3. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Konacno! Prva pobeda. Sledece subote se mora pobediti Obilic, oni su nikad slabiji. Cestitke Jimmy 8)
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Uf, cilj je postignut... Davljenik je konacno uzeo malo vazduha... Rad nas je nadigrao u vecem delu, iskreno govoreci, ali je najvaznije bilo danas uzeti tri boda i tu bi trebalo staviti tacku na pricu o utakmici.

Idemo dalje... Samo borbeno...
You'll never walk alone!
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Iskreno,nisam bio optimista sto se tice danasnje utakmice! :?: Zasto? Mislim da sam imao potpuno pravo na to posle dve blede partije nasih momaka i poraza od dve,realno gledano, losije ekipe od nas. Silno me je danas obradovao Vukelja (mislio sam da ovo necu nikada napisati) mada onaj gol koji je dao posle (ooo zasto me cudi) propustene sanse naseg Maradone vise je splet srecnih okolnosti i trapavosti odbrambenih igraca rada,nego li umeca doticnog Ljubise! ALi! pobedi se u zube ne gleda! Drago mi je sto smo uspeli da premostimo ovo kolo na pravi nacin! :lol:
Veoma je bitno da su igraci (valjda) povratili samopouzdanje i sada idemo na noge ,cini mi se Obilicu sa Vracara,malom provincijalskom klubu sazdanim od temelja do krova mafijaske nam srbije 20-og veka!
:twisted:
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Bravo momci.Cestitke na pobedi i prva tri boda.Pozdrav
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Maricu srecno, ali ipak ruku na srce Djumijeva je pobeda jer Maric je imao samo jedan sastanak sa igracima,te ako citas Djumi cestitam ti!!!
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

cestitke momcima i od mene i nadam se da ce im ova pobeda biti samo pocetak dobrih rezultata.vukelji svaka cast,steta sto i onaj udarac glavom nije bio gol.kizito je najveca rupa u timu i pitam se da li on ima zagarantovano mesto u prvom sastavu :roll: .nadam se da ce ova pobeda zaista pozitivno uticati na igrace i da ce se malo probuditi.cestitam i novom treneru mada mislim da ovo nije njegovo delo nego delo igraca.moze vosa bolje samo uz malo vise truda i malo srece,jer je ona uvek potrebna
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Zadovoljan sam današnjim bodovima i prikazanom borbenošću.Zadovoljan sam kako je Stručni štab ušao u utakmicu.Sa malim korekcijama u postavci, prihvatio je sastav Prvog tima predhodnog trenera.Pravi potez sa svakog aspekta. Promene će uslediti kad bude uočena potreba za njima.A, to se desilo već oko 20 og minuta.Pavlović out za katastrofalnu igru na početku utakmice.Dunđerski IN.Blizu brze izmene su bili po meni zreli i Kačar i Kizito, ali povreda Nastića je iznudila ulazak Đurića.Srećom, kako je utakmica odmicala, mali Kačar je počeo igrati sve bolje i gledajući utakmicu do kraja pružio solidnu partiju.Kizito na momente spašava situaciju, a onda katastrofalne greške, jeftino izgubljene lopte posle kojih, samo srećom, nismo kažnjeni golovima.
Videlo se dosta rupa u našoj igri, posebno u odbrani (eto posla za Šaulu).Na 20-40 metara ispred našeg gola je nedopustiva promaja, kao i na bokovima.Dopuštamo protivničkim igračima da prime loptu bez ometanja i krenu sa njom prema našem golu u zonu šuta i uđu u šansu u 16m.
Po mom viđenju, opet se istakao Dobrić.Namestio 3 gol šanse iz kojih smo dali dva gola.Na kraju i sam ušao u šansu, ali šutirao za malo pored gola.Dobro i lako se kretao, nalazio na pravom mestu, imao probojnost u driblingu i dobra dodavanja, kao i snagu za 90 minuta poštenog trčanja.Vukelja dobar, dao izvanredan prvi gol i dobro se snašao posle promašaja zicera M Jovanovića na dodavanje Dobrića.Dobar i borben Mandić I odlični Todić (spasao dva gotovo izvesna gola, a bio siguran tokom čitave utakmice).Danas dobar Stepanov.M Jovanović borben, imao dve gol šanse koje nije iskoristio i jedan čist nedosuđen penal posle prekršaja nad njim.Đurić solidan, kao i Lazarević.Dunđerski vrlo iskusan i zahvalan kao i uvek.Kizito nedopustivo neodgovoran.Pavlović slab.
Marić dobar.Stalno je ukazivao igračima na greške i terao ih od našeg gola.Jedina mala zamerka je što nije pozdravio navijače sa Severa i Istoka, pa i Zapada, posle utakmice, zajedno sa Šaulom i Ćurčićem. Bila je dobra prilika.Ipak je ovo vrlo važna pobeda i njihov povratak na naš teren posle more godina.Znam da im to tada nije bilo danas najvažnjije i da im je glava bila prepuna briga.No, biće još puno utakmica, pa…
Najvažnije je da smo danas preživeli dan D i da sada možemo u dobroj atmosferi raditi ovu nedelju pred Obilić.
I još nešto na kraju.Vrlo mi se dopalo ponašanje Drakulića, i u Dvoru, i danas u Novom Sadu.U Dvoru je dizao moral i ukazivao na greške mladim momcima, recimo, slučaj kad smo trebali vratiti izbačenu loptu u aut od strane Dvora zbog povrede našeg igrača mi smo to učinili isto vraćajući je u aut. Drakulić je rekao ne u aut, samo pored linije da je oni preuzmu pošto su vreme i rezultat radili za Dvor.Danas je na početku drugog poluvremena pozdravio sve naše igrače izašle iz svlačionice, a Vukelju izljubio zbog datog gola.On na klupi za rezerve, Vukelja u prvom timu, a njih dvojica se bore za jedno isto mesto.Zaista sjajno.Čovek se postavio kao da je proveo mladost u Voši. :D
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

