17. kolo: Vojvodina-Radnik 2:3

User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Pera Centar »

Bez Palocevica(jer gusi Ivanica), Sekulica(ne zna da organizuje igru, a nije koristan ni u odbrani), Kordica, Ozegovica(halav) i Vukcevica(igrac bez smeka) pobedjujemo u petak sigurno.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Beonic »

Kad vec stavljate postave, da i ja metnem moju i nesto da priupitam.

Perić - Antić, Dinga, Pankov, Lakićević - Sekulić - Babić (Paločević mi je mnogo bolji igrač, ali mnogo guši Ivanića), Ivanić, Stanisavljević - Meri, Mrdaković

Zasto i gde pise da mi moramo da igramo sa 1 napadacem?! Da li su to treneri u pasulj gledali i zakljucili da nam je postava sa jednim napadacem najbolja. Pa ako se vec ovoliko brukamo, nece im bog nista ako probaju sa 2 spica da krenu, pa ako bude bas lose, lako se zameni na poluvremenu. :mafia:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by churguzijanac »

Ne nadajte se dzabe Meriju. Ozegovic je zacementiran u prvih 11 dok ga ne prodamo, a onda verovatno neki novi menadzerki igrac i tako....Usla su nam go**a u klub, to se moze oterati samo govnjivom motkom!
Danilo
Posts: 1015
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Danilo »

Pobeda mora biti imperativ
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Rabba »

lala1914 wrote:Perić - Antić, Dinga,Rosić, Lakićević- Sekulić -Meri(Babić), Ivanić, Stanisavljević - Mrdaković(Meri)...Ožegović na klupu malo, da oladi
Prijatelju, ja bih rekao da ti fali jedan igrač :)
Beonic wrote:...Zasto i gde pise da mi moramo da igramo sa 1 napadacem?! ...
Šaula se jedva nekako odvažio da 4-2-3-1 modifikuje u 4-1-4-1, ova ekipa sezonama nije igrala sa dva špica. Tj. broj minuta u kojima smo igrali sa dva špica u poslednjih 10 godina može da se skupi u neki veći dvocifren, eventualno manji trocifren broj...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by ssnigd »

Ozegovic je bez obzira na sve nas najbolji napadac. Doduse Merija jos nismo videli u takmicarskim mecevima. Sa osobama poput njega treba raditi a ne samo pljuvati kada zajebe zato sto je to laksi nacin. Kada decko igra podredjen kolektivu on daje dva gola Sampdoriji, makazice Javoru, partizanu takodje, u Surdulici,.... A pri tom je dobio batine kakve niko nije od Vosinih igraca skoro dobio. E sada sto je on od toga umislio da je Mesi licno, to je dokaz njegove glave. Ali glava moze da se smiri ako ima u klubu ko da radi sa njom (treneri, predsednik, a ne menadzeri). Ako se prepusti slucaju onda imamo ovo sto gledamo, a to je da Ozegovic igra za sebe i da ga boli uvo i za klub i za saigrace. Da smo imali u klubu osobe koje znaju da lece bolest tipa "Ozegovic" ne bismo imali Runija kako vari gandzu, Kataija, Trajkovica, Poletanovica kako se opijaju, Supica koji se vata za medjunozje, Danija Aleksica koga je novac pomutio odmah,...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Casual 1989 »

Uslisile nam se molitve, Ozegovic pod znakom pitanja zbog povrede, a Zlicic vracen iz Proletera bice u kombinaciji za sastav. :cheers:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Rabba »

fkvojvodina.rs wrote:Novinare je interesovalo i kakav je trenutni status u klubu Mirka Ivanića, za koga nije izvesno da će nastupiti sutra.

- Ivanić je zdrav i sa te strane nema nikakvih problema, ali postoji određeni zastoj u njegovim razgovorima sa klupskim rukovodstvom u vezi sa produženjem ugovora. Koliko je meni poznato, ti razgovori za sada ne daju pozitivan rezultat, ali nadam se da će se sve što brže rešiti, kako zbog samog Ivanića, tako i zbog kluba, koji ipak mora da bude na prvom mestu. No, to je pitanje za upravu – kaže Kosanović.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by fraxmanutd »

Casual 1989 wrote:Uslisile nam se molitve, Ozegovic pod znakom pitanja zbog povrede, a Zlicic vracen iz Proletera bice u kombinaciji za sastav. :cheers:
+1 :beg: :cheers:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Qr0nJa »

Da li neko zna sta je sad ovo sa Ivanicem?
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by budababa »

Qr0nJa wrote:Da li neko zna sta je sad ovo sa Ivanicem?
Koliko čujem, Ivanić je tražio dosta visok procenat za sebe od njegovog budućeg transfera, mislim 30% od bruto, da bi produžio ugovor. Klub nije pristao na te uslove i sad sledi natezanje koje ne ide ni jednoj strani u prilog. Informacija je relativno bajata, možda se nešto u međuvremenu i menjalo, ako neko ima friškije novosti neka napiše.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Stexman »

fraxmanutd wrote:
Casual 1989 wrote:Uslisile nam se molitve, Ozegovic pod znakom pitanja zbog povrede, a Zlicic vracen iz Proletera bice u kombinaciji za sastav. :cheers:
+1 :beg: :cheers:
Ovo samo znaci da Meri nema teorije da dobije sansu! Ovakav bezobrazluk odavno nisam video. Mnogo su sebi dopustili ciganski dupelisci misleci da im niko nista ne moze. Ali varaju se!
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by lala1914 »

Rabba wrote:
lala1914 wrote:Perić - Antić, Dinga,Rosić, Lakićević- Sekulić -Meri(Babić), Ivanić, Stanisavljević - Mrdaković(Meri)...Ožegović na klupu malo, da oladi
Prijatelju, ja bih rekao da ti fali jedan igrač :)
I nama fali igra i po koji pravi fudbaler...mogli bi da stavimo panj, npr :D Ma hteo da stavim Maksu, pa se setio da ne moze da igra, onda razmisljao koju formaciju da stavim i zab 1 igraca, posto smo vratili ovog malog iz Proletera, mozemo njega...al posto je ekipa u lozi, svi znamo da vukcevic,palocko i zocevic imaju najvece sanse da igraju startnu...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by Turija »

Ako Šaula na ovo pristane, uništiće sve ono što je gradio godinama u Vojvodini.
Ipak, sve je do njega i u njegovima rukama - imidž Legende i čitava blistava igračka karijera.
Sutrašnji dan je velik test za bivšeg Kapitena Vojvodine i predvodnika generacije iz 90ih koje smo voleli.Na terenu nije ustuknuo ni pred kim, videćemo šta će se desiti na trenerskoj klupi?Nadam se da se nije prodao i promenio?
Gorane, izaberi prvu 11-oricu po kvalitetu i savesti (a Meri je sigurno, svojim radom, zalaganjem i golovima zaslužio šansu. Sada kada nema Ožegovića na c-foru prava je prilika da se predstavi navijačima, a ja imam osećaj da će razneti Surduličane).Podigni Vojvodinu iz blata - ti si Legenda Vojvodine i to se od tebe sada očekuje.Mogu te smeniti, ali ti ne mogu oduzeti imidž, čast i obraz, ako im to sam ne dozvoliš.
Srećno!
Last edited by Turija on Thu Nov 05, 2015 8:54 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: 17. kolo: Vojvodina-Radnik, petak 18h

Post by newnowapv »

Turija wrote:Ako Šaula na ovo pristane, uništiće sve ono što je gradio godinama u Vojvodini.
Ipak, sve je do njega i u njegovima rukama - imidž Legende i čitava blistava igračka karijera.
Sutrašnji dan je velik test za bivšeg Kapitena Vojvodine i predvodnika generacije iz 90ih koje smo voleli.Na terenu nije ustuknuo ni pred kim, videćemo šta će se desiti na trenerskoj klupi?Nadam se da se nije prodao i promenio?
Gorane, izaberi prvu 11-oricu po kvalitetu i savesti (a Meri je sigurno, svojim radom, zalaganjem i golovima zaslužio šansu. Sada kada nema Ožegovića na c-foru prava je prilika da se predstavi navijačima, a ja imam osećaj da će razneti Surduličane).
Zar nije Kosanovic novi VD?
Locked