8. kolo: VOJVODINA – Javor 2:1 (0:1)

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Turija »

@ Maki, sta zameras penalu, da nije cist kao suza?
Po meni je OK, jer je Milosavljevic ocito srusen, a imao je kontrolu nad loptom u 16m.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Mare_Liman »

Момци изгинули и добили награду, победа за Болингија !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Maki »

Turija wrote: Sat Sep 23, 2023 9:59 pm @ Maki, sta zameras penalu, da nije cist kao suza?
Po meni je OK, jer je Milosavljevic ocito srusen, a imao je kontrolu nad loptom u 16m.
Ma, učinilo mi se da je odbrambeni igrač prvi dotakao loptu pa posle nogu Milosavljeviću, i da je lopta nastavila tim putem.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by fare »

Ova utakmica nije trebala biti ni odigrana po mome trebalo je pomeriti za sutra i onda bi im dali 5 komada garantujem jel ovo nije bio teren za fudbal.
PS Šta se Ćurčić buni golovi regularni penal ko suza i plus Milošević čist crveni za start nad Radulovićem.
Last edited by fare on Sat Sep 23, 2023 10:07 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Milan »

Red Marquis wrote: Sat Sep 23, 2023 8:16 pm
Makraganta wrote: Sat Sep 23, 2023 7:52 pm Kakvi slepci, oterase N.Nikolica iz tima
Od svih igrača koji su nas napustili, ti kukaš za jedinom dobrom odlukom struke.

Dugo nije pomenuo NN-a. Pročešljaj mu poruke, pa će ti biti jasno...


Ukratko, utakmica koja nam je jako trebala. Konačno da i ona deca iz škola fudbala osete neku energiju na stadionu. Bili su i klinci iz Doboja, ali nisu ostali do kraja. Ja sam moje vodio, pa iako su još mali, nadam se da će im nešto ostati.

Momci borbeni i sa verom u pobedu. Milina je videti njihovu radost nakon pobedonosnog gola. Sudija je morao dati još koji karton gostima. Radulovića nešto ne mirišem, ali se lavovski borio do kraja. Rosića je već neko spomenuo.

Ono što ti Voša servira, ne može niko. U jednom trenutku krljanje i penal na terenu, Bolingijeva ekipa u hakuna-matata fazonu i peglanje u loži. Pa gde to ima? :mrgreen:

U loži je, koliko sam obavešten, bila tuča sa gostima iz Ivanjice. Valjda je neki njihov brljavio. Mi smo na prvu pomislili da je opet nešto sa publikom sa zapada.

Da ne bude sve lepo, i dalje - Marko odlazi!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Krle »

Maki wrote: Sat Sep 23, 2023 10:02 pm
Turija wrote: Sat Sep 23, 2023 9:59 pm @ Maki, sta zameras penalu, da nije cist kao suza?
Po meni je OK, jer je Milosavljevic ocito srusen, a imao je kontrolu nad loptom u 16m.
Ma, učinilo mi se da je odbrambeni igrač prvi dotakao loptu pa posle nogu Milosavljeviću, i da je lopta nastavila tim putem.
Da je Milosavljević rođen u Dimitrija Tucovića penal bi bio neupitan...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by rykerfcv »

Само ћу написати Лазар Росић.
Дејан Зукић нам је 50 % екипе много битан играч,Индио-а купити обавезно много добар играч.
Кембел сјајан такође,Вукановићу само мало да се уигра са екипом,ову екипа да се задржи и повреде да се заобиђу може много.
И наравно да Поповић остане на клупи.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Maki »

Krle wrote: Sat Sep 23, 2023 10:05 pm Da je Milosavljević rođen u Dimitrija Tucovića penal bi bio neupitan...
Nisam nikad rekao reč protiv njega, jer se uvek pošteno borio. Dao sam mu tri boda za igrača utakmice.
Što se tiče penala, uvek sam sumnjičav kada se svira u poslednjem minutu, pogotovo kada je ovako duga nadoknada. To bih zabranio pravilima.
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Firma kej »

Karlsson wrote: Sat Sep 23, 2023 8:35 pm Lazarević idiot.
Izrazito glup komentar uz dužno poštovanje mišljenja
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by N13 »

Ovo nije smelo da se igra!
Ali dobro, sreca nas je pogledala ovog puta. Bio je i red vise.

