6. kolo: Partizan-Vojvodina 3:0

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sramota decko 87 godiste za 4 minuta da dva gola :!: Traba novcano kazniti celu ekipu odbijanjem od plate koju treba i zaraditi!Neko ce reci igrali smo sa trenutno najboljim timom u zemlji,ali nama su golove dali Bajic koji je tek sada posle par godina odigrao koju utakmicu i Marinkovic koji je jos klinac!Stvarno tuzno,jos jedna u nizu bruka i sramota za klub...
Ponovo grcevita borba za opstanak :!:
Da li je i za ovo Djumi kriv :?: Dzimija ne krivim,a krivci ce se verovatno sami prepoznati,mada ovo njih ne dotice previse...
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

Dejan wrote:Sramota decko 87 godiste za 4 minuta da dva gola :!:...

Sta je sa Pavlovicem i on je 87 godiste :?:


[/quote]Da li je i za ovo Djumi kriv :?: Dzimija ne krivim,a krivci ce se verovatno sami prepoznati,mada ovo njih ne dotice previse...[/quote]
Nego ko je kriv nego Djumi :?: Bolje je izgubiti bez sanse za gol, nego voditi , pa onda izgubiti.
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sa b92...

Utakmicu na stdionu 'Partizana' pratilo je oko 1000 ljudi, a kuriozitet predstavlja podatak da je broj aktivnih navijača domaćeg i gostujućeg tima bio približam, a da Kralj i Pantić (branili po poluvreme) nisu imali nijednu intervenciju.

Sami dodjite do zakljucka... :oops:
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Prava predstava anti-fudbala i anti-igre! Tuga, jad i cemer.

Nemoguce je jedna ekipa 2 (i slovima DVA) puta dodje do protivnickog gola - i to oba puta iz ofsajda! Nijedan pokusaj udarca na gol!

Groblje nam je odrzalo javni cas fudbala i rutinske igre. Pravili su nas majmunima na svakom delu terena, imali dve precke i promasili jos bar tri zicera!

Jedina svetla tacka na tekmi je bila Firma - tek nesto malo manje od gorbara, a s obzirom na (ne)desavanja na terenu, divim se sto smo navijali citavih 90 minuta!
You'll never walk alone!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Blago receno bruka i sramota.
Jednom smo usli u njihovih 16 metara ali je Em Dzej u stilu Franka Barezija rutinski izbacio loptu iz opasne zone. Partizan je napadao, mi smo ih cekali na 30 metara. Igralo se bez duela i faula kao da je bila prjateljska utakmica. Mandic je odigro najgoru utakmicu u crveno-belom dresu. Na kraju ulazi neko dete i daje dva evro gola. Bar da smo ih prebili ili da smo ih napali pa da smo izgubili sa 5-0. Sto se tice trcanja tu smo opet podbacili. Cinilo se da na terenu partizan ima 2,3 igraca vise!
Opet smo u opasnoj zoni!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Da li se utakmica u kojoj ne stvorimo ni jednu sansu i ne uputimo ni jedan udarac na gol moze nazvati utakmicom?Ili je to mozda bio trening mec?
Pogledao sam mnogo utakmica,a pogotovo Vosinih,ali ovako nesto nisam nikada doziveo. N I K A D A !
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Sramota

Post by Vuk »

Bez komentara.Da ne napravimo ni jednu sansu e to je vec za ginisa.

Vojvodina: Todic, Stepanov, Pekaric, Mandic, Popovic, Stosic, Nastic, Kizito, Milosavljavic, Jovanovic, Vukelja.Igrali su jos: Dundjerski, Milutinovic, Despotovic.
Last edited by Vuk on Sun Sep 18, 2005 11:54 pm, edited 1 time in total.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Sve je gore vec receno,jos da dodam-cemu i kome aplauz na kraju utakmice?!Nisu zasluzili!!!
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Fizicki smo nespremna a takticki nedisciplinovana ekipa tako da rezultat i ne treba da cudi...
Ispadamo ove godine iz lige...evo javlja mi se .... :oops:
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Molio bih one koji su pre utakmice ostavljali poruke tipa da ima nade,da se uopste sada ne zale.
Zaista mi NIKAKO nije jasno cemu takve izjave?
Zar je toliko tesko uneti malo realnosti u nase zivote?
Mi da pretimo Partizanu?Evo zagrcnucu se od smeha.Mi ne mozemo da pretimo ni Partizanovim petlicima.
Lepo sam rekao da je uspeh sve ispod 3:0,ali nismo ni to uspeli.Tacno sam znao sta ce biti,ali to je samo zato sto realno gledam na sve.
Ovakvim svojim ponasanjem ovde samo dolivamo ulje na vatru.Ne moze se pre utakmice nerealno busati u grudi,a onda posle bacati drvlje i kamenje.
Ako je neko hteo da privuce veci broj navijaca za put,onda je to trebao da uradi na drugaciji nacin.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Nije sramota izgubiti,sramota je izgubiti bez borbe.

