Kup Srbije 2020/2021

User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: 1/16 Kupa 20/21: Jedinstvo (R) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by NS DUNAV »

За нас који нисмо били у могућности да гледамо утакмицу,понадали смо се да ће мо нешто видети у дневнику РТС-а,али смо сазнали да је јуче куп утакмицу играо САМО партизан и то против МАЧВЕ :o да,да ,тако је рекао спортски новинар и то два пута.Као и увек ,јавни сервис нас је обавестио о свему што треба да знамо. :pegla:

Један клуб на свету волЕм јааааа.....!
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/16 Kupa 20/21: Jedinstvo (R) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by N13 »

NS DUNAV wrote:За нас који нисмо били у могућности да гледамо утакмицу,понадали смо се да ће мо нешто видети у дневнику РТС-а,али смо сазнали да је јуче куп утакмицу играо САМО партизан и то против МАЧВЕ :o да,да ,тако је рекао спортски новинар и то два пута.Као и увек ,јавни сервис нас је обавестио о свему што треба да знамо. :pegla:

Један клуб на свету волЕм јааааа.....!
Treba imati zeludac gledati dnevnik na RTS-u, skidam ti kapu :)

Ni najmanje me ne dotice sto drzavni mediji ne pisu o Vojvodini...
Bitno mi je da lokalni, pokrajinski i sportski mediji ponekad nesto napisu, i tu se situacija poslednjih meseci dosta popravila, mora se priznati. Doduse, vise se pise o Lalatovicu nego samom klubu, ali i to je nesto
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1/16 Kupa 20/21: Jedinstvo (R) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Istocno stajanje »

Bio sam u Rumenci. Po meni, prvi gol je bio autogol. Stadion im je takav da se opusteno mogla gledati utakmica i pored zabrane prisustva publike, a moralo se iskoristiti najblize gostovanje ikada. Ocajno smo odigrali i ove sezone se prilicno mucimo na gostovanjima, sto nije bio slucaj prosle sezone.
Steta za Kabel, mogla su 3 biti u osmini finala iz Novog Sada.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/16 Kupa 20/21: Jedinstvo (R) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Voja »

Da ne bude da se samo kritikuje,pohvalio bih akciju iz koje je nastao penal... Brza i tecna izmena pasova i za tri sekunde od naseg do njihovog gola. Da samo tako vezli bar jedno poluvreme dali bi im vise od 5 komada
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/16 Kupa 20/21: Jedinstvo (R) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Turija »

Voja wrote:Da ne bude da se samo kritikuje,pohvalio bih akciju iz koje je nastao penal... Brza i tecna izmena pasova i za tri sekunde od naseg do njihovog gola. Da samo tako vezli bar jedno poluvreme dali bi im vise od 5 komada
To je jediina akcija u kojoj smo licili na klub iz najviseg ranga domaceg takmicenja i na trenutak nas razlikovalo od domacina.
Premalo za klub kao sto je Vojvodina.

Tesko mi je da poverujem da je toliko mala razlika u kvalitetu izmedju nasih igraca profesionalaca i amatera iz jednog sela, mozda vec i varosice u predgradju Novog Sada.

Bruka je za upravu, bruka je za struku, bruka za igrace, bruka za Grad, bruka za Pokrajinu cije ime nosi nas klub.
I nikoga to ne tangira, osim iskrenih navijaca Vojvodine.
Zaista ne razumem da ih nije sramota.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/16 Kupa 20/21: Jedinstvo (R) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Deep Purple »

Turija wrote:
Voja wrote:Da ne bude da se samo kritikuje,pohvalio bih akciju iz koje je nastao penal... Brza i tecna izmena pasova i za tri sekunde od naseg do njihovog gola. Da samo tako vezli bar jedno poluvreme dali bi im vise od 5 komada
To je jediina akcija u kojoj smo licili na klub iz najviseg ranga domaceg takmicenja i na trenutak nas razlikovalo od domacina.
Premalo za klub kao sto je Vojvodina.

Tesko mi je da poverujem da je toliko mala razlika u kvalitetu izmedju nasih igraca profesionalaca i amatera iz jednog sela, mozda vec i varosice u predgradju Novog Sada.

Bruka je za upravu, bruka je za struku, bruka za igrace, bruka za Grad, bruka za Pokrajinu cije ime nosi nas klub.
I nikoga to ne tangira, osim iskrenih navijaca Vojvodine.
Zaista ne razumem da ih nije sramota.
Pre dve godine bio sam u Ulmu. Rani početak Nemackog kupa igraju Ulm (4 ligaš - Regionaliga) i Ajntraht kao osvajač kupa. Ulm ih je tako nadigrao... I osvajač ispada na početku taomičenja. Jednostavno fudbal je igra motivacije. Kvalitet je presudan ali često motivacija odigra presudnu ulogu. Pobeda se pamti igra se zaboravlja.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/16 Kupa 20/21: Jedinstvo (R) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Voja »

Uh... Ulm... Dragan Trkulja legenda Ulma... Igrao se i bundesligaski fudbal... Nije Ulm tikva bez korena... Velika je to razlika
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/16 Kupa 20/21: Jedinstvo (R) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Radoye »

Voja wrote:Dragan Trkulja legenda Ulma...
Legenda FK Becej, igrao u onoj generaciji sto je izborila plasman u Prvu ligu, dvomec u kupu sa zvezdom, pobeda na laznoj marakani (3:2 mislim da je bilo) i u revansu stravicna kradja u Beceju da se sveCki i galakticki sampion pogura. A na golu Ceda Maras! :D
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/16 Kupa 20/21: Jedinstvo (R) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by Deep Purple »

Voja wrote:Uh... Ulm... Dragan Trkulja legenda Ulma... Igrao se i bundesligaski fudbal... Nije Ulm tikva bez korena... Velika je to razlika
Poznajem čoveka imao sam tu čast da prozborim sa njim koju. Vodi negde neku ekipu tipa 5-6 liga ili je menadzer. Sad zam zaboravio. Uglavno obožavaju ga svi u Ulmu.
Nisam ni rekao da je Ulm tikva bez korena. Jednostavno u Nemačkoj ima tog lokal patriotizma ne skidaju se gaće nikome pa ni osvajaču kupa. Imaju stvarno fine uslove. Stadion 20k. Naš je po meni lepši, možda sam subjektivan ali uglavno baš je sve super. Igrao se kup pred 20k navijača. Ceo grad bio ma nogama. Vole sport imaju i EuroCup ekipu u Košarci. Fantastična Rathioparm Arena.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/16 Kupa 20/21: Jedinstvo (R) - VOJVODINA 0:2 (0:0)

Post by N13 »

1/8 protiv Proletera, sledece srede.
Bogami, najtezi moguci protivnik.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/8 Kupa 20/21: Proleter - VOJVODINA, 25.11.

Post by slanobarac »

Kad vidim da smo mogli dobiti Javor, Mladost, Metalac pa čak i Rad, mislim da je Proleter sasvim ok.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1/8 Kupa 20/21: Proleter - VOJVODINA, 25.11.

Post by Istocno stajanje »

Odlicno, igramo kod kuce, a vodi se kao da igramo u gostima, sto znaci da cemo najverovatnije igrati kod kuce u cetvrtfinalu, posto nam je ovo drugo gostovanje u kupu.
Cela sezona zavisi u ta 3 dana, prvo cigani, pa onda komsije.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 1/8 Kupa 20/21: Proleter - VOJVODINA, 25.11.

Post by novosadjanin »

U cetvrtfinalu ne mozemo na Tsc, zvezdu i partizan, ako svi prodju, sa njima smo nosioci. Takodje ne mozemo na Cukaricki i Radnicki ako prodju, jer i oni sad igraju drugu na strani. Ostaju pobednici Spartak-Mladost i Javor-Vozdovac, u Novom Sadu.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/8 Kupa 20/21: Proleter - VOJVODINA, 25.11.

Post by ssnigd »

Istocno stajanje wrote:Odlicno, igramo kod kuce, a vodi se kao da igramo u gostima, sto znaci da cemo najverovatnije igrati kod kuce u cetvrtfinalu, posto nam je ovo drugo gostovanje u kupu.
Cela sezona zavisi u ta 3 dana, prvo cigani, pa onda komsije.
Sto ne bismo igrali na Slanoj bari? Kup takmicenje je u pitanju.

@novosadjanin, u slucaju da prodjemo dalje, ako izvucemo Radnicki ili Cuku, onda se valjda dodatnim zrebom odredjuje ko ce igrati kod kuce.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/8 Kupa 20/21: Proleter - VOJVODINA, 25.11.

Post by Turija »

Po meni, kao naruceno i u pravom tajmingu.
Vreme je da se, jos jednom, pokaze ko je No1 u Novom Sadu i da se to, nikad vise, ne dovodi u pitanje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked