3. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 3:0

Šta predvidjate za subotu?

Poll ended at Sat Aug 27, 2011 10:49 pm

Gosti ce pazariti par komada (pobeda Voše)
58
92%
Domacin i gost ce da tvrde pazar (nerešeno)
4
6%
Pa_zar opet razocaranje? (pobeda gostiju)
1
2%
 
Total votes: 63

User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Stexman wrote:Ja ne znam dal je bilo reci o tome medju rukovodecim strukturama sto kluba sto navijaca ali se sutra mora odati posta pokojnom cika Zarku Nikolicu, da zna da ga nismo i necemo zaboraviti. Na bilo koji nacin(minutom cutanja, nekim transparentom...)

Sinoc sam gledao reprizu emisije kad je bio gost kod gosp. Vislavskog i pogodilo me je nesto sto je rekao, a to je da mu je po nekad krivo sto su ga iz kluba a i novinari zaboravili ko je i sta je bio u Vojvodini. I neki put se oseca kao da nikad nije igrao za Vojvodinu kojoj je posvetio ceo svoj zivot!

Ipak je on bio prvi igrac u crveno belom dresu koji je podigao pehar prvaka Jugoslavije. Njegova zelja je bila da ga ne zaboravimo, hajde da ga ne zaboravimo, to je najmanje sto mozemo da ucinimo!
Ja se nadam da su toga svesni ovi u klubu pa da ce biti minut cutanja.
Ako nece nasim legendama kome ce? Vazno da se Barija setimo... :?
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Па морамо да знамо кад је "газдина слава"... :oops:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

igoork wrote:
Stexman wrote:Ja ne znam dal je bilo reci o tome medju rukovodecim strukturama sto kluba sto navijaca ali se sutra mora odati posta pokojnom cika Zarku Nikolicu, da zna da ga nismo i necemo zaboraviti. Na bilo koji nacin(minutom cutanja, nekim transparentom...)

Sinoc sam gledao reprizu emisije kad je bio gost kod gosp. Vislavskog i pogodilo me je nesto sto je rekao, a to je da mu je po nekad krivo sto su ga iz kluba a i novinari zaboravili ko je i sta je bio u Vojvodini. I neki put se oseca kao da nikad nije igrao za Vojvodinu kojoj je posvetio ceo svoj zivot!

Ipak je on bio prvi igrac u crveno belom dresu koji je podigao pehar prvaka Jugoslavije. Njegova zelja je bila da ga ne zaboravimo, hajde da ga ne zaboravimo, to je najmanje sto mozemo da ucinimo!
Ja se nadam da su toga svesni ovi u klubu pa da ce biti minut cutanja.
Ako nece nasim legendama kome ce? Vazno da se Barija setimo... :?
Iskopace vec neku turbo numeru za semafor, neku koja ce uveseliti publiku :roll:
User avatar
Milan
Posts: 4289
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Stexman wrote:Ja ne znam dal je bilo reci o tome medju rukovodecim strukturama sto kluba sto navijaca ali se sutra mora odati posta pokojnom cika Zarku Nikolicu, da zna da ga nismo i necemo zaboraviti. Na bilo koji nacin(minutom cutanja, nekim transparentom...)

Sinoc sam gledao reprizu emisije kad je bio gost kod gosp. Vislavskog i pogodilo me je nesto sto je rekao, a to je da mu je po nekad krivo sto su ga iz kluba a i novinari zaboravili ko je i sta je bio u Vojvodini. I neki put se oseca kao da nikad nije igrao za Vojvodinu kojoj je posvetio ceo svoj zivot!

Ipak je on bio prvi igrac u crveno belom dresu koji je podigao pehar prvaka Jugoslavije. Njegova zelja je bila da ga ne zaboravimo, hajde da ga ne zaboravimo, to je najmanje sto mozemo da ucinimo!

Mene je jako razočaralo kada sam video čitulju u Dnevniku koju je dao klub. Tekst je mogao biti ozbiljniji, ali na stranu to. Najviše me je pogodila veličina čitulje. Nije bila ona najmanja, već ona sledeća, a ako uprava ne može da plati pola strane kapitenu svoje prve šampionske generacije (od dve!), onda ne znam šta da kažem. Pritom nam još i Vlaović sedi u upravnom odboru...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Pa ako ne bude bio minut cutanja za ovakvu legendu ja momentalno napustam stadion. Ej bre, kapiten sampionske generacije..
Mada, uveren sam da ce biti, posto je bio minut cutanja i protiv Radnickog iz Bajmoka.
Ovo danas moraju pobediti. Dosta je bilo mlitavih izdanja, vreme je da se oduze svima nama koji smo ostali uz njih posle one bruke.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Milan wrote:
Stexman wrote:Ja ne znam dal je bilo reci o tome medju rukovodecim strukturama sto kluba sto navijaca ali se sutra mora odati posta pokojnom cika Zarku Nikolicu, da zna da ga nismo i necemo zaboraviti. Na bilo koji nacin(minutom cutanja, nekim transparentom...)

Sinoc sam gledao reprizu emisije kad je bio gost kod gosp. Vislavskog i pogodilo me je nesto sto je rekao, a to je da mu je po nekad krivo sto su ga iz kluba a i novinari zaboravili ko je i sta je bio u Vojvodini. I neki put se oseca kao da nikad nije igrao za Vojvodinu kojoj je posvetio ceo svoj zivot!

Ipak je on bio prvi igrac u crveno belom dresu koji je podigao pehar prvaka Jugoslavije. Njegova zelja je bila da ga ne zaboravimo, hajde da ga ne zaboravimo, to je najmanje sto mozemo da ucinimo!

Mene je jako razočaralo kada sam video čitulju u Dnevniku koju je dao klub. Tekst je mogao biti ozbiljniji, ali na stranu to. Najviše me je pogodila veličina čitulje. Nije bila ona najmanja, već ona sledeća, a ako uprava ne može da plati pola strane kapitenu svoje prve šampionske generacije (od dve!), onda ne znam šta da kažem. Pritom nam još i Vlaović sedi u upravnom odboru...
Ne mogu da verujem :frown: (o)tužno je sad pisati na tu temu, posle smrti Gospodina Žarka Nikolića, Legende i Kapitena prve šampionske generacije Vojvodine.Umesto da je Klub kupio čitavu stranicu u svim tiražnijim novinama, nije to uradio ni u novosadskom Dnevniku.Tužna vest je trebala da se nađe na prvoj strani Dnevnika - ne znam, možda je i bila ( odavno ne kupujem novine, a nekad sam kupovao svaki dan Dnevnik), dok u svim ostalim novinama, bar, u čituljama.
Tekst nisam video, međutim, neverovatno je da član UO FK Vojvodine i direktor Dnevnika ne napiše adekvatan tekst posmrtnice za Kapitena Prve Šampionske generacije Vojvodine i Reprezentativca SFR Jugoslavije :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

:oops: E moja Vošo, na šta si spala. O ukusima ne vredi raspravljati, tako da umesto žalosti, ne bi me čudilo da se sa razglasa očuje i fensi muzika za "elitu" iz lože. Turija, Žare je bio deo Vojvodine za koju je navijala cela država od Vardara do Triglava... Generacije pred kojom su se klanjali svetski i Evropski giganti. Izuzetno sam tužan što se pokojnoj Legendi, Žaretu tako malo pažnje posvećuje, to samo govori o ljudskim veličinama i "Vojvodinašima" koji nam trenutno vode klub, tačnije od kluba nam je izgleda ostalo samo mrtvo slovo na papiru, cirkus u pravom smislu reči. Pre svega što se tiče odavanja pošte Žaretu, minut ćutanja je malo i takve Legenda zaslužuje daleko veličanstveniji oproštaj, tu ne sme da bude dileme! Za sve samo formalni munut ćutanja i čitulja u "Dnevniku" u uglu stranice :oops:

