2. kolo: VOJVODINA - Čukarički 2:2 (0:1)

srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by srkins »

Sviraj kraj sudija , ja ne bi da igramo drugo poluvreme... po nasoj trenutnoj formi mi smo tim za sredinu tabele u najboljem slucaju. 45 minuta na domacem tereny bez suta na gol strasno
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by N13 »

Katastrofa!
Borbenost, motivacija? Nula... sta je sa igracima?
Shvatam da su limitirani fudbaleri, ali gde je ona borbenost nestala?
Fali nem veza izmedju sredine i napada... previse odseceni Covic i Mrkaic.
Zukic previse mlak... ako ne poradi na brzini i snazi, nikad fudbalera nece biti od njega.

Videcemo sta ce drugo poluvreme doneti.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Turija »

Sad Lalatovic treba da uradi ono sto je Sabo u Senti:
Prva izmena:
3 nova ( brza) igraca na teren.
Bilo koga da zameni, osim Simica, ne moze pogresiti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
FORD
Posts: 40
Joined: Sun Jul 05, 2020 8:20 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by FORD »

Uzas. Ma kakva Evropa :D Nemamo sredinu, nemamo napad, ma nemamo nista. Cekam da Lalat uskoro da ostavku i da nam ostanu njegovi balvani kao i prosli put kad je odlazio.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Pera Centar »

Bralic definitivno za klupu.Krivac za gol Sapica.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by 1892 »

Nas definitivno grobari ovo pravilo U21, ali sami smo krivi imali smo celu sezonu da se pripremimo za ovo.
Come on you Reds!
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by N13 »

Pera Centar wrote:Bralic definitivno za klupu.Krivac za gol Sapica.
Bralic? Ili Djordjevic?
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Marko93 »

iz 2 u 1 ,mirise mi :lol: :lol:
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Pera Centar »

N13 wrote:
Pera Centar wrote:Bralic definitivno za klupu.Krivac za gol Sapica.
Bralic? Ili Djordjevic?
Igrac sa brojem 29.

Ali golman koji stoji na liniji, a protivnicki igrac ulazi u peterac.Katastrofa.

Simic je definitivno teski linijas.
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Pera Centar »

Sok 2:2..
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Pera Centar »

Simic se iskupio odbranom u poslednjoj sekundi.Moze od njega biti dobar golman.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by fare »

Kako ono kažu kako sam se nadala dobro sam se udala šalu na stranu mi bez pravog špica i prave 10 nemamo šta tražiti u našoj ligi a kamoli u evropi Saničanin je po meni cementirao svoje mesto ja bi probao malo njega i Kovu upariti Bralić pravi previše kikseva a kartone skuplja kao konfete a za naše bonus igrače u21 ne znam šta bih rekao no coment i da pohvale za Aranđela.
A sada idemo u goste Voši u malom :D Gajić, Putinčanin, Ilić, Živković i Stojčev još da je ostao Lazar.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Душан »

С обзиром на игру у првом полувремену резултат је премија. Генерално бод је мало, наравно.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Voja »

fare wrote:Saničanin je po meni cementirao svoje mesto ja bi probao malo njega i Kovu upariti Bralić pravi previše kikseva a kartone skuplja kao konfete a za naše bonus igrače u21 ne znam šta bih rekao no coment
Velika je nepravda nacinjena prema Sanicaninu danas,i eto Bog mu je kompezovao to u vidu gola.Moje analize kazu da je bilo vreme da ga i Sanicanin ubode,i igrao sam u finalu kupa u kladionici da ce biti strelac,jednostavno tajming je bio tu negde :mrgreen: ,nije uspeo,onda mu protiv TSCa poniste gol i danas je napokon pravda zadovoljena.Bonus igraci!? Samo su ogolili ono sto niko ne zeli da vidi. Ni plana ni strategije. Kao sto sam jednom vec pisao,u ovakvoj konkurenciji,kao bonus igrac najmanje stete bi nam nanosio Neskovic.
Moram jos da kazem da Lalatoviceva izjava posle meca,bar kod mene ne pije vode. Cuj,zasluzili smo 3:2 :o Oni su nas danas oducili od fudbala,dosli su sa jasnom postavljenim sistemom,sa lepom modernom,brzom i napadackom igrom.Iako ne volim Veselinovica jer smatram da su mu izjave cista demagogija,njegova izjava posle meca da se dogodila "crna rupa" ustvari i opisuje nas uspeh (BOD),jer mi danas nista nismo osvojili vec je Cukaricki izgubio. Kako god,lepo je ponovo videti Novicu u nasem dresu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: VOJVODINA - Čukarički, sreda u 21h

Post by Turija »

Najzad je Lalatovic dobro reagovao na situaciju na terenu i ucinio ono sto sam ja ocekivao ( izvrsio trostruku izmenu sa brzim igracima) i od 0:2 dosli smo na 2:2.
Da je Gemovic precizniji u sutu iz igre, moglo je i do pobede.
Simic i Bralic vrlo dobri, ali primedba Simicu da bar malo izadje sa gola. Mozda bi oba odbranio, dok Bralic igra dobro, ali dosta gresi, vise kao nedostatak sportske srece. Nadam se je ispunio bonus baksuza.
Mislim, stoji Lalatoviceva primedba da nismo igrali prijateljske utakmice, ali ne sme da zamaskira uocene nedostatke ekipe.
Fali 10ka, brzina i snaga. Ima jos vremena da se to ispravi, ali ne dugo. Ispustili smo 4 boda u startu, pa bice problema da se izborimo za Evropu sledece godine, ako se ovako nastavi. Skupi su remiji u Srbiji - konkurenti odmicu.
Sledi nam i tesko gostovanje Vozdovcu u sledecem kolu. Mora se maksimalno stisnuti na terenu.
Rekoh pred mec troznak u NS . Posle meca moramo biti zadovoljni bodom, s obzirom kako je bilo veceras. U poslednjoj sekundi smo mogli i taj bod izgubiti.

PS
Vojo, verovatno je tako sto se tice Neskovica - mozda bi probio ponekad po boku i zahvatio dobro loptu u 16m?
Da li on igra u Indjiji?
Da li igra Kokir u Metalcu?
Trebalo bi probati sa Topicem, pogotovo ako je Maksa ozbiljno povredio koleno, pa Arandjel uskoci umesto njega, onda Topa umesto Zukica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked