5. kolo: Vojvodina-partizan 3:2

Locked
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by kafe bagdad »

Utisci sa zapada:
- Posle 2:0 go**a sa istoka prozivala, NIKO nije ustao
- Mislim da smo konacno bili u vecini, mada ih je bilo
- Onakav delirijum kao posle drugog gola davno ne videh

Postovani g. Predsednice, oni su se opet okupili na krajnjem delu zapada. Bolje da ste tamo intervenisali i izbacili ih napolje nego sto smirujete masu koja vredja djubrad Popovica i Vucelica.

Bravo za lakija i ekipu iz sredine, a severozapad bi konacno mogao malo da se pomeri ka drugom delu tribine.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by novosadjanin »

O kakvoj vecini vi govorite? :shock: Pa bilo nas je 90% na zapadu! Odlican potez je rasporedjivanje na sredini tribine.

http://www.sportnetwork.rs/play/80241/s ... rtizan-3-2" onclick="window.open(this.href);return false;

Kakav huk posle nasih golova i kakav muk posle njihovih!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by madda fakka »

http://prntscr.com/84bk8q" onclick="window.open(this.href);return false;

Dokaz koliko je Zaga dobio ovu utakmicu, verujem da je ovo fotka proslave prvog gola a Zaga nije smiren ;)

Momci svaka cast, tako se igra fudbal :!:

NINO KAPITEN! JEDAN JE NINO KAPITEN! Da se vratis na teren sto pre majstore!
Last edited by madda fakka on Thu Aug 13, 2015 11:19 pm, edited 1 time in total.
I Bog je Slaninar...
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by lexa »

Cestitke momcima :klanjanje:

Sad mirno, koncentrisano i hrabro u Plzen!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Daljac »

Onaj momenat koji čekam od kad sam otvorio temu:

Šta sam ja rek'o. Bolji smo, i to smo na terenu i dokazali.

Jedino bih uputio izvinjenje Abubakaru, jer se ipak poneo kao veći gospodin od mnogih onih koji su u našem klubu ne samo igrali, nego i potekli (Miodrag Pantelić, Leo Lerinc). Oseti se u njegovom ponašanju da je proces evropeizacije ličnosti prošao ne u Beogradu, nego u našem gradu.

Cela Srbija nas diže u nebesa. 'Ajde da na talasu ovog uspeha iskoračimo napokon i u Evropi i taj korak koji nam je uvek nedostajao.

Uživajmo u trenutku i spremajmo nepca za najpitkije pivo Evrope u naredni četvrtak.

Svi u Češku!

:cheers: :cheers: :cheers:
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Vasa »

Bravo za igrace,bravo strucnom stabu na taktici iako sam cesto kritikovao Zagorcica veceras mi je dokazao da je sjajan takticar, bravo!
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Djisa »

Mene jos drzi bes. Sudija u vecem delu utakmice korektan, ali kod drugog gola partizana svira prekrsaj nad Babovicem, kojem je pobegla lopta I onako sa obe noge pokupi Djurica I ja prvo mislio svira faul za nas, jer hoce da pokaze zuti Babovica, a on....... To je detalj koji je mogao da preokrene utakmicu.
Kup je nas!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Rabba »

novosadjanin wrote:O kakvoj vecini vi govorite? :shock: Pa bilo nas je 90% na zapadu! Odlican potez je rasporedjivanje na sredini tribine.
Ovakvu dominaciju na zapadu nikad ali nikad nismo imali. 90+%, jedino gde je govana bilo je na krajnjem delu prema jugu.
Daljac wrote:Jedino bih uputio izvinjenje Abubakaru, jer se ipak poneo kao veći gospodin od mnogih onih koji su u našem klubu ne samo igrali, nego i potekli (Miodrag Pantelić, Leo Lerinc). Oseti se u njegovom ponašanju da je proces evropeizacije ličnosti prošao ne u Beogradu, nego u našem gradu.
Nevoljno moram da se slozim sa tobom...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by salefkv »

Koliko je lep osecaj biti slaninar ovih dana :D :D :D
Jako mi je drago kod prvog gola (sto se moze i na snimku videti) sto i deca koja skupljaju lopte idu u zagrljaj Ivanicu i ostalima da proslave sa njima gol, svi su u klubu kao jedan, svaka cast!!!
Cestitke svim igracima i strucnom stabu, i drago mi je sto je Ozegovic dao gol, par minuta pre nego sto ga je ubo sam i prokomentarisao bez obzira iako ne da gol, Ozegovic ovom timu jako puno znaci, ubedljivo najborbeniji igrac i to je ono sto nam je falilo godinama!!!
Jos Plzen pa pohod ka osvajanju LE :D
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by kafe bagdad »

Nije nas bilo 90%, ne treba preterivati, ali smo se čuli ko da nas je bilo 190% :mrgreen:
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by trelos gia fcv »

Daljac wrote:...Jedino bih uputio izvinjenje Abubakaru, jer se ipak poneo kao veći gospodin od mnogih onih koji su u našem klubu ne samo igrali, nego i potekli (Miodrag Pantelić, Leo Lerinc). Oseti se u njegovom ponašanju da je proces evropeizacije ličnosti prošao ne u Beogradu, nego u našem gradu.
Šta bi ti druže uputio Abusektašu?
Imam ja nešto da mu poručim:

Gnjido smrdljiva, došao si u :shit: klub da jednom u karijeri svojoj raspaloj osvojiš titulu pošto ti nedostaje?
Licemeru Kamerunski, NADAM SE DA CE TI UPRAVO OVA TRI BODA NEDOSTAJATI ZA TU TVOJU "JEDVACEKANU" TITULU!!!
I, NEKA SI NAM DAO 2 GOLA... TAKO ĆE TE, NADAM SE, JOŠ VIŠE BOLETI!!!


p.s.molim administratore da ne "ublažavaju" moj post. Hvala.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by vosa do groba »

kafe bagdad wrote:Nije nas bilo 90%, ne treba preterivati, ali smo se čuli ko da nas je bilo 190% :mrgreen:
Ne mogu da se slozim sa tobom. Bio sam na centralnom delu zapada, bas sam obratio paznju na desni deo zapada i kod nasih i kod njihovih golova. Njih je bilo skroz desno samo i jos po neki zalutali na centralnom delu i malo udesno. 85% nas je bilo na zapadu minimum
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Jole »

BBBBRRRRRRRRAAAAAAAAAAVVVVVVVVVVOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lepo je biti Slaninar ovog leta, samo nek potraje :hurray:
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by Marko93 »

https://www.youtube.com/watch?v=Gmu4Btthjto" onclick="window.open(this.href);return false;

evo je cela utakmica :cheers:

i da dodam http://mondo.rs/a820765/Sport/Fudbal/St ... jenje.html" onclick="window.open(this.href);return false; :roll:
Last edited by Marko93 on Thu Aug 13, 2015 11:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 5. kolo: Vojvodina-partizan, četvrtak 20h

Post by severozapad »

Sve valja i sve cete vec ispisati, mali minus za Scepanovicevo sleganje ramenima na pitanje sta radi onaj diletant u crnoj majici dok proziva celu tribinu sa sigurnog. Ono je bio veliki poraz za mene na našem stadionu.
Svima čestitke na onom što je mnogo bitnije a to je teren. I pored vrlo tendencioznog sudjenja, dobili smo i to ostaje.
Po hiljaditi put se pokazalao da mi moramo biti od njih bolji makar duplo da uz radna navlacenja dobijemo tekmu.
Ono veceras je bila demonstracija sile, a njihovi najjaci igraci, nevoljno kazem su ova dvojica odbeglih.
Locked