Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Boske ,ne mislim bas da je Infeani 0 od igraca .. za nasu ligu cim neko ima natprosecnu brzinu ,taj vec pravi razliku,jos ako ima i tehniku uz to ,onda taj ne igra u nasoj ligi 100% :)

Malo sale al bezzez ,mislim da je za nasi ligu on dobar igrac ,ali mi je prosto neverovatno kako tako od jednom ,dan posle utakmice on vec u ciganima ...

Bio je on zapazen i ranijih godina ,ali treba biti i realan pa reci ,da mu verovatno trebaju i kvalitetniji saigraci da bi mozda dosao do punog izrazaja,
Videli smo sa Abuom kako je to bilo dok je igrao za cigane i OFKu .. niko ziv mu nije posvetio paznju dok nije kod nas poceo da kida.

Sve u svemu mislim da ako bas zelimo jos jednog spica,a trebali bi da ga imamo, pogotovo ako udjemo u LE ,jedino Lane moze biti spas.

Predpostavljam da se to i ceka sto se uprave tice.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

Jedan igrač nema pravo da igra za više od dva kluba u jednoj sezoni, dakle, Abu ne može u severinu pre leta...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Ljubomir1996 wrote:Jedan igrač nema pravo da igra za više od dva kluba u jednoj sezoni, dakle, Abu ne može u severinu pre leta...
Sredili su oni vec da Mudrinski u jednom kolu odigra za dva kluba, ako se o tome radi. Stub Srpstva je to, bre, pa necemo se valjda drzati propisa kao pijan plota kad su oni (i braca im) u pitanju!

(Mada opet, raspravljamo o glupostima - zasto bi se Abu vracao u Srbiju sada kad se konacno iscupao?)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Transferi

Post by Zelja95 »

Dosta vise o Abou,lik nam je uterao k. nije vredan spominjanja vise.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Zelja95 wrote:Dosta vise o Abou,lik nam je uterao k. nije vredan spominjanja vise.
Ko te to slagao? :wink:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Transferi

Post by Zelja95 »

Ma nisam mislio na taj nacin kao sto pise svuda,nego je lik da je hteo,a koliko smo mu srce podarili,mogao je ostati da nam pomogne da udjemo u LE,barem ovu kod kuce,ali...iovako je on bio taj koji je najvise odlucio tamo odma da predje.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2102
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Kako je ova uprava do sad dovodila igrace koji ce napraviti razliku verujem da ce isto uraditi da nadomeste Abuov odlazak.

Predsednik nam je vrlo mlad, i bojim, se ako ne padne neka kinta od LE, ima dugovi da nam se multipliciraju.

Malo jos bog da nas pogleda ove godine. Ne trazimo mnogo, samo malo radosti: stadion i LE!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Zelja95 wrote:Ma nisam mislio na taj nacin kao sto pise svuda,nego je lik da je hteo,a koliko smo mu srce podarili,mogao je ostati da nam pomogne da udjemo u LE,barem ovu kod kuce,ali...iovako je on bio taj koji je najvise odlucio tamo odma da predje.
Ako samo zbog toga sto vise nemamo Abubakara necemo uci u LE, onda vala i ne treba da udjemo.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... ece-Kacara" onclick="window.open(this.href);return false;

Sad il' nikad!
Goja potpisuj makar na pozajmicu! :mrgreen:
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Transferi

Post by Zelja95 »

Nisi me razumeo,niti sam ja rekao da necemo uci,cela poenta moje price je da je Abu ispostovao sve nas i ostao protiv Serifa kod kuce i da nije bio tako brzoplet mnogo bi nam pomogao,jer je maltene ekipa bila uigrana vec,i zna se ko je zavrsavao sve napade.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Ajd Gojko upadaj, potpisace te Totenhem kad ih izbacimo u cetvrtfinalu. :mrgreen:

Edit: To je u redu Zeljo, ali ja mu posle svega zameriti ne mogu. I njemu savest moze da bude mirna posto nam je dao sve sto je mogao.
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Jel igrac moze da igra za neki klub ali kao slobodan igrac? Znaci da moze da ode kad mu se digne?
Daj bre da navatamo tog Gojka i Laneta, a bogami i Stepija i da im damo odresene ruke u slucaju transfera?
Pa i ovako treniraju sa nama, sta ce im faliti ako odigraju koju evropsku utakmicu?
Lakse ce biti primeceni kad igraju! Ne treba nam ni dinara od transfera jer bi mogli u toj Ligi Uefa da lepo zaradimo!

Jel izvodljivo to pravno gledano?
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

Stexman wrote:Jel igrac moze da igra za neki klub ali kao slobodan igrac? Znaci da moze da ode kad mu se digne?
Daj bre da navatamo tog Gojka i Laneta, a bogami i Stepija i da im damo odresene ruke u slucaju transfera?
Pa i ovako treniraju sa nama, sta ce im faliti ako odigraju koju evropsku utakmicu?
Lakse ce biti primeceni kad igraju! Ne treba nam ni dinara od transfera jer bi mogli u toj Ligi Uefa da lepo zaradimo!

Jel izvodljivo to pravno gledano?
Gojko je pod ugovorom, ali za ovu dvojicu je potpuno izvodljivo...
Inače, Abuu cigani na FB pišu da se vrati u zvezdu, on sve lajkuje, čak i neke uvredljive komentare Slaninara... :x
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Transferi

Post by prijatelj fudbala »

Stexman wrote:Jel igrac moze da igra za neki klub ali kao slobodan igrac? Znaci da moze da ode kad mu se digne?
Daj bre da navatamo tog Gojka i Laneta, a bogami i Stepija i da im damo odresene ruke u slucaju transfera?
Pa i ovako treniraju sa nama, sta ce im faliti ako odigraju koju evropsku utakmicu?
Lakse ce biti primeceni kad igraju! Ne treba nam ni dinara od transfera jer bi mogli u toj Ligi Uefa da lepo zaradimo!

Jel izvodljivo to pravno gledano?
Igrač mora biti registrovan da bi igrao, dakle mora imati nekakav ugovor.
Teoretski, mi njih dvojicu (ili trojicu) možemo potpisani i na dva dana...
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Evo šta ja mislim o Abubakaru Oumaruu - po mom mišljenju ikoni FKV u zadnjih 10 godina (ako ne i više)...

1) Izuzetno sam razočaran njime kao čovekom a evo i zašto:

Toliko si bezuspešnih(na žalost) godina proveo u klubu gde se jedino i uvek samo tvoje ime skandiralo sa tribina.
Toliko si puta iskreno obradovao nas sa "doma bolesnih" svojim golovima.
Toliko si puta dokazao da bilo koja ekipa Vojvodine nije to što treba da bude bez tebe.
Toliko si puta izgubio jbn-o finale kupa.
Toliko si puta doživeo nepravdu u usranoj TSL.
Došli smo na korak od velikog uspeha - lige evrope, A TI SI SE POKUPIO I OTIŠAO :?: :?: :?:
Znam da su te najverovatnije jako j...li u klubu po pitanju finansija, ali nakon svega gore navedenog NISI MOGAO OSTATI I ODIGRATI TU POSLEDNJU UTAKMICU, POZDRAVITI SE SA NAMA KAKO DOLIKUJE IKONI I DONETI MIR KOJI KLUBU TREBA VEĆ NEBROJANO MNOGO GODINA :?: :?: :?:

Za mene si najbolji igrač kojeg je Vojvodina imala u zadnjih 15 godina i najgori čovek kojeg je Vojvodina imala u zadnjih 30 :!:

THE END
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Post Reply