Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

Od najperspektivnijeg tima do suvog prvoligaškog proseka, za samo jedan prelazni rok. Za jedan prelazni rok uništeno nešto što je stvarano godinama. Uništeno jer je poklonjeno. Poklonjeno jer klub nije stabilizovan. Prodali sve, a i dalje dugujemo.
Do sad smo imali (bar) nadu, a sad ne znam šta imamo. Koga čekamo da sutra zaigra u prvom timu? U omladincima nema ništa vredno, nijedan igrač - NULA! Ko će igrati u prvom timu? Od čega će klub živeti? Šta će biti sutra?
Ovakvo "sutra" me tera da Vojvodinu stavim negde u periferni deo, gde se sa mislima o njoj neću sretati, jer mi te misli donose osećaj tuge, razočaranja i na kraju apatije, koja je i najgora. Uprava nam gasi emocije i sakati ionako osakaćen navijačko-simpatizerski korpus Fk Vojvodine.

Pričaće se o njima još dugo.
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Transferi

Post by Firmson89 »

ДА ЛИ ПЛАНИРАЈУ ДА СЕ ОГЛАСЕ ПО ПИТАЊУ ИЧЕГА?? О КАКВОЈ СТЕ ТРАНСПАРЕНТНОСТИ ПРИЧАЛИ БРЕ?!?
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Иде приватизација...треба смањити цену ФКВ, да би неко могао што јефтиније да купи... :whistler:
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

laki wrote:Pretpostavljam da ce nas dug i posle ovog transfera iznositi 6 miliona i dalje, tj. 9 miliona. Ili ce mozda jos da poraste u narednih par dana...
Mislim da će da poraste, kako koga prodamo dug poraste!
Prethodni nam beše loši, a šta ovi uradiše? Od silne ljubavi prema klubu, rasprodaše sve što vredi (ostao samo Mijat), bez ikakvog plana i adekvatnih zamena. Puca ljubav prosto na sve strane, al puca i Voša po svim šavovima! Mislim da nisu ni svesni kakvo blago su potraćili. Sredina tabele će biti premija za nas ove godine.
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Transferi

Post by Vojkan »

Zao mi je sto se polako ostvaruju predvidjanja koja sam rekao pri dolasku ovih amatera.
Ako jedan po jedan od onih koji su preuzeli klub odlazi zar to nije neki znak kako ovi sada rade.
Mi navijaci imamo pravo da se ljutimo,budemo kivni,besni,trazimo,predlazemo,navijamo,skandiramo ali ne i da umosto njih vodimo klub ali ubedjen sam da bi ogromna vecin bila bolja od bilo koga od njih.Nista ne cine da bar pokusaju nesto pametno uraditi, nista vec prodaju za smesne pare Babic 1mil,eura zalosno ,za Gacinovica menadzer na svu srecu odbio 1.6mil. cena za Milinkovice,Radoju,Babica je bar duplo veca od dobijene i sad mi je jasno zasto se Vukovic buni.Ovoj cetvorici kad pridodamo Gacinovica ,Vosa je morala dobiti bar 10mil. i to odmah ne za 2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.............godina.Kazu predstecajni postupak i da se tako dogovore sa poveriocima,a u istom tekstu predednik u.o.kaze otprilike "nema dogovora sa gdinom Vukovicem jer nas je tuzio i ne popusta"pa ko je lud hoces dogovor a u startu znas da ga nema i ocigledno i ne zelis.Pa neka nam je sa srecom.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Grba_NS wrote:Od najperspektivnijeg tima do suvog prvoligaškog proseka, za samo jedan prelazni rok. Za jedan prelazni rok uništeno nešto što je stvarano godinama. Uništeno jer je poklonjeno. Poklonjeno jer klub nije stabilizovan. Prodali sve, a i dalje dugujemo.
Do sad smo imali (bar) nadu, a sad ne znam šta imamo. Koga čekamo da sutra zaigra u prvom timu? U omladincima nema ništa vredno, nijedan igrač - NULA! Ko će igrati u prvom timu? Od čega će klub živeti? Šta će biti sutra?
Ovakvo "sutra" me tera da Vojvodinu stavim negde u periferni deo, gde se sa mislima o njoj neću sretati, jer mi te misli donose osećaj tuge, razočaranja i na kraju apatije, koja je i najgora. Uprava nam gasi emocije i sakati ionako osakaćen navijačko-simpatizerski korpus Fk Vojvodine.

