar

Re: Transferi

Post by Passazir »

budababa wrote:Kada smo osnovani 1914. godine, bilo je bojazni od reakcije Austrougarskih vlasti. Klub je nastavio da živi.
Kada su '41. nacisti ušli u Novi Sad, svi su se pitali kakva je sudbina kluba. Klub je nastavio da živi.
Kada je posle rata perfidno promenjeno ime kluba, bilo je otpora. Klub je nastavio da živi.
Kada je svojevremeno prodat Silvester Takač, mnogi su bili razočarani. Klub je nastavio da živi.
Kada smo osamdesetih ispali u drugu ligu, bio je to šok za sve. Klub je nastavio da živi.
Kada je Govedarica donosio prase u SCVB, prognozirali su nam brzi kraj. Klub je nastavio da živi.
Kada je umro Bata, mnogi su pričali kao da ne postoji sutra. Klub je nastavio da živi.

Sada, kada je otišao Abu, ništa se strašno nije desilo. Klub nastavlja da živi, sa jednom legendom više u svojim redovima. Hvala još jednom za sve!
+1

Abu iz Vojvodine, Bejl iz Totenhema, Suarez iz Liverpula, Runi iz MU, Kavani iz Napolija,...
Budi VOJVODJANIN navijaj za Vojvodinu
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Bejl nema klauzulu i 100% je igrac najveceg Arsenalovog rivala i naseg buduceg protivnika u grupnoj fazi :mrgreen:
Passazir
Posts: 42
Joined: Sun Dec 05, 2010 10:18 am
Location: Centar

Re: Transferi

Post by Passazir »

Minja wrote:
Passazir wrote:Abu iz Vojvodine, Bejl iz Totenhema, Suarez iz Liverpula, Runi iz MU, Kavani iz Napolija,...
Abu za 100.000
Bejl za 100.000.000
Suarez za 40.000.000
Runi za 50.000.000
Kavani za 70.000.000

Bem ti HILJADU ABUA za JEDNOG BEJLA????
Vise sam mislio na paralelu emocija oko transfera i odlazaka miljenika nego na finansijski efekat. Nemoj zanemariti cinjenicu da nije daleko od istine da je Abu kod nas mozda srazmerno toliko imao manju platu (mozda ne bas 1000x). Da su mu prilikom produzenja ugovora ponudli bolju platu mogli su i da promene klauzulu otkupa i da ugovor bude visegodisnji. Kalkulisali su, kockali se i na kraju izgubili.
Budi VOJVODJANIN navijaj za Vojvodinu
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

zapad wrote:Kako će prizemljenje biti bolno...
Koliki moraš da budeš debil pa da potpišeš ugovor sa igračem na godinu dana? Neće nam pomoći ni 3 Lige šampona kad budu došli svi ovi ugovori na naplatu :mrgreen:
Ovo i ja stalno razmisljam i pricam ljudima kad pricamo o nasem timu! KO CE SVE TO DA PLACA?! A mi zelimo jos Laneta,
Babovica... :roll:
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Minja wrote: Ma, salim se. Abu je otisao, i to je to. Sta je tacno u pozadini i na koji nacin se sve odigralo i ko je tu bio fer a ko sada samo prica bajke, na kraju vise nije ni bitno.
Tačno tako, bitna je Voša i liga UEFA, sve snage usmeriti ka ostvarenju ovog cilja!!!
Passazir
Posts: 42
Joined: Sun Dec 05, 2010 10:18 am
Location: Centar

Re: Transferi

Post by Passazir »

Tadic danas skoro sam pobedio favorizovani Fejnord. Koliki procenat ide nama od njegovog sledeceg transfera koji je posle ovakve utakmice jos izvesniji?
Budi VOJVODJANIN navijaj za Vojvodinu
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Ako ne gresim, a verovatno gresim, 2.5%. Sto je u slucaju da ga prodaju za 12.000.000 tacno 300.000. Po meni je bolje da ga zadrze ove sezone i prodaju iduce za 20ak miliona.
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Transferi

Post by kuzma liman »

Helm wrote:Ako ne gresim, a verovatno gresim, 2.5%. Sto je u slucaju da ga prodaju za 12.000.000 tacno 300.000. Po meni je bolje da ga zadrze ove sezone i prodaju iduce za 20ak miliona.
5%
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Helm wrote:Ako ne gresim, a verovatno gresim, 2.5%. Sto je u slucaju da ga prodaju za 12.000.000 tacno 300.000. Po meni je bolje da ga zadrze ove sezone i prodaju iduce za 20ak miliona.
On nikada ni 15mil nece vredeti a kamoli 20 pobogu.
Pa Krasic na vrhuncu forme je prodat za 15 i to posle natezanja od godinu dana niko nije te pare hteo da da.
Krasic gazio u reprezentaciji, polufinale LS, svetsko prvenstvo itd. Tadic je daleko po ucinku trenutno cisto poredjenja radi... :roll:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Interesantno ti je poredjenje posto je Duca trenutno medju najboljim igracima Eredivize. Jedino Kristijan Eriksen je skuplji igrac u Holandiji prema transfermarktu koji Tadica ceni na 10.000.000 evra. Medjutim, to je samo jos jedan dokaz da transfermarkt nije tacan. Posto je Dinamo iz Moskve ponudio 12 miliona sto je Tvente odbio i trazi 15. A posle danasnjeg gazenja Fejnorda ce vrlo lako i otici za pare koje "nikad nece vredeti".
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Daj boze naravno da ode za sto vece pare ali ti sajtovi po meni nikada nisu bili merodavni.
Ono sto ti dize cenu je Evropska scena, LS,LE ili utakmice u reprezentaciji.

On sem u Holandiji nigde i nista (nadam se za sada) nije pokazao(konkretan rezultat).

I po meni nema sanse da on vredi kao Eriksen koji je 4 godine mladji, nosilac igre i u Ajaxu i u reprezentaciji.

Videcemo, sto vise nama bolje naravno mada ja mislim da preko 15mil nema teorije. :cheers:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Pa, samo je u Holandiji zapravo i igrao, ali u 2 različita kluba je pokazao vrhunski kvalitet u toj ligi. Ako bi ostao do kraja sezone i Tvente uđe među 3, eventualno napravi nešto u LE, to mu diže cenu na 20ak miliona ili bar vrlo blizu. Eriksen jeste perspektivniji ali zato će on otići za tih 20 miliona već u ovom roku. ;)
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: Transferi

Post by ФКВ »

Da li neko zna koliko nama tacno pripada? 2,5% ili 5%?
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Po mojoj računici između 3.25% i 4% :D
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Ovaj Infeani iz Javora bi mogao biti novi Abu ako bi ga doveli ,stim da je mladji od Abua pa bi potencionalno vise para i vredeo za koju godinu.
Post Reply