14. kolo: Vojvodina-Napredak 3:1

User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by PanonskiFantom »

trelos gia fcv wrote:
PanonskiFantom wrote:Ja koljem svinju pa neću doći.
:rolll: :rolll: :rolll:

Kakav spontani post!
Tako surovo realan za našu Vošu.
Ovo mi je bio prvi post, ja mislim od Šerifa. To je sve što imam da napišem na ovu temu.
Pamtim sve i svašta, ali mislim da je bez obzira na sve, ovo najveće dno ( za sad) koje smo dotakli...
Vise nista nije isto!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by Turija »

limanfkv wrote:Igrace bole kosti, hladnoca, neki oce da se prodaju pa nece da se povrede, neki nece jer plate nema, neki ne umeju, neki su mamurni, sjajna forma, kraj sezone, igrace bole kosti jer treniraju od leta, sa ciganima u sredu, na samom stadionu niko ne moze da pogleda onog pored sebe kako na terenu, tako na tribinama, lozi, okolnim zgradama, jos ako ima kakav prenos na kojekakvim televizijama koje zapravo gubimo ovo realno. Depresivni Karadjordje. Pod reflektorima. Jer tako smo u mogucnosti.
Liman: :hurray:
PanonskiFantom wrote:Ja koljem svinju pa neću doći.
Ja koljem svinju u nedelju, ali neću doći u subotu :)

I da se nadovežem na današnju izjavu (sa konferencije za štampu) trenera Marka Nikolića:
,,kasno Marko na Kosovo stiže".

Da, još nešto.Ne razumem što je sada (odjednom) toliko važna pobeda protiv Napredka, kada navijače Vojvodine, već od eliminacije iz Evrope (od prosečne ekipe Šerifa), njeni kasniji rezultati više ne interesuju.Rezultat utakmice sa Šerifom je bio navijačima najvažniji u sezoni, a ne ovaj na sutrašnjoj utakmici sa novim superligašem.No, možda je nekom (ko nije navijač Voše), ipak, važniji sutrašnji? Stvar ličnog aspekta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by laki »

Ja mislim da je najbolje da svi pocnemo da dolazimo na stadion kad svima sve bude bilo potaman. Ne vredi ovako, majke mi: nekima smeta uprava, nekima smeta sto se igraci ne zalazu dovoljno, nekima smeta sto im se u poslednje vreme slabo dize, nekima smeta hladnoca i vidim da se i svinjokolj cak pominje :) Ako neko ne zeli da dodje ne mora, ne vidim potrebu tih pojedinaca da nam na forumu objavljuju svoje razloge ne dolaska. Verujte mi na rec, mi koji budemo na stadionu bicemo tamo zbog Vose a ne zbog uprave, trenera, igraca ili jer nismo klali svinju taj dan. I sto je jos mnogo bitnije, niko nece primetiti da nema vas koji iz raznih razloga ne dolazite, i ne samo to, vec ce nas biti bas briga sto niste dosli. Tako da i dalje kuckajte za tastaturom i nemojte dolaziti na stadion, toliko ima razloga za nedolazak da do kraja zivota ne morate da dolazite! Ja ipak imam jedan razlog da dodjem i ta stvar je ispred i uvek ce biti ispred svih ostalih stvari, a to je da u subotu igra VOSA!! Vidimo se na Karadjordju! ;)
Image
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by PZS »

laki wrote:Ja mislim da je najbolje da svi pocnemo da dolazimo na stadion kad svima sve bude bilo potaman. Ne vredi ovako, majke mi: nekima smeta uprava, nekima smeta sto se igraci ne zalazu dovoljno, nekima smeta sto im se u poslednje vreme slabo dize, nekima smeta hladnoca i vidim da se i svinjokolj cak pominje :) Ako neko ne zeli da dodje ne mora, ne vidim potrebu tih pojedinaca da nam na forumu objavljuju svoje razloge ne dolaska. Verujte mi na rec, mi koji budemo na stadionu bicemo tamo zbog Vose a ne zbog uprave, trenera, igraca ili jer nismo klali svinju taj dan. I sto je jos mnogo bitnije, niko nece primetiti da nema vas koji iz raznih razloga ne dolazite, i ne samo to, vec ce nas biti bas briga sto niste dosli. Tako da i dalje kuckajte za tastaturom i nemojte dolaziti na stadion, toliko ima razloga za nedolazak da do kraja zivota ne morate da dolazite! Ja ipak imam jedan razlog da dodjem i ta stvar je ispred i uvek ce biti ispred svih ostalih stvari, a to je da u subotu igra VOSA!! Vidimo se na Karadjordju! ;)
Браво Лаки :cheers:
Ко хоће нађе начин, а ко неће нађе разлог или да упростим: Рђавом к...у и длака смета
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by limanfkv »

Pogami ova dlaka je urasla odavno, a to onda spasava jedino veoma bolna operacija.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by Schteph_F89 »

Tema je Vojvodina-Napredak a ne svinjokolja, urasle dlake i ostalo.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by laki »

Kad Minja bude jednom napisao optimistican post vezan za Vosu ili barem poluoptimistican, moze cak i pozitivan u bilo kom kontekstu, eto ide 100godisnjica, mozda ubode koji, ima da se u to ime napijem kao dju**e ono poslednje! Onda cu znati da je ipak sve moguce i ostvarivo! :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by Turija »

Laki, za jedno 10-ak godina ćeš sa drugačijim emocijama (od)slušati ovu pesmu :cheers:
http://www.youtube.com/watch?v=PCF0CDg8P9g" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by trelos gia fcv »

limanfkv wrote:Igrace bole kosti, hladnoca, neki oce da se prodaju pa nece da se povrede, neki nece jer plate nema, neki ne umeju, neki su mamurni, sjajna forma, kraj sezone, igrace bole kosti jer treniraju od leta, sa ciganima u sredu, na samom stadionu niko ne moze da pogleda onog pored sebe kako na terenu, tako na tribinama, lozi, okolnim zgradama, jos ako ima kakav prenos na kojekakvim televizijama koje zapravo gubimo ovo realno. Depresivni Karadjordje. Pod reflektorima. Jer tako smo u mogucnosti.
limanfkv :hurray:
Jedva cekam tvoje nove postove!
Duboki naklon za surovu (dobro isplaniranu) situaciju u klubu (ako se jos uvek moze zvati tim imenom)...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by Passion »

Ни не помислих да не дођем. Чиста болест. Видимо се браћо напаћена. :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by Rivelinjo »

laki wrote:Kad Minja bude jednom napisao optimistican post vezan za Vosu ili barem poluoptimistican, moze cak i pozitivan u bilo kom kontekstu, eto ide 100godisnjica, mozda ubode koji, ima da se u to ime napijem kao dju**e ono poslednje! Onda cu znati da je ipak sve moguce i ostvarivo! :cheers:
:rolll: :rolll: :rolll:

Znaš kako kažu: optimista je samo loše obavešteni pesimista, tako da... :)
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by Firmson89 »

Сваки викенд ми прекипи, па се запитам зашто још увек то себи радим...али сваки наредни викенд се на истом месту нађем. Видимо се на Карађорђу! :cheers:
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by fare »

Jel stvarno ovaj sastav izasao ili opet lupetaju oni sa mozzarta ?1
Srđan Žakula
22
Miroslav Vulićević
19
Jagoš Vuković
6
Branislav Trajković
15
Bojan Nastić
2
Nemanja Radoja
33
Simon Vukčević
10
Stojan Vranješ
11
Mijat Gaćinović
18
Marko Poletanović
99
Andrija Kaluđerović
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by Roki »

Napredak vodi....kad pre....
Locked