Pričaće se o njima još dugo.
Grbo, meni se ovo desilo još odavno, davno pre nego drugima (valjda zbog godina).
Od 89 imali smo sve goru i goru upravu u nizu, koja je pravila sve veće i veće dugove bez značajnog rezultata, a Vaduc mi je prelio čašu.Međutim, jasno vidimo na primeru Maribora, da sve može i drugačije, tj napraviti uspešan klub za male pare, ali uz poštenu upravu.
Kada je ova uprava preuzela Klub napisao sam da ću biti zadovoljan ako ne napravi veći dug, a jedina nada mi je bila potencijal šampionske generacije omladinaca.Međutim, oni su sve prokockali za nepunih 100 dana - i igrače i novce (dug još narastao).
Imaćemo poštenu upravu (kako Voja reče) kada u FKV novaca više ne bude bilo.A da li će tada biti Kluba?Teško, ako ne dođu dva nova Jovana na čelo Kluba i Grada?
Zato molim da me ( kao i sve druge koji ne dolaze na Stadion) ne prozivaju pojedini forumaši, jer uskoro će i oni tako, bez obzira koliko misle da neće.
UPRAVA NAPOLJE!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post by milancl »

Grba_NS wrote:Od najperspektivnijeg tima do suvog prvoligaškog proseka, za samo jedan prelazni rok. Za jedan prelazni rok uništeno nešto što je stvarano godinama. Uništeno jer je poklonjeno. Poklonjeno jer klub nije stabilizovan. Prodali sve, a i dalje dugujemo.
Do sad smo imali (bar) nadu, a sad ne znam šta imamo. Koga čekamo da sutra zaigra u prvom timu? U omladincima nema ništa vredno, nijedan igrač - NULA! Ko će igrati u prvom timu? Od čega će klub živeti? Šta će biti sutra?
Ovakvo "sutra" me tera da Vojvodinu stavim negde u periferni deo, gde se sa mislima o njoj neću sretati, jer mi te misli donose osećaj tuge, razočaranja i na kraju apatije, koja je i najgora. Uprava nam gasi emocije i sakati ionako osakaćen navijačko-simpatizerski korpus Fk Vojvodine.

Pričaće se o njima još dugo.
Nemam šta da dodam :frown:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Vojkan wrote:Zao mi je sto se polako ostvaruju predvidjanja koja sam rekao pri dolasku ovih amatera.
Ako jedan po jedan od onih koji su preuzeli klub odlazi zar to nije neki znak kako ovi sada rade.
Mi navijaci imamo pravo da se ljutimo,budemo kivni,besni,trazimo,predlazemo,navijamo,skandiramo ali ne i da umosto njih vodimo klub ali ubedjen sam da bi ogromna vecin bila bolja od bilo koga od njih.Nista ne cine da bar pokusaju nesto pametno uraditi, nista vec prodaju za smesne pare Babic 1mil,eura zalosno ,za Gacinovica menadzer na svu srecu odbio 1.6mil. cena za Milinkovice,Radoju,Babica je bar duplo veca od dobijene i sad mi je jasno zasto se Vukovic buni.Ovoj cetvorici kad pridodamo Gacinovica ,Vosa je morala dobiti bar 10mil. i to odmah ne za 2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.............godina.Kazu predstecajni postupak i da se tako dogovore sa poveriocima,a u istom tekstu predednik u.o.kaze otprilike "nema dogovora sa gdinom Vukovicem jer nas je tuzio i ne popusta"pa ko je lud hoces dogovor a u startu znas da ga nema i ocigledno i ne zelis.Pa neka nam je sa srecom.
Vojkane, sta ti je jasno sto se Vukovic buni??? Pisi jos, ali neces ubediti bilo koga da je TO postenjacina i dobrocinitelj za FKV! Trenutna uprava je suvi amaterizam i nemaju loptice ili zelje da postave stvari kako treba, ali nemoj Vukovica provlaciti kao postenog u ovakvoj situaciji!
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Transferi

Post by Vojkan »

