Jelen Super Liga - sezona 2012/13

User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Tony Starks »

Зато смо га и изабрали за нешег почасног председника, због свих његових великих заслуга за наш народ, Србију и наравно Црвену звезду, један од стубова српства!
:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by vojvodina jedna jedina »

Само Војводина wrote:http://www.zurnal.rs/2012/06/06/vladan- ... index.html

Е па поздравите сер витеза... :smoker: :slon: :pijanac:
:lol:

Ovo je ipak najbolji deo...
Свестан сам да идемо у корак са Европом и светом, али сматрам да бисмо изгубили тежину ако бисмо заборавили како смо настали као клуб, шта је то чинило Црвену звезду као велики клуб, што је свакако чини и данас.
:mrgreen:

Srbija je dobila novog Milosa Obilica!!! :cheers:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by nboya »

Image
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by gospodinFKV »

:juggle: :whip: :slon: :valcer: Eto sta ja mislim o tome!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Helm »

nboya wrote:Image
:rolll: :klanjanje:
Apsolutno genijalno! Definicija genijalnosti u jednoj reči: nboya! :D
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

vojvodina jedna jedina wrote: Ovo je ipak najbolji deo...
Свестан сам да идемо у корак са Европом и светом, али сматрам да бисмо изгубили тежину ако бисмо заборавили како смо настали као клуб, шта је то чинило Црвену звезду као велики клуб, што је свакако чини и данас.
Cega se pametan stidi time se budala ponosi. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by borrissey »

nboya wrote:Image

Buahahahahahahahahahaha! Vrh!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Minja »

Gde si brate vitezu
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Tony Starks »

Image

:|
Napredak u ratu sa Karadžićem?
Izvor. B92

Na zvaničnom sajtu FK Napredak u delu za najava meča, nakon okončanja sezone nalazi se baner na kojem piše "sledeća utakmica: Predsednik - Napredak".
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=616498" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Helm »

Po meni, Napredak ima apsolutno pravo da se ljuti!
Ja sam protiv takvog ulazenja u ligu, ali ako moze Novi Pazar, zasto ne bi mogli svi. FSS je jubilarni bezbrojiti put sam kriv za novonastalo s**nje. :frown:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Grof Žekula »

Helm wrote:Po meni, Napredak ima apsolutno pravo da se ljuti!
Ja sam protiv takvog ulazenja u ligu, ali ako moze Novi Pazar, zasto ne bi mogli svi. FSS je jubilarni bezbrojiti put sam kriv za novonastalo s**nje. :frown:
Naravno - pa kad je FSS vodio politiku istih aršina za sve? NIKAD!!!
Pazar je morao da uđe, Pazar je morao da opstane...
Ja sam prvi protiv toga da se ulazi na ovakav način u ligu, ali ako je moglo prošle, zašto nije moglo ove godine?

Ali - i da je ove sezone BSK (kao prošle godine BASK) odustao od takmičenja (na to ima pravo i onda se seli u treću ligu, fuzionisanje bi trebalo odbaciti u startu), trebalo je pravde radi, da ne bude licitacije ko ulazi među najbolje, već da se IGRA BARAŽ (između prvog ispod crte sa ulazak i prvog ispod crte za opstanak). Prošle sezone je ODMAH ušao TREĆEPLASIRANI tim druge lige, a Napredak je ovu sezonu završio na ŠESTOM mestu (ispred su i Lučani, Bežanija i Inđija, pored niškog Radničkog i Donjeg Srema). Ne vidim zašto eventualnu prednost (kada bi dolazilo do te smene u takmičenju) ne bi onda trebala da imaju ta tri kluba (i ovako su bili ispred Napretka)?
1 Раднички (Ниш) 67
2 Доњи Срем 61
3 Младост (Лучани) 53
4 Бежанија 52
5 Инђија 52
6 Напредак 51
Problem jeste napravio FSS, a Napredak već najavljuje da će se sledeće godine boriti za ulazak u JSL. Znači ulazi sigurno...

Elem - najmisteriozniji je (po meni) opstanak Čukaričkog u PLS (na račun somborskog Radničkog) - posle 17 kola (polusezona) prikovani za dno sa skorom 2 poraza/5 nerešenih/10 poraza i samo 11 bodova. Na proleće osvajaju još 30 bodova (ukupan skor 10 pobeda/11 nerešenih/13 poraza). Na polusezoni gol-razlika 15:32, na kraju 31:39 (proleće znači 16:7) Proleće momaka sa Banovog brda - nema šta (možda vredi porazmisliti i o nekom pojačanju odatle? Odbrana im je bila "granitna" u drugom delu sezone, a napad jednako ubojit u oba dela prvenstva)!!! :shock:
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by vojvodina jedna jedina »

Grof Žekula wrote:Elem - najmisteriozniji je (po meni) opstanak Čukaričkog u PLS (na račun somborskog Radničkog) - posle 17 kola (polusezona) prikovani za dno sa skorom 2 poraza/5 nerešenih/10 poraza i samo 11 bodova. Na proleće osvajaju još 30 bodova (ukupan skor 10 pobeda/11 nerešenih/13 poraza). Na polusezoni gol-razlika 15:32, na kraju 31:39 (proleće znači 16:7) Proleće momaka sa Banovog brda - nema šta (možda vredi porazmisliti i o nekom pojačanju odatle? Odbrana im je bila "granitna" u drugom delu sezone, a napad jednako ubojit u oba dela prvenstva)!!! :shock:
Prepostavljam da si ironican...

Bice zanimljivo videti koliko su njihove nove gazde ambiciozne,ne bi me cudilo da se za godinu vrata vrate u najvisi rang.

Taman kad mislis da si ih se otarasio(zimus su bili pred gasenjem) oni ustanu iz pepela kao feniks i tako u krug.
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by budababa »

Da, s tim što je Čukarički u zadnjem kolu tukao baš prepošteni Napredak i osvojio bodove vredne opstanka... :deal:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by gospodinFKV »

Ko ne voli Cukaricki, dobice po pi... :rolll:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by kowalski »

ovo je fenomenalno... a bili i izbori u stubu.

lice

Image


i nalicje

Image

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Locked