Dzimi cestitke za pobedu i neka te sreca prati.
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

Bravo za 3 boda.Cestitka i novom treneru.
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Aj da se samo nadovezem na vasu pricu! Cestitke i Dzimiju i Djumiju!
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

pozitivno - tri boda; dva postignuta gola (Vukelja), bez ijednog primljenog; dosta ljudi na zapadu; trener koji ima stav; Dunđerski (kao po običaju)
negativno - na trenutke veoma slaba odbrana; Kizito (osim poslednjih 15 minuta prvog poluvremena); još uvek nemamo igru
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Konacno pobeda!!!!! Posle dugo vremena boginja Fortuna je bila na strani Novosadjana i konacno smo stigli do izuzetno vazne pobede! P{obeda je jos draza zato sto smo verovatno izbacili jedan beogradski tim iz lige ali o tome kad dodje vreme.
Kljucni momenat utakmice izmena Pavlovic-Dundjerski.Dundji je uveo red u veznom redu i pojacao odbranu(kako je samo vikao na Kizita :lol: ). Prosto je neverovatno sa kojom elegancijom igra i sa kojom lakocom prolazi protivnicke igrace. Podsetio me je na igre Safeta Susica iz njegovih najboljih dana!
Slozicu se sa svima koji su napisali da je ovo Djumijeva pobeda ali malo je ovaj tim drugacije izgledao juce. Mnogo vise zustrine i borbenosti, dodavanja su bila preciznija i ne mogu a da ne kazem da je jasno da Djumi sabotiran od pojedinih igraca.
Vukelja je opet dokazao da je ekstra talenat! Nadam se da ce se jednog dana otkriti koje napravio aferu sa njim jer je zamalo upropastio jednog mladog coveka a nas navijace je pokrao za mnnoge golove i radosti.
Kizito, sta je sa njim? Drugo poluvreme najblaze receno katastrofa!
Veliki minus za novog trenera jer se nije javio navijacima posle utakmice, nadam se ce mu neko objasniti da su se navijaci Vojvodine jako promenili u zadnjih dvadesete godina!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ziv bio Ogi!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Manje-vise sve ste rekli. Po meni, nema nekog velikog pomaka u igri, ali dok su tu rezultati necu nista zamerati. Da je Rad uglavio gol na pocetku utakmice, ubedjen sam da ne bi stigli do pobede, ali red je da i nas sreca posluzi. Velike zamerke Kizitu na nekoliko katastrofalnih intervencija, a i ukupno gledano jako se mucimo po levoj strani. Jos uvek zalim za Popom koji je otisao prosle godine, jer bi nam igrac takve prodornosti mnogo znacio. Takodje veliki minus i za trenera sto nije otpozdravio na skandiranje navijaca (2 puta!), ali to pokazuje nedostatak osnovne kulture tog coveka, a to je nesto sto se stice u prvih 10-15 godina zivota. Ko dotad ne nauci, nikad i nece. Pozitivan komentar ide na stranu Dundjerskog (bez koga ne znam kako bi imali zivosti u igri), probudjenog Vukelju i tri boda. Sitno, ali bitno je da je krenulo.
Locked