Pripremne utakmice - prolecni deo sezone 2005/06

Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Ne bih se slozio da je Leo zatvorena knjiga za Vosu,nego je Vosa zatvorena knjiga za Lea.Neko ce da se pita zasto?!
E pa decko koji je odrastao na nasoj tribini,isao na utakmice kao klinac,odraste jednog dana ode gde ode u bg,i onda posle osvojene titule skace u svlacionici ko mali majmun,ljubi ciganski grb na dresu,glavni i najglasniji u pesmi ciganskih igraca,prica o tome kako je lep osecaj kad se zacuje huk sa ciganskog severa i onda dodje dan kad mi trebali da ga prihvatimo nazad-NEMA SANSE,ali nikakve. Secam se da je letos bio na Veterniku trenirao par dana sa nama,licno nisam to znao,cuo sam to tek kasnije,ali ne bi mu ja ni toliko dozvolio,idi brale na marakanu pa treniraj sa njima i kod njih,ipak ti je to tvoja druga kuca.Pitao me Djumi-Kakvo je misljenje navijaca Vojvodine za Lea? Ja mu odgovorih tada-Nikakvo. I ode na Kipar a da nisam ni saznao zasto me to tad Djumi pitao,nego sam saznao tek kasnije.
Za mene izmedju malog Pante,Krivog,Lea,Trajceta,Jokse i jos drugih prebega nema razlike-jednom cigan,uvek cigan.
Nisam namerno stavio Vokrija ovde jer se decko javno pokajao sto je ikad otisao u zvezdu,dok je jos bio pod ugovorom,kapa dole za tako smelu izjavu.
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

i ja sam protiv lea,cisto sumnjam da bi on bio pojacanje,zar to sto igra na cipru ne govori dosta?
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Turija wrote:Danas sam pročitao u novinama da je aktuelan dolazak Lea Lerinca u Zemun, pa me interesuje Vaše mišljenje da li Vojvodina treba da se uključuje u tu priču ili je Leo za Vošu zatvorena knjiga?
Je l' to neka novogodišnja pošalica? Meni je žao što dečko nije bio dostojan svoga oca, ni imena ni igara. Nikada ga nisam gotivio, jer mrzim manekene na terenu.
You'll never walk alone!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Stara Garda wrote: Za mene izmedju malog Pante,Krivog,Lea,Trajceta,Jokse i jos drugih prebega nema razlike-jednom cigan,uvek cigan.
Slucajno ili...???

Ja se jedino na Kocica nikada nisam naljutio sto je otisao u zvezdu,cak ni onda kada nam je penale skidao usred NSa....
Image
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Kizito se jos nije pojavio na pripremama,standardno za njega,jedina je novina sto je u NS,ali mu izgleda njegov gazda ne dozvoljava da trenira sa nama..
Izgleda da je to cena kostanja kod svih privatnih igraca
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Raspored kontrolnih utakmica u Medulinu

25. januar - Pula(cro)

29. januar - Medimurje(cro)

31. januar - Pecuj (Madj)

03. februar - Maribor (Slo)

p.s.izvor direktor :D
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dejan wrote:Raspored kontrolnih utakmica u Medulinu

25. januar - Pula(cro)

29. januar - Medimurje(cro)

31. januar - Pecuj (Madj)

03. februar - Maribor (Slo)
Opet idemo u inostranstvo na pripreme i opet necemo izaci na megdan nekom atraktivnom protivniku(mozda Maribor, ne znam u kojoj su situaciji sada oni?). Jos sam nezadovljniji jer necemo igrati ni sa jednim nizerazrednim klubom. U stara dobra vremena nekada se prvo igralo sa amaterima.
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

protivnici su po meni dosta slabi...
Medjumurje,pula verovatna 2/3 najlosija hr kluba.Maribor los kao i slo liga,pecuj los tim...Mogli su takve pripreme i u NS da organizuju...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Zadnje vesti iz S.C. Vujadin Boskov

Post by Владика »

Izvor-Dnevnik-
Fudbaleri Vojvodine danas kreću u Istru, gde će odraditi drugu fazu zimskih priprema. Novosađani će u Medulinu boraviti u hotelu “Belvedere” do 10. februara, gde će odigrati šest prijateljskih mečeva: Pula (25. januar), Međimurje (29. januar), Pečuj ( 31. januar) i Maribor ( 3. februar). Rivali se traže još za 5. i 8. februar, a kao mogući pominju se slovenački Publikum, odnosno hrvatski Kamen Ingrad i Slaven Belupo.
Na spisku 26 igrača
Posle prepodnevnog treninga i zajedničkog ručka Vojvodina kreće danas za Medulin iz FC “Vujadin Boškov”. Stručni štab opredelio se za 26 igrača. Na spisku su: Ristić, Kahriman, Brkić, Milutinović, Buač, Despotović, Krasić, Dobrić, Popović, Pekarić, Čović, Kačar, Nastić, Stošić, Kizito, Šušak, Đurović, Vukobratović, Jovanović, Pavlović, Đurić, Mandić, Vukelja, Petković, Tadić i Kovačević.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Dobar start na pripremama u Medulinu!