Očekujem izuzetno dosadnu utakmicu, sa malo golova i pobedu Vojvodine. Utakmica neće biti nameštena, i videćemo kako naši momci igraju protiv relativno slabog protivnika, da li će se išta promeniti i hoćemo li konačno na "Karađorđu" videti bar 5 golova u mreži slabog protivnika? Ne verujem. Strelac će biti, a ko bi drugi nego Abu "gazela" ili Bojović. Brana Ilić će biti jedan od najgorih na terenu i ako da gol danas, obećao sam da skačem s mosta. :wink:

Novi Pazar ima zvučna imena u ovkviru domaćeg prvenstvenog fudbala, ali trenutno su jako slabi kao tim, i voljni momenat će im biti dosta slab. Tu su Šarac, Vusljanin, Bogunović... Međutim, bez ikakve želje da potcenim Pazarace mislim da su u ovom momentu jako slabi kao celina i da su loše vođeni sa klupe, što će biti naša velika šansa da tu njihovu lošu situaciju u svlačionici iskoristimo. 2 utakmice i 2 ubedljiva poraza su ih tako razbili, da toga nismo ni svesni. Opet, treba biti oprezan, jer znamo da i u našem klubu ne cveta cveće.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

@Firmin mali
Standardna cena ulaznica za Zapad je 300 dinara Istok 200 (očekujem i danas toliko, mada je bila lane, jedno vreme, za Zapad 200 din).Nadam se da ćeš doći večeras na utakmicu (a i na Forum :wink: ).Znam da danas omladina za mnogo šta ne mari, dok ih direktno ne ,,zažulja" :lol:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Post by Jataganac »

Milan wrote:
Stexman wrote:Ja ne znam dal je bilo reci o tome medju rukovodecim strukturama sto kluba sto navijaca ali se sutra mora odati posta pokojnom cika Zarku Nikolicu, da zna da ga nismo i necemo zaboraviti. Na bilo koji nacin(minutom cutanja, nekim transparentom...)

Sinoc sam gledao reprizu emisije kad je bio gost kod gosp. Vislavskog i pogodilo me je nesto sto je rekao, a to je da mu je po nekad krivo sto su ga iz kluba a i novinari zaboravili ko je i sta je bio u Vojvodini. I neki put se oseca kao da nikad nije igrao za Vojvodinu kojoj je posvetio ceo svoj zivot!

Ipak je on bio prvi igrac u crveno belom dresu koji je podigao pehar prvaka Jugoslavije. Njegova zelja je bila da ga ne zaboravimo, hajde da ga ne zaboravimo, to je najmanje sto mozemo da ucinimo!
Mene je jako razočaralo kada sam video čitulju u Dnevniku koju je dao klub. Tekst je mogao biti ozbiljniji, ali na stranu to. Najviše me je pogodila veličina čitulje. Nije bila ona najmanja, već ona sledeća, a ako uprava ne može da plati pola strane kapitenu svoje prve šampionske generacije (od dve!), onda ne znam šta da kažem. Pritom nam još i Vlaović sedi u upravnom odboru...
Nisam mogao da verujem kad sam video,bruka . :roll: Mada opet ako znamo ko danas dobija najveće i najbrojnije čitulje u novinama možda to i nije tako loše .
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Bojim se samo ovog vetra, suvih listova i naše zlehude sreće...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Zeljafcv wrote::oops: Brana Ilić će biti jedan od najgorih na terenu i ako da gol danas, obećao sam da skačem s mosta. :wink:
Brana ga metno :)

Jesi izabrao sa kojeg mosta? :D Dobra stvar je da nije hladna voda! :rolll:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Sramota da nas ni radio Novi Sad ne prenosi!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

ogi wrote:Sramota da nas ni radio Novi Sad ne prenosi!
Trazio sam i radio NP kod njih je neka muzika! :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9951
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

AntonioKasano wrote:
ogi wrote:Sramota da nas ni radio Novi Sad ne prenosi!
Trazio sam i radio NP kod njih je neka muzika! :D
Za nas verne slusaoce,reflektori su veliki korak unazad 8)
Image
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Na naslovnoj strani pise da vodimo sa 3:0 dok na live score i balkan betu pise da je 1:0 i to me trenutno zbunjuje.
Locked