Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:Mitosevic je, za razliku od Mudrinskog, dobio sijaset sansi da se dokaze, ali jbg, Giardino je ipak preci od treniranja...
Matori, teško da je Mitošević visio po đardinu, dečko mi je komša iz zgrade i nikako mi to ne pije vodu... A ako žališ za Mudrinskim, zaista nemam reči...

Što se tiče igrača koji odlaze u red topčider twins iz Voše, nemam ništa drugo da dodam nego smeće. Dooooonekle sam mogao Kizitu da pređem preko toga, stranac je, ne oseti on to na taj način.

Ne treba nasedati i otpisivati naše igrače sa jeftinim naslovima iz smetlarske domaće štampe(što su manje-više sve novine). Ipak, siguran sam da su se crveno-crni raspametili batinom smrću, ali moraš biti enormno glup i sa obrazom ko đon da bi to uradio...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Nisam ja opravdavao Mudrinskog, nemoj pogresno da me razumes, prezirem malo cigojnersko govedo, samo se osvrcem na paralelu playmaker-a o dobijenim sansama :)

Sto se Vuka tice, zivim blizu Giardina, vise nego cesto sam ga vidjao na izlasku iz istog u raznim delovima dana. Ne kazem da je momak los, nije Runi Smiljanic, dobar je decko, samo je mnogo tu potencijala ostalo neiskorisceno...

Koliko sam video iz vesti koju je okacio srkins, Jokic se nesto buni. Burazeru, koliko si nas bodova kostao svojim kiksevima, da ne pominjem finale kupa, ti bi nama trebao da platis...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Vuk posle one teze povrede sto je imao, ne secam se sta je bilo u pitanju, vise nikad nije bio onaj stari Vuk. Nije se mogao prepoznati, kao da se bojao od tada da igra.
Image
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

gospodinFKV wrote:Mitosevic je, za razliku od Mudrinskog, dobio sijaset sansi da se dokaze, ali jbg, Giardino je ipak preci od treniranja...
I tako dodje neki lik, sakriven iza nekog internet nadimka i okleveta momka koji je olicenje sportiste, u svakom mogucem smislu. Za ovakve stvari bih delio banove, momentalno!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Transferi

Post by mihailov »

Sledi nam raspad sistema...
Napred Voso!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:...Koliko sam video iz vesti koju je okacio srkins, Jokic se nesto buni. Burazeru, koliko si nas bodova kostao svojim kiksevima, da ne pominjem finale kupa, ti bi nama trebao da platis...
... Čoveče nije on sam potpisivao ugovor sa klubom, hteli su da ga odjebu, naravno da će da traži svoje pare!

Vrlo ti je pogrešna logika... Ovako nešto bih očekivao od navijača "onih"... Ako imaš nešto protiv Jokića, lepo ga izvedi na sud i traži mu pare za duševnu bol. Ugovor je ugovor i treba ga ispoštovati, inače ćemo i postati kao "oni"! Umišljeni i ubeđeni kako smo iznad zakona.
mihailov wrote:Sledi nam raspad sistema...
Admine, imaš neki info, ili je to tvoj osećaj?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

Priča o Vuku kao alkosu mi je smešna,tj.jadna.Dečko bi mogao biti uzor i model svim mlađim igračima u klubu.Letos u razgovoru sa sada već bivšim trenerom,na njegovo pitanje da li znam koji je to igrač za koga nema vremena da ga sada razigrava jer je tada već uveliko bila borba za ligu evrope,ja sam odgovorio Vuk Mitošević.I on je odgovorio da je to Vuk,i da bi ga poželeo u bilo kom drugom klubu gde bi imao vremena da radi sa Vukom.Tada mi je i rekao,što sam se i ja sa žaljenjem složio da mora da ga pusti da ide negde da igra jer je to najbolje za njega.Sada nakon proteklih par meseci od rastanka Vuka i Voše,za mene ovo ima sasvim drugu konotaciju ali bolje da sada nepišem o teorijama zavere,vreme će pokazati sve.Ispalo je najbolje za Vuka,a najgore po Vojvodinu.Uvek je nekome Vojvodina bila majka,a nekome maćeha zato nam tako i ide.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Grba_NS wrote:
gospodinFKV wrote:Mitosevic je, za razliku od Mudrinskog, dobio sijaset sansi da se dokaze, ali jbg, Giardino je ipak preci od treniranja...
I tako dodje neki lik, sakriven iza nekog internet nadimka i okleveta momka koji je olicenje sportiste, u svakom mogucem smislu. Za ovakve stvari bih delio banove, momentalno!
Nemojte pogresno da me shvatite, stvarno gotivim Vuka, i bilo mi je zao kad je otisao, ja sam samo rekao ono sta sam ja primetio u nekoliko navrata, a secam se i izjave Vignjevica da Vuk mora da poradi sa nekim stvarima u njegovoj glavi. Ako sam se ogresio o momka, neka mi oprosti. Ima ljudi koji ovde verovatno mnogo vise znaju od mene, neka admini obrisu moje postove, ako smatraju da sam zaje*ao stvar, nije mi bila namera da vredjam bilo koga. Takodje, nisam Vuka nazvao alkosom, moj post nije imao veze s alkoholom. :cheers:

Rabba wrote:... Čoveče nije on sam potpisivao ugovor sa klubom, hteli su da ga odjebu, naravno da će da traži svoje pare!