Zato Dzimi odlazi!!!
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

Ja sam zeleo Kacara,Pavlovica,Djurovica,Vukobratovica,Buaca,Covica,Colica,Kovacevica,Brkica i mnoge druge klince koji su ponikli u Vosi.
Ovako je govorio Djumi,kad je otisao :!: Gde su oni sada?Pa ako za groblje mogu da igraju babovici,marinkovici,mogu i za nas nasi klinci ali polako oni nestaju iz svoje kuce.Radoye Dzimiku netreba dirati sada ali izgleda da se on ipak uci na voljenom klubu.

p.s.stvarno sam jampi,cica mica i gotova prica :!:
Bata
Posts: 30
Joined: Mon Aug 15, 2005 11:08 pm

Post by Bata »

Igra fudbalera Vojvodine zasluzuje mnogo jace reci i kvalifikacije,ali nije u redu da me obrisu prvi put kad nesto napisem.
Zoran Maric i svi igraci treba da se javno izvine svima koji vole Vojvodinu,za sramnu i kukavicku igru.Opravdanje ne moze biti da su podlegli atmosvferi,pa bilo je samo 1000 posetilaca,od toga 200 Novosadjana.Ja sam bio na utakmici,iako sam znao da su male sanse,da izvucemo povoljan rezultat isao sam da bi dao podrsku igracima da nisu sami na jna i da se ne plase partizana.Kod prvog gola simon vukcevic je rolao loptu,a nas igrac je to mirno posmatrao,1989 kad je prosinecki rolao loptu Baja Sapuric ga je bacio do zapadne tribine.
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

ice wrote:Molio bih one koji su pre utakmice ostavljali poruke tipa da ima nade,da se uopste sada ne zale.
Zaista mi NIKAKO nije jasno cemu takve izjave?
Zar je toliko tesko uneti malo realnosti u nase zivote?
Mi da pretimo Partizanu?Evo zagrcnucu se od smeha.Mi ne mozemo da pretimo ni Partizanovim petlicima.
Lepo sam rekao da je uspeh sve ispod 3:0,ali nismo ni to uspeli.Tacno sam znao sta ce biti,ali to je samo zato sto realno gledam na sve.
Ovakvim svojim ponasanjem ovde samo dolivamo ulje na vatru.Ne moze se pre utakmice nerealno busati u grudi,a onda posle bacati drvlje i kamenje.
Ako je neko hteo da privuce veci broj navijaca za put,onda je to trebao da uradi na drugaciji nacin.
A, sta mislis Ice da mi nismo svesni snage partizana i Vose? Ja bih voleo da igraci veruju u sebe bar upola koliko mi verujemo da mogu nesto da naprave... Naravno da je bilo tesko ocekivati da ce nasi tuci groblje, ali razmisljati na nacin: "... ubice nas 3:0, koji cete qrac u beogradu..." je pogresan. Da se svi pecamo na pricu "realno je", niko ne bi dolazio na stadion vec 5 godina.

Najbolje bi izgleda bilo da svi na forumu krenemo da molimo Boga da primimo sto manje komada na svakoj utakmici, da neko zatvori kombinaciju, da se bus s protivnickim igracima izgubi na putu za NS, da im se srusi krov svlacionice na glavu u poluvremenu, da greskom zaigra njihov igrac koji nije imao pravo ili da im sudija dozvoli cetvrtu izmenu, pa lepo dobijemo 3:0 sluzbeno. Zasto ne? Pa, realno je...
You'll never walk alone!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ice znam da si besan i to opravdano ali ako se mi navijaci ne nadom cudu, ko ce? Iskreno kada sam realno razmisljao o tekmi ocekivao sam bas ovaj rezultat ali ipak fudbal je igra u kojoj je sve moguce pa sam se zato i ponadao cudu. Ipak verujem da cete se svi sloziti cuda su nemoguca kada je taktika 8-0-2 i kada se igraci predaju pre nego sto su izasli na teren!
Locked