18. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 3:0

User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:Kraljevcanin_Marko

Post by Djumi »

9 godina Vosa nije pobedila Zvezdu :cry:
Mislim da je doslo vreme bar da pokazemo da ih se neplasimo i ako bog da i pobedimo :!: :idea: :wink:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:Radoye

Post by Djumi »

U pravu si zbog toga jer su odlaganje izdejstvovali Zvezda i Zeleznik pa ih je danas Bjekovic prozvao u novinama :!:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:Voja

Post by Djumi »

Zvezda jeste favorit na papiru sto pokazuje tabela i bodovni saldo :!:
Licno se ne bojim te utakmice i znam sta treba da uradimo za pobedu.Vojvodina moze da pobedi Zvezdu u to sam ubedjen :!:
Slazem se da cete videti sta mozete da ocekujete od mene licno kao trenera Vose.Njih se uopste ne bojim i zapamtite utakmicu cemo odluciti Mi :!:
Sto se tice Dundjerskog i Kizita oni nece igrati protiv Zvezde jer posle toga igramo sa OFK-om i Zeleznikom kuci pa i ako dobiju kartone mogu igrati obe utakmice :!: (Bojim se kartonijade na utakmici).
Neznam kako ce se utakmica zavrsiti ali znam da se Vi necete stideti posle utakmice :!: :!: :!:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Šta još dodati kad je sve već rečeno...

U subotu svi na marakanu!

ZA ČAST I PONOS GRADA SVOG!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

SVI NA MARAKANU

Post by Владика »

Sta reci posle ovakvih trenerovih reci. Jedino mi je zao sto utakmica ne pocinji odmah. Mislim da je dobro sto nece igrati Dundji jer vezni red dobija na brzini.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: SVI NA MARAKANU

Post by Voja »

podbara wrote:Sta reci posle ovakvih trenerovih reci. Jedino mi je zao sto utakmica ne pocinji odmah. Mislim da je dobro sto nece igrati Dundji jer vezni red dobija na brzini.
Apsolutno delim tvoje misljenje....
A jos da dodam da smo i na TVu u subotu.... (Djumi,puce mi Barsa,ne dozvoli da se i u subotu razocaram :cry: )
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Kakva utakmica,strasna utakmica!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Nije bas pravo mesto, ali nije zgoreg da se napise.

Sredjivao sam malo statistiku, pa cisto da podelim sa svima vama. Do sada smo sve zajedno na ovom sajtu imali nesto malo vise od 190.000 pogodaka.

Projekcija za 2005. godinu je, a uzimajuci u obzir posetu u prethodna dva meseca, 117.000. Drugim recima, ziveli!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Cestitam Minja !
To je nama nasa borba dala!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Slazem se sa vecinom misljenja iznetih ovde - na Marakani treba ici na pobedu, jer su nam kalkulacije uvek donosile samo poraze od po dva-tri gola razlike. Kad god smo isli da osvojimo bod, dobijali smo samo vruc samar i za Novi Sad se vracali bez stvorene sanse za 90 minuta. Nadam se da ce nas trener uspeti da motivise igrace da daju 110% svojih mogucnosti i konacno prekinu neugodnu tradiciju i zlu kob koja nas prati vec skoro punu deceniju. Sa navijacke strane ce, nadam se, sve biti dobro ispraceno, pa mozda i da ode 5-6 buseva najvernijih navijaca. I jos jedan bitan podatak: za subotu je najavljena temperatura od +12 stepeni, sto je jos jedan razlog da nas ode sto vise. Stize prolece, a nadam se da ce sunce u subotu da ogreje i Vosu i srca njenih navijaca. Samo borbeno!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Preuzeto sa Red Firmovog foruma:

BEOGRAD:
SUBOTA 12. MART 2005.
FK C. ZVEZDA - FK VOJVODINA
pocetak utakmice 14h

AUTOBUSI POLAZE U 11.30h ISPRED JUZNE TRIBINE STADIONA
OBEZBEDJENO JE 4 AUTOBUSA + REZERVA, AKO BUDE POTREBNO!



SVI UZ VOSU NA TURSKU MARAKANU :!: :!: :!:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: SVI NA MARAKANU

Post by DUB »

Voja wrote:
podbara wrote:Sta reci posle ovakvih trenerovih reci. Jedino mi je zao sto utakmica ne pocinji odmah. Mislim da je dobro sto nece igrati Dundji jer vezni red dobija na brzini.
Apsolutno delim tvoje misljenje....
A jos da dodam da smo i na TVu u subotu.... (Djumi,puce mi Barsa,ne dozvoli da se i u subotu razocaram :cry: )
Djumi, dobio mi Chelsea! Ucini i da se u subotu radujem!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Imao bih dosta pitanja za NASEG TRENERA ali ne zelim da crvenim-askalijama previse otvaramo karte pred mec. Jedino sto bih zeleo da znam da li ima sanse da u subotu na delu vidimo Pavlovica,Maslica i Milutinovica a mozda cak i Djurovica!?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Utakmicu ce poceti Djuric i Pavlovic a na klupi ce biti Maslic,Kacar,Milutinovic.Moguce je da svi igraju.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Sastav koji cemo suprostaviti Zvezdi:
Canovic
Mandic Stepanov Pekaric Lazarevic
Pavlovic Govedarica Djuric Franciskovic
Vukelja Jovanovic
(Maslic)
Locked