Molim vas, neka mi neko objasni po cemu je Grinu dozvoljeno da trenira s prvim timom, a Jokicu navodno nije. Obojica su hteli da odrade ugovor i dobiju svoje pare, s tim sto Serzinjo trenira s ekipom, a Jokicu jadnom to nije dozvoljeno. Dajte, molim vas. Ima dve strane ove price, ne samo jedna...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1483
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Here we go again...

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=787258" onclick="window.open(this.href);return false;
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Nije normalno sta se pise po portalima,odvesce i Cecu kuvaricu u bg.Ako se igracki kadar skroz ospe, pogotovo ako ga blizanci razvuku,ne vidim svrhu postojanja nase uprave i skupstine koja ju je izabrala.Vuletu istice ugovor za 3 nedelje i postaje slobodan,ja ga ne osudjujem gde god da ode jer sa 28-29 godina mora da misli i na sebe,jes da ce me boleti zeludac ako ga budem gledao u blizanackom dresu al navikli smo vec na ponizenja od nase uprave.Djuricu istice ugovor na leto pa ako ima malo ozbiljnosti u upravi ili ga sad prodajte ili mu produzite ugovor.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Transferi

Post by ДушанСП »

Па ако неко заиста мисли на своју будућност,тај треба да бежи од близанаца као ђаво од крста.Додуше из црвеног близанца многи и беже
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by One and only »

Neko ko je kapiten Vojvodine i ko je u klubu 4 godine, neko ko razume mrznju svojih navijaca prema najvecem olosu i neko ko je preziveo ogromnu torturu i oduzimanje trofeja od iste te mafijaske tvorevine, ne bi smeo sebi da dozvoli da predje u taj klub. Ukoliko to ucini... :frown:
United of Vojvodina
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Transferi

Post by mihailov »

Rabba wrote:
gospodinFKV wrote:...Koliko sam video iz vesti koju je okacio srkins, Jokic se nesto buni. Burazeru, koliko si nas bodova kostao svojim kiksevima, da ne pominjem finale kupa, ti bi nama trebao da platis...
... Čoveče nije on sam potpisivao ugovor sa klubom, hteli su da ga odjebu, naravno da će da traži svoje pare!

Vrlo ti je pogrešna logika... Ovako nešto bih očekivao od navijača "onih"... Ako imaš nešto protiv Jokića, lepo ga izvedi na sud i traži mu pare za duševnu bol. Ugovor je ugovor i treba ga ispoštovati, inače ćemo i postati kao "oni"! Umišljeni i ubeđeni kako smo iznad zakona.
mihailov wrote:Sledi nam raspad sistema...
Admine, imaš neki info, ili je to tvoj osećaj?
Kako se stvari razvijaju zadnjih meseci, nijedna druga opcija mi se ne čini realnom.
I najgore od svega je što smo došli do te tačke, da su svi umorni i nemoćni da bilo šta promene...
Napred Voso!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Novosti wrote:I Vulićević napustio Vojvodinu

DILEME više nema: posle trenera Marka Nikolića, Vojvodinu napušta i kapiten Miroslav Vulićević (28). Da je informacija tačna za „Novosti“ je potvrdio i sam igrač ne želeći međutim i da kaže da li je njegova sledeća fudbalska destinacija Beograd, odnosno Partizan.

- Verujte mi da još nisam razgovarao sa čelnicima nijednog kluba, pa ni Partizana. Sve će biti jasno u narednih desetak dana – poručio je Miroslav Vulićević za “Novosti” iz rodne Ivanjice u koju je otišao odmah po završetku jesenje polusezone i kratkog razgovora sa upravom Vojvodine.
Poželeću mu sreću kad/ako se uverim da nije potpisao ni za jedan od dva šljamovska kluba.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Transferi

Post by stormer »

Minja wrote:U ovom klubu sve se menja, razni ljudi dolaze i prolaze, jedino se uprava ne menja i vecite i dozivotne vodje navijaca. Sve cekam kada ce neki hronicar napisati knjigu o njima. Oni su vazniji od bilo cega.
Predlog za naslov knjige "Sve se menja, samo brkovi ostaju" :shit:
Post Reply