Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

srkins wrote:Lepo im odgovoris 20 miliona evra plus Andrija Zivkovic pa ako vole nek izvole
A u stvarnosti je razgovor koliko čujem ovako izgledao u kratkim crtama:

Agent Mijatov "Partizan se interesuje za Gaćinovića, koliko tražite?"
Neko iz kluba ...tišina "...paaaa, ne znam, koliko vi nudite?"
Agent Mijatov nakon što je shvatio da ovi pojma nemaju o životu, revoltirano "Jel dosta 25 evra?"
Neko iz kluba "Daj se ne za***avaj"
Agent Mijatov "Pa vi se za***avate, ajde se smislite pa mi javite".
Io odio Belgrado
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Transferi

Post by Toto Riina »

Немања Арсенијевић представља најбоље појачање из Србије, а да не игра у близанцима.
Има техникуи опасан је по гол, зна фудбал.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=aEJ6LekCPdo[/video]
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Nije za ovu temu, ali eto da napisem da je danas Delac branio za Chelsea, protiv Olimpije. Doduse branio je samo prvo poluvreme (posle ga Ceh zamenio), primio jedan gol (greskom jednog odbranbenog igraca), ali imao i jednu veoma lepu intervenciju. Stvarno za pohvalu, jeste prijateljski mec u pitanju, ali cim ga je Murinjo poveo na pripreme, pa i stavio da brani od prvog minuta u tom mecu, moze se naslutiti da ce se i racunati na njega u bliskoj buducnosti.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Rabba wrote:Rockov i Spremo izgleda idu na pozajmice.
Spremo odigrao prijateljsku za Proleter sa Slane Bare.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Po meni Spremo do sada nije pokazao nista kad god je dobio priliku... Pametno je da ode na pozajmicu, mozda kao Ivanic pokaze sta moze u Proleteru, pa nakon toga i u Vosi, mlad je i samo lagano...
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Transferi

Post by Stefke »

Боба Новаковић и позајмице :mrgreen:

http://www.fkvojvodina.rs/2014/07/mlade ... ene-snage/" onclick="window.open(this.href);return false;
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ovo verovatno znači i odlazak Alivodića, pošto pikaju na istoj poziciji.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Boba moze i levo koliko ja znam, a tamo smo svakako tanki?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Boba moze svasta da igra. Nije on samo krilo, u formaciji 4 4 2 bi mogao da igra i u sredini.

I otkud neko moze da zakljuci da zato sto Boba dolazi Enver ide?!
Pod jedan, Enver bi otisao da je bila bilo kakva pristojna ponuda bez obzira da li imali ili ne nekoga na toj poziciji kao zamenuu datom trenutku.
Pod dva: zar nije logicno da dovedemo nekoga kao zamenu za bocne pozicije kad vec nemamo igrace kojima je to primarna pozicija?! Ok je Puska na krilu, ali i to je budzenje jer nemamo pravu alternativu.

I onaj Makaric je urnebesno smesan na levom krilu, koja je u stvari njegova primarna pozicija?! Nadam se da nije krilo... :roll: I zasto saljemo Sprema na pozajmicu kad smo deficitarni sa spoljnim igracima a decko nije zaista nikad dobio pravu priliku a znam momke koji su trenirali sa njima, svi imaju samo reci hvale za njegovu igru i njegov odnos prema obavezama?!

I sta je sa Djuricem? Zasto on i dalje trenira sa Vosom? Nioje valjda da cemo da produzimo ugovor sa njim?! Ne daj Boze! Hvala mu za sve, ali momak je definitivno zreo za neku novu sredinu, jako je nesiguran, najmanje poverenja uliva na stoperu od svih igraca koje imamo na raspolaganju na toj poziciji.
Image
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Transferi

Post by Vojkan »

Jovanic gospodin kaze necemo nukoga dovoditi oslonicemo se na omladinsku skolu,oa ako se vec oslanjamo na skolu pa ti si iz neke druge skole!Maric kaze treba mu igraca ili cemo biti u problemu a to je neminovnost vec u prvih 3-4 kola.Otisao Hadzi,otisao Gajic a danas i Beronja a to su glavni inicijatori uz Jovanica,Davidova i Vranjesa menadzera za promene i sta sada ko ostaje nesposobni ljubitelji i postovaoci Vose !Pa nas koji volimo,postujemo,navijamo,brinemo ima mnogo pa zar mi onda treba da vodimo klub?Pojacana pod hitno,sportski direktor jos hitnije i nova uprav alarmantno hitno!!!!!!
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Transferi

Post by West Ham »

Vojo sine, pripazi. Sa velikom pažnjom ću čitati svaki tvoj naredni post, počev od četvrtog.
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Miletić, koji je bio kod nas na probi, je potpisao za čačanski Borac.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Vlada Buac trenira sa Proleterom i u narednih nekoliko dana u koliko ne bude konkretnijih ponudu karijeru nastavlja kod njih. Maric odlucuje o njegovom povratku u Vojvodinu.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

DA LI ME NEKO ZAJEBAVA DA JE NAS NAJVREDNIJI IGRAC PRODAT crvenom blizancu ZA SMRDLJIVIH 350.000 ?!?!?!?

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/3405 ... ana-babica" onclick="window.open(this.href);return false;

jeste glupi zurnal, ali ovo mi ne deluje kao nagadjanje! Pa 3 miliona minimum se za njega moze izvuci. Koliko god da je teska finansijska situacija, ako ima i delic istine u ovome, sramota velika. Bolje stecaj, nego smrdljivih 350k koje verovatno ni videti necemo. Sigurno najveci talenat kojeg smo proziveli u poslednjih nekoliko godina, ne mogu doci sebi... izvinjavam se za caps, ali morao sam :evil:

Secite mi vene, ako ja licno ne bih pronasao makar 7 stranih klubova koji bi dali vise od ovih 350.000 !
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Transferi

Post by :) »

Koja ushicenost izvire iz naslova, u granici sa svrsavanjem.

Ne znam sta da mislim, sve se nadam da me prvi utisak o novom predsedniku nece izneveriti, al kolko puta su nas namagarcili, slicno sam mislio i o onom moralnom pigmeju sto sad vodi crno belo :shit: U svakom slucaju ako se ispostavi kao tacno treba opet otkljucati temu o pitanjima predsedniku.

350 000 koje necemo videti, i 20% za koje necemo smeti da ih tuzimo jer ih necemo videti.

Uf, samo da nije tacno. :beg:
Post Reply