Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Transferi

Post by Rivelinjo »

srkins wrote:2 gola na 43 utakmice za nas :shock: tesko cemo to nadoknaditi... :D
Onaj drugi gol je došao baš kad je trebalo. Nije važan kvantitet... :)


Nije me oduševljavao igrom, nadam se da će osloboditi mesto kvalitetnijem igraču u prvih 11. Svu sreću želim u karijeri. Neka se vrati kad postane fudbaler - na momente deluje da ima potencijala, samo je nekako metiljav, jebiga...
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Transferi

Post by Tancha »

Срећу у наставку каријере желим сваком нашем бившем играчу који се за време боравка у клубу понаша пристојно и професионално, па тако и Билбији. Што се фудбалске стране тиче, довољно прилика је добио и није их искористио, тако да је ово крајње логичан потез. Надам се да ће се надавати пуно голова, још је он млад.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

srkins wrote:2 gola na 43 utakmice za nas :shock: tesko cemo to nadoknaditi... :D
Secam se da je mozda odigrao 3 utakmice od te 43 za koje je dobio prelaznu ocenu... Bio je nas, i neka mu je sa srecom u daljoj karijeri i neka ga zaobidju povrede.
I Bog je Slaninar...
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Ove brojke nikako ne shvatam, iako "stoje":

"...za Vojvodinu je postigao 2 gola na 43 utakmice, dok je u dresu Borca postigao 25 golova na 55 nastupa. 8 puta je bio strelac za U21 selekciju BiH, za koju je nastupao 20 puta."

Voša 2/43, Borac 25/55 a U21 BIH 8/20 :!: :?:

Bode oči da mu je "normalan prosek" maltene gol na dve utakmice, dok je kod nas bio gol na 22 :!: :!: :!:

Govorio sam za njega da ima fudbalskog šmeka, ali da je nekako pretanan i bez hrabrosti...
Ostaje žal da nije odigrao značajniju ulogu u Novom Sadu, neka mu je sa srećom u nastavku karijere - gde god otišao... :sorry:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Meni je jako krivo sto nismo doveli onog Veselinovica iz Hajduka..
Pisao sam o njemu jos ranije .. sada kako stvari stoje imamo 2 spica i mozda nekog klinca sto je jako jako slabo za 3 fronta.
Iskreno se nadam da cemo uskoro citati da je Lane ponovo u Vosi.

Kad smo vec kod njega.. jel on jos uvek trenira u VB?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Nama treba klasican centarfor,Lane to nije
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Iskreno, nama treba neko ko je slican Abubakaru..
Ne zato sto bez njega smo 0 ,nego zato sto se ceo koncept nase igre bazirao na Abuu.
A njegovim odlaskom ceo koncept treba da se menja jer Kaludjer koji je kaaaoo njegova zamena nema nista zajednicko sa Abuom.

A raditi cele pripreme i igrati cak 6 utakmica sa Abuom , ranije ligaske i da ne spominjem ,igracima predstavlja veliki problem.
Otisao nam je igrac koji je najmanje trebao da ode,ne zato sto ga volimo,nego zbog koncepta.
Bilo ko drugi da je otisao ,zamena bi mu bila makar na 70% ,i ne bi se maltene ni osetilo.
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Re: Transferi

Post by postman »

I sa Abuom smo imali problem igranja protiv bunkera.Nam treba centarfor - razbijac,visok,jak,da dobro igra glavom,sutira sa obe noge,tehnika ne mora da mu je jaca strana .Mali problem je - tesko je naci takvog a da hoce da igra za malo para u nasoj Jako Smesnoj Ligi. 8)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

U takvoj situaciji bolje resenje bi bio Ranko. I zanimljivo je recimo da su sve nase novine prenele da je Ranko potpisao za Djironu,a o njemu tamo ni traga ni glasa.Igrali su brdo prijateljskih,uopste se nije pojavljivao u sastavima,tako da kontam da je Ranko jos uvek bez kluba
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Lane bi bio idealna zamena za ono sto je Abu najcesce igrao silom prilika - levo krilo. Brz, prodoran, opasan za gol.

Ali opet ostaje problem centarfora, koga mi kadgod je Abu igrao krilo nikad nismo imali, svejedno kako se zvala osoba koja je statirala na tom mestu - Ilic, Bojovic, Skuletic...

Ranko bi mozda upalio jer je izmislio fudbal za sve nase nazovi-centarfore, ali i on je po meni vise brzinac (Abu, Lane...) nego razbijac.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Ja i dalje mislim da bi Lane bio ko kec na 11.
Samo zelim da napomenem da ne zaboravite ,koliko god da je Abu za centarfora ili napadaca nazovi kako god, imao prosecan prosek sto se golova tice, pogledajte koliko je on ustvari golova dao,i to onih koji su resili tekmu.
On je sam sebi stvarao sanse ,cesto petljao pa iznudio penal ,to je jednostavno tako kad imas brzog igraca ,koje samo malo da pipnes gubi balans i mora da padne ,i to je odmah penal ,zuti ili crveni karton.
Mi takvog sada nemamo.
Andrija je po meni pravi spic ,koji iz niceg zna da da gol tj iz jako teske pozicije ili iz cuvenih otpadaka,ali dzaba ti sve to ,ne mozes svoj napad bazirati na slucajnim loptama ,odbicima ,greskama odbrane.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Transferi

Post by kej »

Pa, da li stvarno postoji neko ko misli da Lane ne bi bio kec na 11? Šta, nije klasičan špic pa nam ne bi bio od koristi? A levih krilnih igrača inače imamo na pretek.. Da ne pominjem da bi u našoj ligi Lane bio od koristi i na zadnjem veznom a ne na špicu- on je klasa za ove livade. Prošle sezone odigrao sve utakmice za Anderleht, a nama(ej, nama!) ne bi bio od koristi..
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Naravno da bi nam Lane koristio. Verovatno i sa jednom nogom. Ako zeli da igra za nas pod nekim normalnim uslovima, vise je nego dobrodosao.

Ali nije resenje za nas problem nedostatka pravog centarfora. Treba traziti i dalje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

salefkv wrote:Ne znam u koji topik bi svrstao ovo, ali Bilbija je na facebook-u podelio zanimljiv text
Onaj dan sto si ga cekao da dodje,sa postanes slobodan od FK VOJVODINA ,Neprocjenjivo
Konacno slobodan :)))
Eto, izgleda da vise nije u Vojvodini ...
SAMO IDI!
Idi i ne okreći se sine!!!

PS: Našao igrač POTENCIJALA BEZ da se iskenjava po Vojvodini na facebook-u posle svega i on je navodno dobar i kulturan momak koji jednostavno nije imao sreće :?: :?: :?:

Ja ću ti reći BIlbigol:

ONAJ DAN ŠTO SI GA ČEKAO DA DODJE, KADA DOĐEŠ NA STADION I ZNAŠ DA NI NA KLUPI NEĆE BITI BILBIJE NEMANJE :!: :!: :!:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Transferi

Post by FCVNS »

trelos gia fcv wrote:
salefkv wrote:Ne znam u koji topik bi svrstao ovo, ali Bilbija je na facebook-u podelio zanimljiv text
Onaj dan sto si ga cekao da dodje,sa postanes slobodan od FK VOJVODINA ,Neprocjenjivo
Konacno slobodan :)))
Eto, izgleda da vise nije u Vojvodini ...
SAMO IDI!
Idi i ne okreći se sine!!!

PS: Našao igrač POTENCIJALA BEZ da se iskenjava po Vojvodini na facebook-u posle svega i on je navodno dobar i kulturan momak koji jednostavno nije imao sreće :?: :?: :?:

Ja ću ti reći BIlbigol:

ONAJ DAN ŠTO SI GA ČEKAO DA DODJE, KADA DOĐEŠ NA STADION I ZNAŠ DA NI NA KLUPI NEĆE BITI BILBIJE NEMANJE :!: :!: :!:
Obratim paznju na boldovani deo i sve mi je jasno,naljutio te Bilbija izjavom na fejsu pa si mu se virtuelno osvetio na FKV forumu...obavezno to i na svom profilu na fejsu napisi,pokazi ti svima nama kako si opasan igrac...
Post Reply