Nisam ni rekao a jos manje pomislio da je Vukovic posten to nisam rekao ni za Scepanovica ,kao sto nisam rekao da su neposteni.Postenje i nepostenje nije uvek znak da si uspesan ili neuspesan,da znas ili ne znas sve to moze da se kombinuje da dobijes dobro ali i lose. :deal: Bravo momci za igru,zalaganje i rezultat.Sekulic od juce ponovo u Vosi ,moguce jos jedno pojacanje veceras.
igori
Posts: 19
Joined: Sat Jun 21, 2014 10:28 am

Re: Transferi

Post by igori »

Vojkan wrote:Nisam ni rekao a jos manje pomislio da je Vukovic posten to nisam rekao ni za Scepanovica ,kao sto nisam rekao da su neposteni.Postenje i nepostenje nije uvek znak da si uspesan ili neuspesan,da znas ili ne znas sve to moze da se kombinuje da dobijes dobro ali i lose. :deal: Bravo momci za igru,zalaganje i rezultat.Sekulic od juce ponovo u Vosi ,moguce jos jedno pojacanje veceras.
Pali izdajico!
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Transferi

Post by andi_fkv »

Jel definitivan transfer Babic u Sampdoriji? Trazio sam po forumima njenih navijaca i oni ga uopste ne pominju. Vise mi lici da uprava na silu hoce da ga proda. Prvo milion nije realna cena za njega a drugo uz dobar razvoj mogla bi biti i mnogo vise od trenutne. Uzeli su i onako para od Sergeja i Radoje a nisu doveli kvalitetne zamene. Mogu i oni da pricekaju malo.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Dobre igre i rezultati su delom zabašurili situaciju sa (ras)prodajom igrača u ovom prelaznom roku. Ovi dobri rezultati delom demantuju kritike, jer ispada da nam je ekipa dovoljno kvalitetna za gaženje u ligi i bez igrača koji su prodati. Naravno, ova priča je kratkog daha. Suština je u tome da je očigledno da su neki igrači, naročito Sergej i Babić, za koga mislim da je pravi dragulj, prodati ispod svake cene. Sramotno je i naduvavanje dugovanja kroz medije - na osnovu onoga što sam video čini mi se da smo već ovim prodajama pokrili sva dugovanja a da je ta priča bila usmerena samo na to da se opravda ovolika rasprodaja. Važno je da preko foruma nastavimo da vršimo pritisak. P. S. Kada sam ovako nešto prognozirao pre tri meseca, ispljuvaše me maltene kao izdajnika i ubačeni element. Suština je u sledećem: dokle god se uprava bira na ovaj način, kuloarski, putem pritisaka raznih menadžera, političara i ko zna koga još, i dokle god uprava sebi bira skupštinu, biće ovako. Jedini spas je privatizacija, mada ni to nije savršeno rešenje.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Iako se danas zatvara tržište transfera u mnogim od najjačih evropskih liga, postoji još određeni broj odakle nam "preti opasnost" od odlaska igrača.

Evo ga spisak:

http://www.fifatms.com/en/Data/transfer-windows/" onclick="window.open(this.href);return false;

Česi, Portugalci i Izraelci će još cele tri nedelje vršljati tržištem u potrazi za najboljom kupovinom, a od ostalih se izdvajaju Rumuni koji su otvoreni još 7 dana.

EDIT: Ipak, izgleda bez Portugala...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Transferi

Post by Daljac »

На конференцији за новинаре након меча Раднички Ниш - Доњи Срем, тренер домаћих Драгослав Степановић, говорећи о потенцијалним додатним појачањима свог клуба, рекао је да Раднички приводи крају преговоре са нашим фудбалером Николом Попаром.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Daljac wrote:На конференцији за новинаре након меча Раднички Ниш - Доњи Срем, тренер домаћих Драгослав Степановић, говорећи о потенцијалним додатним појачањима свог клуба, рекао је да Раднички приводи крају преговоре са нашим фудбалером Николом Попаром.
Ili je transfer već gotov ili je Popara dobio papire ili ostaje kod nas :) . Pošto se prelazni rok u Srbiji završio sinoć u ponoć. Dalji potpisi su mogući jedino slobodnih igrača i to isključivo ako su postali slobodni pre završetka prelaznog roka.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply