13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA, subota 18h (Arena 3)

Post by fare »

Mrka :dance2:.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9946
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA, subota 18h (Arena 3)

Post by Voja »

I opet nam (protivnicki) igrac daje prvenac :mrgreen:
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA, subota 18h (Arena 3)

Post by Neizlecivi »

Cemu sluzi VAR ako ono nad Covicem nije ni gledano, ili nije penal???
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA, subota 18h (Arena 3)

Post by gospodinFKV »

Neizlecivi wrote:Cemu sluzi VAR ako ono nad Covicem nije ni gledano, ili nije penal???
Od starta je jasno da je VAR samo sminka. I dalje isti ljudi stoje iza toga.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2099
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA, subota 18h (Arena 3)

Post by churguzijanac »

Kaže Slavoljub:”I protivnik se nešto pita”
E moj Slavoljube kako vodiš ovu našu Vojvodinu, uglavnom se samo protivnik pita.
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA, subota 18h (Arena 3)

Post by slanobarac »

churguzijanac wrote:Kaže Slavoljub:”I protivnik se nešto pita”
E moj Slavoljube kako vodiš ovu našu Vojvodinu, uglavnom se samo protivnik pita.
Baš tako. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Rabba »

Zahvaljujući Čukaričkom, nikad ovog linijaša zakletog nećemo skinuti sa gola...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by fare »

Koji k***c su i uvodili WAR kada se uopste ne koristi ono nad Covicem je bio cist penal i tu da smo poveli 2:0 bila bi druga prica ,svaka cast Simicu na odbranama ali gol je ponovo njegov lopta leti na pet metara a on stoji na liniji neverovatno koliko smo losi u prekidima sto u odbrani sto u napadu.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Dragojlo »

Zaboga, opet ću da poredim dvojicu golmana koji imaju sve predispozicije fizičke da budu jedni od boljih u tome, al to ne umeju da koriste... Simić >Meslier....
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Di je bila lopta u petercu, nemojte preterivati sad.
Ja ga prvi kudim, jer mu vidim mane koje neko drugi mozda nece videti, ali kuditi ga veceras je van svake pameti. Decko je iscupao 3-4 ozbiljne lopte u prvom, i jos par u drugom, izmedju ostalih, izlazak u sut po zemlji na vreme. Ko se seca gola Metalca, dobio ga je jer se nije odlepio sa stative na vreme. Kao sto sam vec pisao, dosta toga je psiholoski i sigurno su mu se i mu*a malo spustila posle par dobrih odbrana. Ne mozemo njega kriviti za svaki duel koji izgube ovi nasi pokusaji stopera, a jos manje za to sto nam u 90% situacija pred golom zadnja linija maltene stoji u petercu.

Ja Rockova mnogo vise cenim i kao golmana i kao nase dete, ali bi Emil bar dva suta od ovih iz prvog poluvremena samo ispratio pogledom.

Jedna utakmica ne menja moj stav da Simic mozda moze da bude drugi golman, ali mislim da iza bilo kakve ruzne reci upucene njemu veceras ne postoji ni promil dobre namere, vec cist forumaski pik, kojima smo skloni svi ovde. :cheers:
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Протомајстор »

Да нам је неко понудио бод пре утакмице...
Након утакмице бод изгледа још већи.

Оба тренера и новинар су у изјави након меча пропустили да примете да је ту разлику на терену изједначио Никола Симић. :lala:

Не треба жалити за пеналом, јер би Чука вероватно стигла и 0:2, а и не би било праведно да из једног шута из игре дамо два гола.

Ђорђевић већ почиње да ме забавља са тим изјавама. Каже, бод је најправеднији. Брате, боље смо изгледали против ЛАСК-а из Линца него вечерас. :evil:
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by slanobarac »

Ovo je strašno šta pojedini pišu o Simiću.
Ovaj bod je njegov i samo njegov.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Rabba »

@slanobarac

Lepo je to što smo u trećoj sezoni zajedničkog boravka u klubu konačno doživeli da nam Mrki i Simić zajednički donesu bod.

Meni samo žao što ga sad ne kunemo u nečijem tuđem dresu, kako je sve živo pobranio, a brani za ekipu koja ispada/igra u drugoj ligi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Turija »

Ovaj bod je Simicev i Mrkaicev. Inace, izbegli smo katastrofu, slicnu onu sa Laskom u Austriji.
Nisam dublje pratio mec, ali da ne mozemo da sredimo odbranu, sa trenerom koji se orijentise na odbranu i bio odbranbeni igrac, puno ( loseg) govori o treneru.
Koliko sam uspeo da vidim, u dosadasnjim tv prenosima, nasa uza odbrana se ostavlja na vetrometini, jer im retko i slabo pomazu nasi napadaci ( osim u prekidima). Stoje predaleko od naseg gola i velika je praznina ispred nasih 16m.
Protivnici imaju nedopustivo ogroman i sirok prazan prostor. Mogu lepo da prime loptu, okrenu se licem ka nasem golu, a onda nastaje haos i na boku i u srcu sesnaesterca, pogotovo sto je Simic linijski golman. Stoperi i bekovi nam se tu jako lose snalaze, sto je i za ocekivati, jer ne odskacu individualinim defanzivnim kvalitetom i startnom brzinom. Imamo neprimetne i nedominantne stopere ispred Simica.
Bekovi su nam relativno brzi, ali nemaju brzinu u startu. Tako da ih krilni igraci lako ,,probijaju" za nasmetan centarsut ili ulazak u sesnaestetac, a stoperi nam spori da to preseku.

O nasem napadu i organizaciji igre, ne vredi ni pisati. Igra nam se svodi na ,,bunarenje" i sportsku srecu.
Kad se sve to spoji, ogromna je promaja ispred naseg gola. I posle toliko treninga i utakmica, Djordjevic ne ume da resi problem. Na svakoj utakmici nam preti ,,petarda" u mrezi Simica. Posteno receno, on nas dosta ,,vadi" iz kriticnih situacija, ali i prima golove posle centarsuteva sa boka. Tako da se jako tesko stize do pobede, a veoma lako do poraza.

PS
Ovoj nasoj ekipi Nikolic bi bio jackpot i resenje glavnog problema u napadu, organizaciji igre i razvoju mladih igraca.
Zato sam i toliko kivan na struku i upravu. Bio im je na ,,izvolite", sto bi se reklo. Nikad blizi i potrebniji.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9946
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 13. kolo: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:1)

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:Jedna utakmica ne menja moj stav da Simic mozda moze da bude drugi golman, ali mislim da iza bilo kakve ruzne reci upucene njemu veceras ne postoji ni promil dobre namere, vec cist forumaski pik, kojima smo skloni svi ovde. :cheers:
Bas tako... Simke je na ovom mecu licio na golmana kakav je potreban Vojvodini. Jos kad bi uveli letece izmene pa da prilikom kornera menjamo golmane bili bi prvaci. Zaista mi je zao sto je decko sa ovakvim predispozicijama teski linijas... cini mi se da bi mi bilo lakse da izlazi na centarsuteve i da ih masa nego sto ostaje prikovan za liniju. Za suteve sa distance bolji je od Stojketa :)
Takodje ni Mrkaicu se ove sezone nema sta prigovoriti,pogotovo od kako je na klupi,decko kad god dobije sansu uzvrati golom,a sa ovakvom igrom Vojvodine Mrkina efikasnost za mene je u rangu Merijeve,jer jednostavno decko tesko da ima dve sanse po mecu... a trpa :cheers:
Image
Locked