Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

bilbija u sarajevu...nije neka posebna vest ali reko da se zabelezi
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Grof Žekula »

srkins wrote:bilbija u sarajevu...nije neka posebna vest ali reko da se zabelezi
http://www.pressing.ba/sport/show/neman ... a-sarajevo" onclick="window.open(this.href);return false;
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Grof Žekula wrote:
srkins wrote:bilbija u sarajevu...nije neka posebna vest ali reko da se zabelezi
http://www.pressing.ba/sport/show/neman ... a-sarajevo" onclick="window.open(this.href);return false;
Pitam se kakav će doček imati kad Sarajevno dođe u Banja Luku.
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

Ovo je sa "zvanicnog" sajta Vojvodina:
Kako se vratiti u realnost, domaće lige i polupraznih stadiona. Bili ste dosta traženi u prelaznom roku, ali odlučili ste se za ostanak u Voši.(misli se na Trajkovica)

- To nije lako, ali profesionalci smo. Nama je ovo posao i moramo se maksimalno posvetiti Ligi. Uveren sam da imamo tim koji se može boriti za titulu. Ali, puno još stvari mora da se poklopi, prvenstvo je dugačko. Početak je pokazao da svako svakoga može da pobedi. Lično, najviše bih voleo da osvojimo Kup. To smo svi priželjkivali prošle godine. Sada smo još jači i nadam se ostvarenju cilja. Što se mog odlaska tiče, nisam želeo da odem po svaku cenu. Vojvodina mi je dala mnogo ali sam i ja dao njoj. Ne isključujem mogućnost i da produžim ugovor, ali bi voleo da se oprobam u nekoj od zapadno evropskih zemalja – zaključio je Trajković, koji je na dan meča sa Šerifiom napunio 24 godine.
Da li ovo znaci da ipak ostaje najbolji stoper lige?
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Ma za nase igrace niko nece da plati ni prebijene pare, jako losu strategiju imamo kad su transferi u pitanju. Necu da popujem o tome jer se ne razumem, ali se razumem da blizanci svaki sljam uspeju da uvale za milion i vise a mi najbolje igrace za sicu ili niko nece ni da ih kupi. To ako neko ne ode iz Vose to je samo zato sto niko nije hteo ni mizernu neku sumu da uplatgi na racun obestecenja. Nemojmo da smo naivni!!
Image
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Transferi

Post by Plavim Dunavom »

Nije mi jasno o kakvom odlično odrađenom prelaznom roku pričaju Kežman i kompanija?Ako misle na to da još nisu rasprodali pola tima, onda sa te strane gledano možda i jeste dobro. :roll: Očigledno Kežman želi malo više sebe da reklamira.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Plavim Dunavom wrote:Nije mi jasno o kakvom odlično odrađenom prelaznom roku pričaju Kežman i kompanija?Ako misle na to da još nisu rasprodali pola tima, onda sa te strane gledano možda i jeste dobro. :roll: Očigledno Kežman želi malo više sebe da reklamira.
Ti bas ne voles Oca Mateju :)
Skoro svaki post ti je o njemu.
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Transferi

Post by Plavim Dunavom »

Nevernik wrote:
Plavim Dunavom wrote:Nije mi jasno o kakvom odlično odrađenom prelaznom roku pričaju Kežman i kompanija?Ako misle na to da još nisu rasprodali pola tima, onda sa te strane gledano možda i jeste dobro. :roll: Očigledno Kežman želi malo više sebe da reklamira.
Ti bas ne voles Oca Mateju :)
Skoro svaki post ti je o njemu.
Mislim da si me pomešao sa nekim, slobodno i proveri ako te ne mrzi, jedva da sam ga i spominjao, uglavnom gledam širu sliku i ne baziram se na pojedince, ali u ovom konkretnom slučaju on je dao intervju vezano za prelazni rok pa sam to i prokomentarisao.Valjda smem to, imam li tvoju dozvolu? 8)
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Transferi

Post by shecky »

Lol brate a ko ga voli.. naravno ,mozda se i debelo varamo ali realno gledano. ja ama bas vise nikom ne verujem pa makar i ja sam bio licno predsednik FKV .. ni sam sebi ne bih verovao.

Elem sto se tice igraca , sutra je zadnji voz da neko ode,i kako stoje stvari kanda nece niko otici.
Prosto sam zaprepascen da niko nece da nam kupi nekog igraca iako smo bili treci i bili na 1 gol od LE,bili najbolji klub od 150+ koji su igrali kvalifikacije .. kako god da okrenes ,nije to bas zanemarljivo.

Ocigledno ili su nesposobni da ako treba i da "uvale" igrace ,ili trazimo nenormalno puno para ,pa nikom ne pada napamet da sklopi dil.

Iskreno da se ja pitam, ja bih podosta igraca prodao,naravno ako ih iko zeli, Vule Trax Enver i ako neko zeli Poletanovica.
Mozda zvuci cudno ,ali s obzirom da je Abu otisao ,a samim tim i ceo sistem igre mora da se menja , onda nema smisla ni imati ostale igrace koji su se dobro pokazali sa tim Abu sistemom igre.

