Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Jagoš je odličan ali odličan štoper za naše uslove, usudio bih se da kažem da je 1000x bolje rešenja od Stepanova. Spekulisalo se da groblje hoće da ga uzme, trebalo bi ga "ukrasti" od njih. Mlađi je, sigurno traži manju platu od Stepanova jer nije u zalasku karijere, imaće ambiciju da napreduje, da se proda itd. Teško ćemo naći kvalitetnijeg slobodnog igrača u ovom trenutku, samo da ti dilovi sa menadžerima ne budu loši po klub, znači višegodšnji ugovor bez velikih procenata Ranku ili ko mu je već menadžer.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

treba da udomimo negde skuletu i bilbiju,pruzili su solidne partije u kvalifikacijama pa to treba iskoristiti.pored envera,kaludjera,simona,denkovica,georgija,pa i mijata i sergeja,nemaju sta da traze.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Bilbiju obavezno, Skuletu nikako. ;)
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

vdn slaninar wrote:treba da udomimo negde skuletu i bilbiju,pruzili su solidne partije u kvalifikacijama pa to treba iskoristiti.pored envera,kaludjera,simona,denkovica,georgija,pa i mijata i sergeja,nemaju sta da traze.
+1
Bilbiju vratiti u Borac BL, a Škuletić može kod mene u Iskru iz Kucure, žestoko bi se borio za prvu postavu sa lokalnim čarobnjacima. :mrgreen:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ivanic u Proleteru, Marko Kordic u Backoj iz Backe Palanke.

Ovo drugo implicira da Kordic ima i nas pasos
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Je l Backa u srpskoj ligi?
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Transferi

Post by johnny »

Najveca enigma vec godinama- zasto je Bilbija i dalje clan FKV?

Ko gura mediokritete, ciji je on?
Dosta vise cekanja, neka ga posalju negde i oslobode jedno mesto...
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

johnny wrote:Najveca enigma vec godinama- zasto je Bilbija i dalje clan FKV?

Ko gura mediokritete, ciji je on?
Dosta vise cekanja, neka ga posalju negde i oslobode jedno mesto...
Malo preterujemo sa teranjem. Bilbija se mozda nikad nije uspeo snaci u Vojvodini najbolje, ali malo mi zao sa tim teranjem od strane navijaca. On je neverovatno dobar decko, vaspitan i veliki Vojvodinas. Gledam snimak utakmice u Bursi, jbt, on na klupi se posle nasih golova vise raduje nego sami strelci, neverovatno je kako emotivno dozivljava utakmice Vojvodine. Mozda nije zasluzio igrom da se nadje u prvih 11, ali sigurno nije ni zasluzio da ga mi, navijaci, teramo iz kluba. Isto vazi i za Vuka... oni ce za mene biti uvek deo naseg kluba, bez obzira da li su na terenu ili klupi...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

N13 delimicno se slazem sa tobom ,ali poenta fudbala je rezultat,znanje ,jos ako uz to je neko i pametan i kluturan onda je kompletan sportista i covek.
Na zalost ovo prvo kod Bilbije nema, mozda je on u Borcu ok, verovatno sto im je liga 3 puta slabija od nase (da i to je moguce da ima gorih od nas) , ali ovo mu je vec bog zna koja sansa u Vosi ,i iako ponekad ubode gol, to je promil naspram losih beskrvnih igara.. pa pogledaj na koji nacin je sutirao 2 puta protiv DS za 2sec..
On jednostavno nema ono sto je potrebno i to je to, a sto je najgore zauzima mesto nekom ko je verovatno bolji od njega ili npr , mogli smo se menjati sa Javorom za Infeanija .. opcja uvek ima kolko hoces al dzaba.
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Sve to stoji, i tacno je sto si napisao... ali opet kazem, decko nije zasluzio da ga mi navijaci teramo iz kluba kao poslednje :shit: i pogotovo ne da ga vredjamo. Nikad se publici nije zamerio, iako je dobijao zvizduke i ko zna kakve povike od pojedinaca. Uvek je posle meca pozdravio publiku, a to sto se nije snasao u dresu Vojvodine, jbg... za njegovu karijeru jeste bolje da ode u neki drugi klub gde moze da igra i uradi nesto, sve to stoji... ali nikako nije zasluzio da ga mi teramo.
johnny sin
Posts: 20
Joined: Mon Aug 12, 2013 4:38 pm

Re: Transferi

Post by johnny sin »

Ljubomir1996 wrote:
vdn slaninar wrote:treba da udomimo negde skuletu i bilbiju,pruzili su solidne partije u kvalifikacijama pa to treba iskoristiti.pored envera,kaludjera,simona,denkovica,georgija,pa i mijata i sergeja,nemaju sta da traze.
+1
Bilbiju vratiti u Borac BL, a Škuletić može kod mene u Iskru iz Kucure, žestoko bi se borio za prvu postavu sa lokalnim čarobnjacima. :mrgreen:
:rolll: :rolll: :rolll:
apsolutno se slazem!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Mozda stigne pojacanje iz zemlje gde nam je otisao ljubimac :idea:
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: Transferi

Post by menager »

Pratio sam Dila - Hajduk , i zapazio

Georgi Iluridzea , mlad, veznjak, penetrator na sredini, odlicno vuce lopte i mobilan je
Pitati Merebasvilija i pokusati da se dovede , decko pravi razliku na terenu, urnisao je Hajduk Split
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Ode Đura!
Izvor: http://m.sportal.rs/news.php?category=&id=107351" onclick="window.open(this.href);return false;
Ađuru nastavlja karijeru u Gruziji
Zadnji vezni fudbaler novosadske Vojvodine, Naemeka Ađuru, napušta redove novosadskog Superligaša i seli se u Gruziju. Njegova naredna stanica u karijeri biće Zestafoni, čiji su predstavnici u četvrtak na delu gledali Nigerijca u prijateljskom duelu sa Spartakom (pobeda "lala" 2:1). Na završne pregovore sa Novosađanima pojavio se nekadašnji centarfor Novosađana Mihail Hucišvili, koji sada obavlja funkciju gruzijskog kluba.
Post Reply