Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Transferi

Post by andi_fkv »

Nemam nikakav info, niti znam kakvi su bili uslovi, ali je dobro za nas sto Babic nije otisao u Sampdorija. Cifra od 1,6 miliona je u ovom trenutku solidna, ali verujem da uz dobar rad plus fizicke predizpozicije kakve ima Srdjan za neko vreme bi mogli dobiti vise. Videli ste juce da je Pankov jos zelen i da je nesiguran, a sa Babicem i Ninom imamo sasvim solidnu odbranu. I ne znam kad ce vise uprava shvatiti da mi uz malo solidni tim mozemo biti barem treci u nikad slabijoj ligi. Realno blizanci su malo ispred svih, a i mi bi verovatno bili na tom nivou, ako ne i bolji da su ostali Sergej i Radoja ili barem da je dovedena kvalitetna zamena. Iskreno se nadam da nam sledi privatizacija, jer ovo prodavanje igraca ne mirise na dobro...
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

ZmagoNS wrote:... Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, neznajuci koji da izabere...
:rolll: :rolll: :rolll: :hurray: :hurray: :hurray: :juggle: :juggle: :juggle:

ZmagoNS KRALJU :!:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

ZmagoNS wrote:Prvo svi teramo upravo sto je pustila Babica, a sada seremo jer nije potpisao ugovor. Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, neznajuci koji da izabere...
Ma da, forumaši dušebrižnici opet.
Super je što Babić nije otišao, puca mi za 1,6 miliona, ionako će se pre potrošiti pare na Skiper 2, nego na nekog igrača.
Io odio Belgrado
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Matador wrote:Navodno je onaj mali iz Pazara sto ste ovde pisali o njemu dosao u Vosu.
Jel potpisao? Ili treba da pisem satrovacki, da bih dobio odgovor Morzeovom azbukom ili dimnim signalima.
Kup je nas!
Danilo
Posts: 1015
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... je-do-mene" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=894931" onclick="window.open(this.href);return false;
I Bog je Slaninar...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ne bih kukao ni da je otisao, ako su vec za neke normalne pare uspeli da se dogovore. Ne bih kukao ni da je ostao, tako i treba da bude, on ima mesta za napredak i cena ce mu samo rasti. Samo sto su ovim svime decka sjebali u psihu samo tako. On je jos mlad, a kako ce ovo zaukavanje poslednjeg dana roka u Italiju, pa potom hladan tus, uticati na njega.... videcemo.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Daljac wrote:
Rabba wrote:Ili je transfer već gotov ili je Popara dobio papire ili ostaje kod nas :) . Pošto se prelazni rok u Srbiji završio sinoć u ponoć. Dalji potpisi su mogući jedino slobodnih igrača i to isključivo ako su postali slobodni pre završetka prelaznog roka.
Управо тако, јер је и ова конференција одржана у суботу навече, након меча у Нишу. Све три опције су могуће, а нико не обавештава јавност ни о једној од њих, ни Нишлије, нити администрација нашега клуба. Не би ме чудило да је Попара на мала врата отишао из клуба, јер Џими не рачуна на њега, а опет било би ми криво да остане код нас и добија шансу само у пријатељским мечевима, јер је способан за више....
Stepi izgleda polako lapi... Popara jeste potpisao za Radnički iz Niša, al ne naš Popara.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Transferi

Post by Daljac »

Мистерија решена. Потурили човеку лажног Попару.

Image
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Danas sam bas pricao licno sa Zakulom (po meni no1 ali ajde nema veze ) da je Babicu i definitivno propao transfer,da Popara ostaje kod nas i da smo doveli Sekulica koliko je on obavesten .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://www.dnevnik.rs/sport/zavrsen-pre ... ode-racuni" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozajmice su sjajan deo teksta :D Jebo lud zbunjenog :D
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Cak tri, cetiri sportska direktora, menadzera nisu uspela da realizuju dolazni transfer iz Slovenije. A Vojkan najavio transfer u foto finisu, moze detaljnije da napise na tu temu.
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Daljac wrote:Мистерија решена. Потурили човеку лажног Попару.

Image
Stepi nema razloga za brigu :!:

Gledao sam čoveka, ima tehniku - samo još samo malo da poradi na kondiciji i kretanju i biće dobro pojačanje.

A budući da su tu negde generacija, Stepi će imati "divan-garija" na klupskim okupljanjima... :yesss:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Transferi

Post by Vojkan »

Kada sam rekao jos jedan mislio sam na Zilkica iz Novog Pazara,vidim da je juce igrao.
Nadam se da je i potpisao jer nemam informaciju. :deal: :D
Post Reply