Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Novosadjanin kaže:
12. avgust 2013. u 12:19
Sta se desava sa Nikolom Lekovicem?

Urednik portala kaže:
12. avgust 2013. u 12:45
Bolestan
Što se tiče pozajmica mislim da ne treba preterivati. Već u timu imamo Delača (zadržati ga nećemo sigurno), Kaluđerovića (ima opcija da se otkupi) + Vukčević (potpisao na godinu dana), znači od njih ne možemo ništa zaraditi. Pozajmice su dobre ako ganjamo instant rezultat ali na duge staze su loša politika kluba. Jedino ako se rešimo poluigrača (Bilbija, Škuletić) koje niko nikada neće kupiti, onda ima rezona da pozajmljujemo ili ako uđemo u LE. Već imamo dosta igrača u rotaciji, ne pamtim kada smo imali ovako popunjen tim.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

DUB wrote:Oni samo ako moja pokojna baba vaskrsne i opet napravi najbolji pekmez od kajsija ikad!
Da mi nismo slucajno neki rod, posto ocigledno imamo istu babu? :deal: :P
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Мени је ипак утисак недеље,месеца,године, века...прелазак Абуа у звезду преко Белгије :mrgreen:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Ne znam sta se mota po glavi Kacara Laneta i Stepija ali mislim da nisu korektni premo Vosi.
A ni Vosa(uprava) nije sama prema sebi.
Ponudi im uslove ,ako hoce hoce ako nece nece ,trazi neke druge i cao.

Ja sa pozajmicama nisam uopste odusevljen, ok.. imam Delaca koji je fantastican ali on moze da ode svakog trena,dovoljan je samo jedan fon poziv iz Londona..
Ok, imami i napadaca na pozajmici i mislim da je to dosta..

Ovako ce nam doci neki iz Benfike ,mozda i fenomenalni ali ne nasi igraci,koji ce opet otici vrlo brzo nazad a mi ostajemo u tom slucaju bez pola tima za godinu dana.

Ne svidja mi se taj nacin organizacije,on moze doneti instant dobar rezultat ali za vec samo godinu dana moze se desiti totalna suprotnost.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

ДушанСП wrote:Мени је ипак утисак недеље,месеца,године, века...прелазак Абуа у звезду преко Белгије :mrgreen:
Hoće čovek da zaigra u čuvenom zvezdinom napadačkom triu Lane-Abu-Mrđa :mrgreen:
Io odio Belgrado
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Upravo, ne zelim da postanemo poligon za razigravanje tudjih igraca!

Polako ali sigurno ovo mi smrdi na Kezmanovu agenciju i muljanje oko procenata i slicno.

STOP BAGRO!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

shecky wrote:Ne znam sta se mota po glavi Kacara Laneta i Stepija ali mislim da nisu korektni premo Vosi.
A ni Vosa(uprava) nije sama prema sebi.
Ponudi im uslove ,ako hoce hoce ako nece nece ,trazi neke druge i cao.

Ja sa pozajmicama nisam uopste odusevljen, ok.. imam Delaca koji je fantastican ali on moze da ode svakog trena,dovoljan je samo jedan fon poziv iz Londona..
Ok, imami i napadaca na pozajmici i mislim da je to dosta..

Ovako ce nam doci neki iz Benfike ,mozda i fenomenalni ali ne nasi igraci,koji ce opet otici vrlo brzo nazad a mi ostajemo u tom slucaju bez pola tima za godinu dana.

Ne svidja mi se taj nacin organizacije,on moze doneti instant dobar rezultat ali za vec samo godinu dana moze se desiti totalna suprotnost.
Delac i Kaludjerovic ne mogu da odu bez dozvole FKV godinu dana.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Za Kaludjera ne znam al za Delaca nije tacno to sto si reko ,jer je to info od njega licno da Celzi moze da ga opozove kad god pozeli.

Na pitanje dal sigurno ostaje do kraja sezone ili moze da se vratu u London ovo je odg.
Opcija u ugovoru postoji, ali ja iskreno mislim da cu ostat ovdje do kraja sezone.
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Transferi

Post by angua »

ДушанСП wrote:Мени је ипак утисак недеље,месеца,године, века...прелазак Абуа у звезду преко Белгије :mrgreen:
Pa tako beše i Mereba otišo u patlidžane, preko Dinama iz Tbilisija. :greenbutt:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Čitam hvalospehe o ovom Onjilu iz Javora. Nema on blage veze, videćete kako će se pokazati kod cigana, Dauda je klasa za njega. Tehnika 0, fudbalska inteligencija 0, igra glavom slaba, jedino ima brzinu i snagu. Daleko je on od Abua u svim pogledima i kao stranac nema kvalitet za Vojvodinu. Pa njega je Javor doveo kao omladinca, igrao je štopera u početku karijere :) . To što je ciganima smešna odbrana i što protivnički napadači izgledaju kao Batistute , to je druga stvar, nema razloga da i mi veličamo teške JSL proseke od igrača.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

MALI OFF NA KOJEM SE IZVINJAVAM:

SOS kanal je u zadnjim vestima preneo vest da je Onjilo potpisao višegodišnji (?) ugovor sa Zvezdom...
Mlad igrač pod ugovorom, strelac protiv te iste Zvezde, prelazi u jedan od "stubova Srpstva" koji grca u dugovima, bori se saopštenjima protiv drugog "stuba Srpstva", i...?!?

KO TO PLAĆA... Zvezda sigurno ne - mi smo valjda pravna država, kako da plaća pored onih silnih dugova... :shock:
Nisu ni ovi iz drugog stuba puno drugačiji, ali em su im dugovi manji, em im se igrači prodaju za neke pare...

Šta se ovo dešava u našem fudbalu, u sportu, u zemlji - generalno ??? :oops:

Ko sve nije ušao u avion (osim onog smešnog "Bata Tole" - Mihe) kojim je reprezentacija otišla na prijateljski meč sa Kolumbijom - ne treba ni komentarisati !
Ali jedan lik je i mene šokirao - nasmejani "bata Đora" :shit: !

LELE, NAS IZ GLIBA - NE VADI NI ČETA "SUPERMENA" :!:

Ako se ispostavi da je istinita čaršijska priča o povratku Abua u Zvezdu u zimskom prelaznom roku 2014. - onda će to biti dno dna, čak i u ovoj i ovakvoj Srbiji !!!
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Chana wrote:MALI OFF NA KOJEM SE IZVINJAVAM:

SOS kanal je u zadnjim vestima preneo vest da je Onjilo potpisao višegodišnji (?) ugovor sa Zvezdom...
Mlad igrač pod ugovorom, strelac protiv te iste Zvezde, prelazi u jedan od "stubova Srpstva" koji grca u dugovima, bori se saopštenjima protiv drugog "stuba Srpstva", i...?!?

KO TO PLAĆA... Zvezda sigurno ne - mi smo valjda pravna država, kako da plaća pored onih silnih dugova... :shock:
Nisu ni ovi iz drugog stuba puno drugačiji, ali em su im dugovi manji, em im se igrači prodaju za neke pare...

Šta se ovo dešava u našem fudbalu, u sportu, u zemlji - generalno ??? :oops:

Ko sve nije ušao u avion (osim onog smešnog "Bata Tole" - Mihe) kojim je reprezentacija otišla na prijateljski meč sa Kolumbijom - ne treba ni komentarisati !
Ali jedan lik je i mene šokirao - nasmejani "bata Đora" :shit: !

LELE, NAS IZ GLIBA - NE VADI NI ČETA "SUPERMENA" :!:

Ako se ispostavi da je istinita čaršijska priča o povratku Abua u Zvezdu u zimskom prelaznom roku 2014. - onda će to biti dno dna, čak i u ovoj i ovakvoj Srbiji !!!
звезда неће Јавору дати ни динара,то је она фора,кад буде ишао у иностранство добићете део.Ако је Абу потписао уговор на две године са белгијанцима,никаква магија ни драган џајић са причом о барију и токију га неће вратити у звезду,осим ако цигани не искеширају минимум пола милке,ако не и цео милион, а то је мисаона именица не за звезду која је при том у були него за све наше клубове заједно.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Zasto bi se Abu vracao u zvezdu i mulj TSL sad kad se konacno docepao civilizacije?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Kolika gomila gluposti na ovoj temi...

EDIT: Vidimo se za 10 dana...

budababa
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Transferi

Post by Firmson89 »

Ја не могу да верујем да је ико заправо посветио и минут пажње теми враћања Абуа међу цигане... :frown: Доста више, молим вас.
Post Reply