Trebalo bi pustiti Nikolica da skonta kakav sistem zeli ,i da se takvi igraci dovedu na zimu, jako bih voleo da imamo nekog crnca u napadu ili Brazilca ,jer ocigledno takav igrac bi pravio neverovatnu razliku.

Jednostavno moramo se oprostiti od tog nekog aj da kazemo prepoznatljivog stila koji smo igrali 4-5 godina , i sa adekvatnim igracima probati nesto drugo.
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Transferi

Post by Plavim Dunavom »

Nema tu šta ko da voli ili ne voli Kežmana, čovek se za dosta toga pita, a nije ni dinar uložio u klub, da je nešto i zaradio za svoju agenciju sigurno da jeste.Ne kažem da ne treba da zaradi nešto i da treba da uloži ne znam kakve pare, ali može to malo drugačije, pogotovo nema smisla pričati o ne znam kakvom prelaznom roku kada je on na njegov autoritet doveo tri igrača od kojih je Delač zadovoljio, Vukčević tek treba da se pokaže, a Kaluđerović će nam kako stvari stoje kidati živce celu sezonu.Od ostalih vredan pomena je još Leković, standardan je, solidan je, ali nije neko enormno veliko pojačanje.U suštini nije bilo puno buke kod nas što se tiče prelaznog roka, nije bilo puno izmena sem što nam je otišao najbolji igrač i strelac.Ali prelazni rok još nije gotov pa je zato još rano pričati o nekim stvarima.Uglavnom, s obzirom na stanje u našem fudbalu, ako nema previše buke u prelaznom roku to se i može oceniti kao dobro i to sam i napisao ako sa te strane gledamo.Ali sačekajmo još malo.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Pitanje za upravu sta se desava sa slucajem Eduardo Fierro :?:

Receno je da je kontaktirana i FIFA i UEFA i da je pravda na stani FKV! Da se ne dogodi da ne dodje zbog nekih sitnih novaca agenciji koja je trebala da ga dovede!?
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Plavim Dunavom wrote: Mislim da si me pomešao sa nekim, slobodno i proveri ako te ne mrzi, jedva da sam ga i spominjao, uglavnom gledam širu sliku i ne baziram se na pojedince, ali u ovom konkretnom slučaju on je dao intervju vezano za prelazni rok pa sam to i prokomentarisao.Valjda smem to, imam li tvoju dozvolu? 8)
Smes, smes. Dozvola je odobrena :)

Oca Mateju ljudi vole da pljuju zasto je bivsi grobar i zato sto postoji jos gomila opravdanih razloga za to ali ako cemo iskreno kada je u pitanju letnji prelazni rok nije bas sve njegova krivica.
Nasledio je praznu kasu. Igrace koje niko nece. Predsednika kluba koji ne znam cemu sluzi. Cisto da kazemo da imamo predsednika.
Neki od igraca koji su dosli su dovedeni na izricitu zelju trenera (Kaludjer i Lekovic). Prvi je totalni promasaj drugi za sada nije doneo nikakvo poboljsanje na svojoj poziciji.

Doveden je neki skart neki kvalitet.
Manje vise isto kao i svih prethodnih godina.
I manje vise isto kao sto ce biti sledecih nekoliko godina.
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: Transferi

Post by Plavim Dunavom »

Uopšte ne gledam na to da li je bivši grobar, a nisam ga ni pljuvao, komentarisao sam samo njegov isuviše euforičan intervju oko prelaznog roka gde je izjavio da je odrađen fantastično(a u suštini nije bilo puno talasanja,par dobrih poteza,ali i par loših, uz odlazak Abua), a uz put je naglasio kako su blizanci potrošili velike pare, za crvenog blizanca to možda i stoji, ali uprava crnog blizanca je poprilično škrtarila i zato im se to obija o glavu, nije naša briga, ali hajde da se iznose samo tačne informacije što gospodin Kežman ne radi.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Plavim Dunavom wrote:Uopšte ne gledam na to da li je bivši grobar, a nisam ga ni pljuvao
U drugom delu poruke nisam mislio na tebe. Govorio sam o Vosinim navijacima generalno.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Toto Riina wrote:Pitanje za upravu sta se desava sa slucajem Eduardo Fierro :?:

Receno je da je kontaktirana i FIFA i UEFA i da je pravda na stani FKV! Da se ne dogodi da ne dodje zbog nekih sitnih novaca agenciji koja je trebala da ga dovede!?
Pošto ti redovno pitaš za njega a i pošto mene zanima isto ponovo sam pretražio net. U julu kada sam tražio novosti o Fieru na svim relevantnim sajtovima (transfermarkt,soccerway) pisalo je da je član saudijskog prvoligaša Al-Faisaly. Njima je liga krenula pre par dana i sada na istim tim sajtovima Fiero nije član to tima, nema ga! Piše da je i dalje član bolivijskog tima Club Universitario de Sucre, znači da je ta tužba upalila i da nigde nije otišao, još. E sada da li će doći kod nas, nemam pojma.
Last edited by Boske87 on Fri Aug 30, 2013 11:27 pm, edited 1 time in total.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply