5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Locked
rumljanin
Posts: 45
Joined: Sun Feb 10, 2013 3:15 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by rumljanin »

Momci svaka Vam cast za ovu pobedu!

Joooj kako mi je samo zao sto ih nismo bas raskantali a bili smo tako blizu
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by carlons »

Čestitke momcima!
Trebali smo ih napuniti. Taman kad im nateramo vodu u uši onda stanemo. Možda je to taktika, da se što više sačuvaju noge - ne znam.
Jedina stvar koja mi nije jasna je zašto skoro ni jednom nismo krenuli u napad iz zadnje linije. Celu utakmicu smo ispucavali loptu...
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by trelos gia fcv »

ČESTITKE!
ČESTITKE!
ČESTITKE!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
slaninar telep
Posts: 17
Joined: Mon Oct 16, 2006 8:49 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by slaninar telep »

Čestitke i od mene! :dance2:
Nadam se da se Ožegović nije ozbiljnije povredio.
Šteta što Paločević nije na kraju ono pogodio, ali i ovako je odlično :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Voja »

trelos gia fcv wrote:ČESTITKE!
ČESTITKE!
ČESTITKE!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:cheers: :cheers: :cheers:

E to je to... to se trazi... borba do poslednje kapi znoja,pa sta Bog da... Veceras smo dobili pecat za kompletan ulazak u sezonu!!!!
Tako se to bre radi!!!! Ostaje mali zal sto nije sevnula petarda i sto im "najbolji igrac na svetu" nije igrao (ili je mozda i igrao,al ga nisam prepoznao) :greenbutt:
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by churguzijanac »

Ko se ne seca, ovako smo trcali 89!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by мализека »

И пази...и пази... :slon: :slon: :slon:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by ogi »

Svaka cast na pobedi momci!!! Ovaj Stanisavljevic, alal mu vera, kako prangija momak, ne pita odakle!! Sada se fino odmoriti i pripremiti za Plzen. Nadam se da je sve ok sa Ozegovicem i Pekarom.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Владика »

Све честитке стручном штабу и играчима на изузетној победи против најљигавије "момчади" у нашој лиги! Овог пута ни уз све наше Јуде и судије нису могли да дођу ни до бода!!!

Сви у Плзењ! Ови момци су то залужили!!!!
Морам мало да ликујем, мој ранији пост на тему са олошима-
podbara wrote:У четвртак пре свега очекујем апсолутну победу тренера Загорчића. Зализани Јуда, којег смо два пута фудбалски враћали у живот(и као играча и као тренера), је тренер ограничене фудбалске филозофије и видика, спреман и уверен да само може да игра дефанзиву. Покушаће сигурно да нас чека на контре и ту видим нашу велику шансу јер је њихова задња линија слабија чак и од наше.
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Maminho »

E ovo se trazilo..! Kapa dole momcima za prikazanu igru i borbenost i naravno rezultat... :D :cheers: Auu kakvih prvih 30 minuta doktorskog fudbala, zao mi PEKARICA ljudi izasao je placuci sa meca (nadam se da mu je samo krivo sto ga nije zavrsio), al se takodje bojim da ga ledja njegova sve vise izdaju zelim da nekako odigra ovu sezonu do kraja, momak dok je igrao sve je bilo perfektno nazad. Sta reci o TRIJU Ivanic Ozegovic Stanisavljevic !! Euforija vlada uzivajmo braco Slaninari. :dance2:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by novosadjanin »

Hvala vam momci! :cheers:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Baltazar »

Momci svaka čast. Šteta što nije pukla petarda, ali kada se ovako borite nije bitan krajnji rezultat. Imamo tim i trenera koji znaju da igraju na rezultat. Zato sa optimizmom u Plzen!
P.S Hvala ti Abu što nisi slavio!
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Voja »

Mislim da sam po prvi put u zivotu doziveo da trener Vose uradi sve ono na utakmici sto bih i ja uradio.Zaista se slazem sa Podbarom,ovo je pre svega pobeda trenera Zagorcica i ljudi s klupe.Zaista sa nasim (kakav je,takav je-nas je, i mnogo mi je drag covek) Nastom onako zatvoriti Zivkovica i Vulicevica :thankyou: :thankyou: :thankyou: I drago mi je ako smo ih vec primali,neka je to radio Abu,bilo je gospodski. Ali sta tek onda reci za gospodu: Zakula,Jovica,Nasta,Djura,Pekara,Rasa,Novica,Sekula,Palocko,novi Babara,Puska,MIRKO komentatore MIRKO,i to velikim slovima,Aca i Ognjen.... :thankyou: :thankyou: :thankyou:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4076
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Rabba »

Au, sta sam ja gledao veceras...

Svaka cast momci... Ovo sam cekao da vidim godinama, ovakvo zalaganje i ovakvu borbu... Zasluzili smo mi, ali ste jos vise zasluzili svi koji ste danas istrcali na Karadjordje i ceo strucni stab koji je pripremio utakmicu...

Skidam vam svima kapu i jedno veliko bravo.

I jedan utisak me ne napusta... Doktor Mirko Ivanic...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by lala1914 »

Hebi, lomi, ne vadi...bez kondoma breee...Alex je za mene igrac utakmice...koja je to igracina, ju :D malo da smo otvorenije igrali bilo bi i 4-5...dali golove na nase gluposti...pozdrav za legendu (glodari da se ne gube i da ga zovu glodarom na njihovom im mestu onlajn huligan lupetanja, dobijes mozga citajuci ih) slaninara IVANICA...malo sretno gol al ipak, treba tu srecu i zasluziti...iskoristio to sto im je odbrana golo g****...Pekara kapiten-mal i ja nisam zaplakao kad je izlazio...Ozegli je dobro msm, slavio je i skakao sa svima...

Valjda necemo svu snagu danas potrositi na slavlje, vec cemo ostaviti malo emocija za naredne 2 nedelje...

I PAZI I PAZI I PAZI VOŠA GAZIIII...SVI U PLZENJ...PESKE AKO MORA, I NA SVE CETIRI NAZAD AKO SVE PRODJE KAKO TREBA I KAKO OVI MOMCI TO ZASLUZUJU :D :lala: :cheers:
Locked