Solidna brojnost publike na zapadu, uzimajuci u obzir vremenske uslove.
Takodje me Rosic jako iznenadio svojom energijom kraj aut linije kada je napustio igru. To radovanje, to skakanje, ta srcanost. Pa to nam vec godinama treba. Jednostavno ta energiju podize i ostale igrace.
Indio takodje baz dobro odigrao, moze biti organizator igre. Cak i kad je Rosic izasao, pa je preuzeo ulogu neke pozicije izmedju stopera i zadnjeg veznog i iznosio loptu. Mnogo siguran i samouveren. Bice on odlicno pojacanje.
Takodje i Kembel, decko je dosta brz sa loptom. Tesko je naci zamenu za Cumica, ali mislim da u poslednjem momentu prelaznog roka nismo mogli boljeg pika ubosti od njega. Slican stil igre kao Cumic, brz, prodoran. Ako se dobro uigra sa ekipom bice opasan.

Hteo sam da izadjem sa utakmice oko 80-og minuta, izgubio sam zivce. Ali kisa me sprecila, pocela bas tada da pojacava. Srecom, zavrsnica jedna od ludjih u poslednjih nekoliko sezona :) Energija na zapadu poslednjih 5 minuta je kao ona od pre 10-ak godina... falilo mi je to.

EDIT:
Javor mnogo seljacka ekipa. Pokazali su to danas i na terenu, i na klupi, a bogami izgleda i u lozi. Zelim im da ispadnu iz lige sto pre.
Last edited by N13 on Sat Sep 23, 2023 10:19 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Krle »

Brate mili, ono što sam hteo da kažem jeste da svi oni igraju za pare. Mi smo ti koji se palimo na gurku. :cheers:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by slanina »

Ako je nekom Milosavljević igrač za Vojvodinu ja se onda ne razumem u fudbal,čovek od kad je došao je dao dva gola,60% lopti pogrešno doda ili izgubi,po meni da sedi na klupi i i ubaci se da čuva rez a Lazarević dečko je srčan trudi se bori se ali po meni nije isto za Vošu jer svako njegovo dodavanje skoro je kritično...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by Mare_Liman »

Штета за Апеол искрено, мислим да би дочекали ту "препознатљиву" атмосферу после дуго времена пролазом тог дана, такву еуфорију ко у првом полувремену и око гола Зукића се дуго није осетила... Данас исто, запад одлично био попуњен али баш доста људи је изашло на полувремену и у току другог полувремена, али енергија и генерално последњих 10 минута уз завршетак утакмице је само ствар која те чини поносном што си поносни локал-патриота...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by slanobarac »

slanina wrote: Sat Sep 23, 2023 10:18 pm Ako je nekom Milosavljević igrač za Vojvodinu ja se onda ne razumem u fudbal,čovek od kad je došao je dao dva gola,60% lopti pogrešno doda ili izgubi,po meni da sedi na klupi i i ubaci se da čuva rez
Potpuno se slažem.
I sad kad je zagrejao hladna slaninarska srca niko ga neće izbaciti iz prve postave. E sudbino........
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 8. kolo: VOJVODINA – Javor, subota 19h

Post by VošaNS »

Uh,ovo nam je trebalo.Kakva borba kakvo srce Lazara Rosića,to nam je falilo.Ekipa iz lože koja gadja ljude flašicama neka se kupi i tera što dalje od kluba.Vidi se da Kembel zna sa loptom i ima dribling,da trči nije mogao puno.Vukiću je dres bio crn od blata tako se bori za klub.Rosić pored linije trčao,delio lopte,skakao,bio spreman da se tuče ako zatreba,to nam je trebalo.Bravo momci svaka čast.I još jednom,ekipa iz lože koja je napravila problem danas neka se tera što dalje od kluba.
Locked