VOJVODINA u Evropi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Red Marquis »

Ovakve cene minimum da budu za zapad i jug protiv groblja.
Sezonske nisu skupe, tako da kukanju oko cifre nema mesta. Naravno, treba biti i realan, ovo znači poluprazan stadion u četvrtak.
Io odio Belgrado
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 12:58 pm
VošaNS wrote: Mon Jul 31, 2023 12:57 pm U utorak kreće prodaja karata
1.500 zapad
1.300 istok
1.200 sever
Koliko ocekujete publike?
Očekujem pun zapad i ovo ostalo od tribina kad se napabirči oko 5 hiljada.
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Marko93 »

Voja wrote: Mon Jul 31, 2023 12:58 pm
VošaNS wrote: Mon Jul 31, 2023 12:57 pm U utorak kreće prodaja karata
1.500 zapad
1.300 istok
1.200 sever
Koliko ocekujete publike

90%popunjen zapad ,sever od kapije do kapije,istok 20%
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by hvylarn »

Sezonska 3200 sa proslogodisnjom ili 4000 bez stare. Otidji par puta tokom sezone i isplatice ti se da je uzmes.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Deep Purple »

Sve ispod osam hiljada znači da ne zaslužujemo bolje.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Mare_Liman »

Којих 8,000 ? Ако буде 5 биће добро...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by ssnigd »

Deep Purple wrote: Mon Jul 31, 2023 1:21 pm Sve ispod osam hiljada znači da ne zaslužujemo bolje.
Deep, ne bih bas bio toliko iskljuciv.
Sta smo kao klub uradili i strucni stab, igraci da bismo privukli 8k ljudi u cetvrtak, da bismo sada izvodili ovakve zakljucke?
Igraci su nespremni, nemaju snage za ozbiljan fudbal. Prespori smo, neefikasni, mlitavi.. I sada cemo da krivimo publiku, koja ne zeli da daje 1000+ din da gleda ovo...
Sama ce publika doci na stadion, kada bude videla da Vosa lici na nesto, a ne na cigansku muvu i otirac za gazenje... A nas vrli nam predsednik najavljuje, da cemo da se pobijemo sa ciganima sa titulu... I ispada pajac.
Last edited by ssnigd on Mon Jul 31, 2023 1:34 pm, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by N13 »

Kakvi smo mi to navijaci koji samo kukaju preko interneta, a na utakmicu sezone nece napuniti ni 50% kapaciteta stadiona?

Kao sto Deep rece, onda ne zasluzujemo bolje.

Kukanje na cenu nije na mestu. Jeste skuplje nego inace, ali pobogu i treba da bude. I dalje mislim da je jeftinije od bilo kog drugog kluba u Evropi. Plus mislim da jedino nama vaze sezonske i za evro utakmice... svim drugim klubovima je sezonska samo za ligu i kup.

Ako ne bude ne 8.000, vec 10.000 ljudi, ne zasluzujemo bolje. I nema dalje price, najrazmazeniji smo navijaci.
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by VošaNS »

N13 wrote: Mon Jul 31, 2023 1:30 pm Kakvi smo mi to navijaci koji samo kukaju preko interneta, a na utakmicu sezone nece napuniti ni 50% kapaciteta stadiona?

Kao sto Deep rece, onda ne zasluzujemo bolje.

Kukanje na cenu nije na mestu. Jeste skuplje nego inace, ali pobogu i treba da bude. I dalje mislim da je jeftinije od bilo kog drugog kluba u Evropi. Plus mislim da jedino nama vaze sezonske i za evro utakmice... svim drugim klubovima je sezonska samo za ligu i kup.

Ako ne bude ne 8.000, vec 10.000 ljudi, ne zasluzujemo bolje. I nema dalje price, najrazmazeniji smo navijaci.
+1
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Voja »

N13 wrote: Mon Jul 31, 2023 1:30 pm Kukanje na cenu nije na mestu. Jeste skuplje nego inace, ali pobogu i treba da bude.
Vodite se onom Vujketovom... bolje jednom 1200 za Evropu nego 3(kola) x po 400 :mrgreen:
Image
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Milan »

Lepo je ssnigd napisao. Posetu ni slučajno ne svaljivati na navijače, već na klub. Nebrojeno puta smo davali podršku kad nisu ni zaslužili. Opet, kad god je bilo pozitivnog rada u klubu, mi smo to znali da nagradimo prisustvom. Da se razumemo, ja uvek idem, ali ne mogu nikog da krivim ko neće da dođe. Dosta je bilo izlizanih floskula kako ako ne dođemo ni ne zaslužujemo bolje. Ne zaslužuju oni bolje od 500 duša...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Deep Purple »

Ako ljudi sad ne osete da može Apoel da se prođe pa da se napravi lepa uvertira i pred nastavak sezone onda ne znam. Ne dolazi nam neki amaterski klub već Kiparski velikan i klub sa jakom tradicijom u evropi. Dolazi njihovih 800 navijača ako želimo da nas bude tek malo više od njih… Neka nama ide na obraz i stojim iza toga da onda bolje ni ne zaslužujemo.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Uvek sa tobom »

Није људи овде о нама реч, ми ћемо доћи и да је карта 50е...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Voja »

Milan wrote: Mon Jul 31, 2023 1:36 pm Lepo je ssnigd napisao. Posetu ni slučajno ne svaljivati na navijače, već na klub. Nebrojeno puta smo davali podršku kad nisu ni zaslužili. Opet, kad god je bilo pozitivnog rada u klubu, mi smo to znali da nagradimo prisustvom. Da se razumemo, ja uvek idem, ali ne mogu nikog da krivim ko neće da dođe. Dosta je bilo izlizanih floskula kako ako ne dođemo ni ne zaslužujemo bolje. Ne zaslužuju oni bolje od 500 duša...
Bas tako... dve godine se ceka iskorak, njega nema. A kada su navijaci i poverovali u pricu i dosli da vide neku "novu" Vosu zloupotrebljeni u u svrhu samopromocije ( "koliko dobro radimo vidi se i po povratku navijaca, NS se digao na noge").
Evo ja sam javno ovde dao sansu, budite dobri protiv zvezde i dolazim na Apolon... a to je znacilo i 5 prodatih ulaznica, medjutim sta vredi. Radnik iz Surdulice ponudi bar koncepciju. Sta mi nudimo? Ko nam je stoperski par? ko nam je bekovski par? ko nam je spic? ko su nam nosioci igre? Cumic nije, da jeste igrao bi najjaci mec u sezoni
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: VOJVODINA - Apoel, četvrtak 20h (1:2)

Post by Neizlecivi »

Ja i verujem i ne verujem sta citam...

Sa svima se poistovecujem, ali ova prividna apatija je najgore nesto. Niti je bojkot, niti je podrska.
Meni licno nikad nije palo na pamet da ne dodjem na tekmu, jer eto losi smo, lose je stanje. Ako ste nezadovoljni, dodjete i iskazete nezadovoljstvo na stadionu. Ne moze se reci ni da smo razmazeni, jer jebes ga navijac kluba sa 2 titule i 2 kupa u ~110 godina postojanja, ne moze biti razmazen :D sa druge strane kukamo za sve zivo... Cardak ni na nebu ni na zemlji.

U ostalom, u mnogo vecem njesru smo bili i ranije nego sada. I ja sam frustriran svime. Ponajmanje igracima. Meni deluje da od ove ekipe moze da se napravi nesto, da sezona moze biti korektna, da se na kraju moze i radovati necemu. I da nisam upravu, sta biste drugo radili u subotu... ovaj cetvrtak predvece :)

Vidimo se u cetvrtak!

Edit:
Oprostite sve napisano, procitao sam da su karte 200/300/500, izgubio sam 1000 ispred ovoga.
Ja razumem da ovo motivise kupovinu sezonske, ali vi ste bre pavijani. Umesto da ste stavili cene karata da napunite ceo stadion, docice vam 3000 ljudi. Majmuncine.
Last edited by Neizlecivi on Mon Jul 31, 2023 2:22 pm, edited 1 time in total.
Post Reply