15. kolo: Napredak-Vojvodina 2:0

van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Nekada se za ovo vikalo UPRAVA NAPOLJE!!!Da li ce taj dan ikada ponovo doci?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Ne znam vise sta da napisem. Na prste se mogu nabrojati ljudi koji treba da ostanu u klubu, ne samo od igraca, nego pogotovo od uprave. Ma ovo je strasno, vise bih voleo da se borimo za opstanak, ali casno, i da mogu da kazem da sam ponosan na Vosine momke i kad izgube, a ne da sam ljut i kad pobede...

P.S. Nas grb pored oba imena na RTS-u... Cirkus.
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Velicanstvena predstava nasih junaka.
Cim se vrate u NS, treba im dati dodatni novogodisnji-bozicni bonus.
Da mogu lepo da se odmore tokom zimske pauze. Zasluzili su.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Djurovski :lol:
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Soso Babicu, ko Vam je danas kriv?

Da li kao pravi pedagog i "strucnjak" imate muda i poci prvo od sebe i prihvatiti krivicu za 3 vezana poraza?
Imate li obraz?

Za mene ste zavrsili sa Vojvodinom i otkaz Vam treba uruciti u tunelu stadiona u Krusevcu.

Dovidjenja i laku noc.
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Bruka nevidjena,ljudi pa oni loptu ne mogu da dodaju a da ne kazem da sutnu.Ne zna se ko je gori od Pekovica ,Lovrica pa do Adjurua ,Tadica Aleksica. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Mala soba, 3 sa 3 :oops:
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Da ne zaboravim vihornog Risto Lakica. :roll:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

TAKO JE!!!

Uprava nema apsolutno nikakve veze sa trenutnim stanjem, niti trunke odgovornosti, niti moralnih obaveza...

DOKLE!?
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Stara Gardo, prijatelju moj, ovo nema nikakve veze sa trenerom. Probali smo sa fensi trenerom, sa preskupim, sa normalnim, sa mladim, sa starijim, sa ovakvim i onakvim. Sa trenerom koji ima svoje ja ili sa privezak trenerom, rezultat je uvek bio isti. Nema ovo nikakve veze vise sa trenerom.

Ovaj tim nije tim, ovo je iskljucivo grupa individualaca koji su tu iz kojekakvih razloga, jedino sto taj razlog sigurno nije Vojvodina. "Nas" tim nema hemiju, ali ni malo. Za vreme prenosa pomislio sam da ovi momci uopste ne komuniciraju medjusobno, da su duboko izjedeni sujetom i zaviscu.

G.Babicu, nema ovo, a nije imalo ni ono prosle nedelje, dodirne tacke sa srecom, sve je u pobednickom mentalitetu, a mi to skoro necemo ponovo imati. Da li ce sada komplet krivica da se baci na trenera potpuno je nebitno.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Trčanje 90 minuta, a ne zadnjih deset?
Pregršt šansi, ali nedostatak sreće?
Golovi nisu propusti naše odbrane, već majstorije naših protivnika?
Veća želja za pobedom i srce na terenu?
Pun stadion, pritisak publike , sudija navlačio za Napredak?
Uprava radi svoj posao?
Firma ne peva svoje pesme već grmi 90 minuta i traži ostavke i rasterivanje bagre i kadrovske i igračke?

Ne??? Ništa od ovoga?
E, ko nas onda i j***.

Svakog dana u svakom pogledu, kup je sve više i više naš...
Svakog dana u svakom pogledu, kup je sve više i više naš...
Svakog dana u svakom pogledu, kup je sve više i više naš...

Ovo mantrati 10 puta na dan... i pregurati zimu...
Io odio Belgrado
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Dabome i da ima i do trenera...
Necu da budem zlopamtilo ali ovde je 90% ljudi teralo Stepija u 3 lepe...zasto? Zato sto je iskren?!? zato sto se to tako radi ? ili ce da cuti ko p***a kao i svi ostali treneri do sada izuzev Brzica..
Dok je Stepi bio trener igrali smo brzo jednostavno resetali na strani a sad gubimo od seljaka i najslabijih klubova u ligi...
Stepi se zakacio sa Danijem ..verovatno iz nekog razloga iako smo svi bili za to da Dani igra..ali garantujem da je u celoj prici Stepi bio u pravu!
A rezlutat svega je ovo danas ... jedino su se Mrdja i Tadic donekle borili i to samo u prvom poluvremenu ...Adjuru uzasan ubedljivo najgori sa milion izgubljenih lopti..A da ne treba nam Pekaric jel...bolji su Karan..Pekovic..a da Lakic..Ne treba nam ni Dodjre Rakic neka Mrdja igra sam protiv cele lige i onda da mu j***mo sve po spisku sto ne da gol jel...
Mene nerviraju igraci bogami i uprava a i odredjeni ljudi ovde koji uopste nisu realni..
Ne razmisljaj srcem nego MOZGOM!
ko razume shvati ce
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Partizan je kiksnuo pa ćemo sada da smanjimo pšrednost.Voša gazi.Kako pišu pojedinci.
UPRAVA NAPOLJE!
Jao ja se vama divim kako možete da budete takvi optimisti,kao sigurni smo treći,smanjujemo zaostatak....Koji zaostatak?Onaj od 16 bodova?
Ljudi mi smo od zone ispadanja udaljeni svega 9 bodova!!!
Sreća da je pauza inače bi se našli na sigurnom putu za Prvu telekom ligu.Pa mi gol ne možemo da damo već tri utakmice,ali što je gore maltene ni šansu da stvorimo.Pravimo po šansu u gostima i dve kući.Sramota i neviđena blamaža,pa nikada gore nismo igrali.
I onda se nađu pametnjakovići koji ovde pišu kako Mrđu i Tadića nikako ne treba prodavati,kako ne možemo ni bez Aleksića,da,da,kako da ne.
Mrđu te njegove fazone može da tera u crvenoj petokraci,a ovde nam ne treba.Tadić neka pređe u sudijske kontrolore pa nek se onda iživljava na sudijama.
Lakić?!!!
Nemam komentar.
Pekoviću izvini,imaš veliko srce ali po kvalitetu pitanje je da li si i za Indeks.
Ađuru,spusti se momak iz oblaka i snova o budućem inostranom angažmanu.
Ja sam bio optimista kada sam očekivao remi,ali jasno je da smo treći i bez toga,a da Napretku treba pobeda da preskoči pretposlednje mesto.
Ali neki ovde najavljivaše iz dva u dva.Joj smejurije.

Sramota,sa ovakvom upravom nigde nećemo dogurati i zato je vreme da se spakuju.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Slozicu se s tobom Minja, ali ko je onda zaduzen da ulije pobednicki mentalitet u tim?
Predsednik sa platom unapred ili onaj koji sedi na klupi i treba da prepozna kog igraca da li ima u sebi pobednicki mentalitet i timski je igrac?

I padace uvek rukovodiocu do god ne dodje neki rukovodilac koji ce reci da mu nije odgovarajuci tim dat na rukovodjenje,tj.da su problem igraci...

Ali ajde da se vratimo na fudbalske teme...ekonomija je suvise surova, a fudbal sve blizi ekonomiji, na zalost.

I dalje tvrdim da postoji trener koji bi mogao da uoblici u nesto sto moze dati rezultat za vrlo kratko vreme.
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

I dalje smatram da ne mozes pobediti, ako zelis izgubiti.

Dovedite Limenog iz Ratkova, bar da gledamo nesto.
Locked