Vojvodina-Pula 3:0(1:0)
Strelci-Vukelja,Covic 2 gola

Samo da napomenem da u Medulinu vreme je katastrofalno,tereni su zaledjeni,i koliko sam procitao OFKa se vraca za Srbiju iz Medulina jer nema uslova za trening.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

MEĐUNARODNA PRIJATELJSKA UTAKMICA
Čović pogađa iz veze
Vojvodina – Pula Staro češko 3:0 (1:0)

MEDULIN: Teren SC “Belvedere”, gledalaca 200, sudija: Lovrić (Fažana). Strelci: Vukelja u 12. i Čović u 63. i 88. minutu.
VOJVODINA: Kahriman, Pekarić, Stošić, Mandić, Popović, Kačar, Vukobratović, Milutinović, Kizito, Dobrić, Vukelja. Igrali su još: Ristić, Šušak, Despotović, Đurović, Krasi, Buač, Đurić, Petković, Čović, Kovačević i Nastić.
PULA STARO ČEŠKO: Iveša, Palić, Cavrić, Babić, Jurić, Starčević, Rajić-Sudar, Otou, Lukunić, Rivić, Lozo. Igrali su još: Stošić, Maksimović, Grizelj, Šolić, Bajukčić, Kalanj, Šakota, Hodonj i Ramadani.

Fudbaleri Vojvodine sjajno su stratovali na zimskim pripremama u Istri. U prvoj kontrolnoj utakmici pobedili su hrvatskog prvoligaša Pulu Staro češko 3:0 (1:0).

U prvom poluvremenu LJubiša Vukelja nastavio je golgetersku seriju započetu u prošloj polusezoni. Pratio je akciju Saše Dobrića, a kada je kreator igre Novosađana uputio povratnu, Vukelja je natrčao na loptu i savladao Ivešu.

U nastavku meča s dva pogotka istakao se Mladen Čović. Dva puta vešto je pogodio suparničku mrežu. Šefa stručnog štaba Vojvodine Zorana Marića posebno je obradovala činjenica da je Čović pogađao cilj iako je dobio ulogu veznog igrača.
Sledeću proveru Vojvodina će imati u nedelju 29. januara s Međimurjem. S. S.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Šefa stručnog štaba Vojvodine Zorana Marića posebno je obradovala činjenica da je Čović pogađao cilj iako je dobio ulogu veznog igrača.
U prevodu napadachi i dalje nisu ni za k*rac a ne mogu se ni prodati, pa je Dzimiki drago shto barem neko u ovom nesrecnom timu ume da pogodi.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Iako je tek ovo pocetak priprema ja ne mogu da skrijem svoje zadovoljstvo sto smo hrvatskom prvoligasu dali tri gola. Ako pogledamo nas sastav jasno je da ce omladinci morati da izbore opstanak u ligi. Cuo sam da je Dzimi na TV Most izjavio da nam za opstanak trebaju 4 pobede :shock: (da li je neko to gledao?)!
p.s. Pored toga sto smo im dali 3 komada po meni je najveca zanimljivost da i mi i oni imamo Stosica u timu :lol: !
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Radoye wrote:
Šefa stručnog štaba Vojvodine Zorana Marića posebno je obradovala činjenica da je Čović pogađao cilj iako je dobio ulogu veznog igrača.
U prevodu napadachi i dalje nisu ni za k*rac a ne mogu se ni prodati, pa je Dzimiki drago shto barem neko u ovom nesrecnom timu ume da pogodi.
Nadam se da je ovo konačno nagoveštaj da možemo najzad da računamo i na igrača iz drugog plana, iz veznog reda. Odlaskom Franca koji i kreirao igru i davao golove, ostali smo tanki na tom mestu i toj ulozi.
You'll never walk alone!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Naopako bi bilo da nemamo nekog takvog, s obzirom da se od napadacha nemamo chemu dobrom nadati.

Nego mi je smeshno shto se Dzimika "posebno obradovao". Bolje bi mu bilo da najuri Vukselju i MJ-a (a kako stvari stoje jedan od njih ce nam na kraju biti i kapiten!) pa bi verovatno bilo josh vishe razloga za radovanje. Ovako mrka kapa.

Lepo je Cvetko rekao kako nemamo kvalitet za Evropu i da ce on biti zadovoljan ako izborimo opstanak. Shta ce nam onda bolji napadachi, i zashto se nervirati? :roll:
Locked