Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Dejan wrote:
srkins wrote:Zanimljivi igraci...sem sto bi ja umesto Davidova pokusao sa Ivanicem i Kosovicem kao zamenama za Vranjesa
Povratak Ivanica se podrazumeva. Potrebno je da u ekipi bude stariji igrac koji ce umeti da "stane" na loptu, da savetima i iskustvom pomogne mladim igracima. To u JSL odlicno rade Torbica, Ilic, Mirosavljevic, Spalevic...
Nikola Cirkovic, kojeg je Dejan predlozio, je sjajno levo krilo. Decko rastura.

Svidja mi se ova ideja, uz ideju limanfkv da se vrati Stepi. To su dve pozicije na kojima cemo zaraditi prodajom Vranjesa i Trajka, a ocekujem i neke novce za Skuletica, koji bi eventualno pokrili dovodjenje desnog beka.
Moj favorit Vasilic, dok su neke jeftinije varijante Lotinac i Alempijevic.

Kvalitetnih veznih igraca ima gomila, ali stvarno ne vidim poentu u njihovom dovodjenju, pored nase dece, pogotovo ako vratimo Ivanica. Ako bas zele da se iskesiraju, u sta cisto sumnjam, treba pratiti malog Srnica iz Cuke. Jeste ex ganci, ali je decko haos pravio svima do sad, pa i nama. Na 14 tekmi je upisao dva gola i 4 asistencije, ima 20 godina i vihoran je kao grobari svojevremeno kod Systema.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Transferi

Post by Firmson89 »

gospodinFKV wrote:ima 20 godina i vihoran je kao grobari svojevremeno kod Systema.
:rolll: :rolll:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

-Vasilić bi bio najbezbolnije rešenja za desnog beka, ima dosta sličnih karakteristika Vuletu, brz, ofanzivan, vođa na terenu, relativno mlad igrač a opet iskusan i mislim da bolje rešenje od njega u JSL nema. Sad koliko je realno da ga dovedemo to je druga priča.
-Obeng Regan, crnac iz Napretka što igra u veznom redu je takođe dobar igrač, prototip modernog fudbalera i veliki potencijal pošto ima samo 19 godina. Ali mislim da smo tu zakasnili i nije mi jasno kako jedan Napredak ima bolji skauting od ovih naših invalida iz uprave.
-U veznom redu ne bih previše toga menjao čak i ako ode Vranješ. Na njegovu poziciju stavimo Poletanovića, koji se bolje snalazi kao ofanzivni vezni, dok će mu iza leđa u paru igrati Radoja i Milinković Savić. Zadržati Simona do kraja sezone i dati mu veću odgovornost.
-Stepanova umesto Trajkovića i problem štopera je rešen.
-Napad će i dalje ostati naša najslabija tačka pogotovu ako ode i Škule, slažem se da nam je preko potreban krilni napadač sa dobrim fizikalijama. Takvih crnaca na prodaju u svakom prelaznom roku ima na kilo, gledam juče derbi Dinamo-Hajduk i Hajduk ima dobrog napadača tog tipa.
Jedno je sigurno a to da u JSL ne postoji napadač za Vojvodinu u ovom trenutku, kakav je kvalitet najbolje govori činjenica da bi nam starina Spalević bio pojačanje.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Mladenovic, Vesovic i Kirovski raskidaju ugovor sa cegrom. Valjda nece nijedan za nas potpisati
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

MiSmoFKV! wrote:Mladenovic, Vesovic i Kirovski raskidaju ugovor sa cegrom. Valjda nece nijedan za nas potpisati
S obzirom da je Vesovic desni bek, a uprava nam ciganska, be afraid, be very afraid...
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ma nece niko od njih troje doci kod nas...Ali bice jos raskida ugovora kod njih...ima jos dosta koji mozda raskinu ugovor sa njima ali ne znam ko bi nama bio zanimljiv eventualno Milunovic i Onjilo...I da dodam Lane ponovo trenira sa nama...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

srkins wrote:Ma nece niko od njih troje doci kod nas...Ali bice jos raskida ugovora kod njih...ima jos dosta koji mozda raskinu ugovor sa njima ali ne znam ko bi nama bio zanimljiv eventualno Milunovic i Onjilo...I da dodam Lane ponovo trenira sa nama...
Mislim da smo mi oborili sve rekorde ove sezone po tom pitanju :mrgreen:
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ako sam dobro izbrojao sa 16 igraca smo raskinuli ugovor od smrti Bate...Ali samo nas jedan tuzio od njih...zasad :cheers:
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

srkins wrote:Ako sam dobro izbrojao sa 16 igraca smo raskinuli ugovor od smrti Bate...Ali samo nas jedan tuzio od njih...zasad :cheers:
Pa ne moze nas tuziti igrac sa kojim je raskinut ugovor... za sta da nas tuzi? :D
Tuze nas oni koji ne igraju, ne primaju zaradu, ne treniraju... a pod ugovorom su. Takav je Jokic. Tuzi nas jer ugovorom ima preciziranu zaradu koja mu se ne isplacuje. Sa druge strane on ne izvrsava ugovorne obaveze (ne trenira), pa je zbog toga komplikovana situacija.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

N13 wrote:
srkins wrote:Ako sam dobro izbrojao sa 16 igraca smo raskinuli ugovor od smrti Bate...Ali samo nas jedan tuzio od njih...zasad :cheers:
Pa ne moze nas tuziti igrac sa kojim je raskinut ugovor... za sta da nas tuzi? :D
Tuze nas oni koji ne igraju, ne primaju zaradu, ne treniraju... a pod ugovorom su. Takav je Jokic. Tuzi nas jer ugovorom ima preciziranu zaradu koja mu se ne isplacuje. Sa druge strane on ne izvrsava ugovorne obaveze (ne trenira), pa je zbog toga komplikovana situacija.
Paradoksalno, presuda je donesena u njegovu korist...
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Sporazumni raskid znaci da se klub i igrac sporazumeju oko nacina raskida ugovora,ako se sporazumno raskine ugovor ne znaci automatski da ne postoje obaveze prema igracu...Mislim da prema Faticu i Baricu imamo odredjene obaveze...Primer je prost da se raskida ugovor to bi trajalo oko mesec dana vuglis se po komisijama a recimo dobio bi 100 hiljada e sad igrac moze da sedne sa ljudima iz kluba i dogovore se da igracu isplate recimo 30 hiljada na rate i daju mu papire odmah...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Da sam predsednik kluba,bez ikakve dileme uputio bih ponudu golmanu Stojkovicu
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Voja wrote:Da sam predsednik kluba,bez ikakve dileme uputio bih ponudu golmanu Stojkovicu
Sreca da nisi predsednik!!
Image
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by fkvislife »

Voja wrote:Da sam predsednik kluba,bez ikakve dileme uputio bih ponudu golmanu Stojkovicu
dobro je sto nisii :mrgreen:
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Pa dobro ,da se ne lazemo Stojkovic je daleko najbolji golman u nasoj ligi,e sad jedna je stvar sto mi ne mozemo da placamo onoliko koliko bi on trazio, a druga stvar je i kako bi to uticalo na ekipu ,da nam se ne desi kao kod Apije i Moreire da necija visoka plata izazove nezadovoljstvo kod ostalih... e sad ja sam u utakmici Spartak ;partizan primetio igraca Spartaka Antonica ne znam cini mi se da bi mogao da bude zamena za Trajkovica
Post Reply