Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Minja wrote:Ozegovica necemo u FKV
+ 1
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Ozegovic u klub, uprava iz istog!!!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Daj bre ovaj Cileanac je Messi za nase prilike ! Ja ne znam koja je to kombinacija da on zavrsi kod nas ?
Koja budala moze da odbije takvog igraca ?
Ne moze biti macka u dzaku igrac koji nastupa za reprezentaciju Cilea ili bilo koje druge reprezentacije !
Ocito da su u nasem klubu uspostavljeni neki drugi kriterijumi za dovodjenje fudbalera....
Image
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Pridruzicu se cestitkama i pozdravima za Ozegovica. Zesci autogol u slucaju potpisa te cigansture...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Klub otvara vrata samo onim igracima koji ce se rado i punog srca sklanjati cigansturama i onima za koje nam stigne direktiva od kokeze i tvorzica. Kakvi crni reprezentativci, njima to nije u interesu...

Idemo, nova voznja, ubacite zetone, krecemo :valcer:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Nikola wrote:Probe stranih igraca su dozvoljene jedino za pozicije gde Vavan, Majami i ekipa nisu rezervisala svoje mesto!
Uz to Ljube i Vranjes su protiv stranih probi, ako su stranci macke u dzaku, Ozegoovic je morsko prase u kavezu!
Kakva ksenofobija i dvostruki aršini kod naših bivših igrača koji su imali ino karijere.
Kako bi ti Ljubiša igrao u Italiji i zaradio novac, da su Italijani tako razmišljali?
Ovi momci bi samo ovde igrali, kako bi otvorili vrata Evrope, a novac gotovo nikakav ne bi zaradili i opet ne može.
U kom smo mi moralnom ćorsokaku.A ožegović može - jel :pegla:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Trenutak istine da li je Dundja i dalje jedan od nas ili je brzo krenuo putem poznatim i postao vojnik Vavana, Steve Majamija, Simica, Bozovica i slicnog polusveta. Poligraf je ukljucen, Kamila ima rec :) Sto bi reko nas brat napaceni. Kada ce biti smenjeni Ljube i Vranjes, ko ce odgovarati za promasaje u vidu Klikovca, mojsilovica, rogaca, stojanovica?? Kada ce Vavan Tuarego postati zvanican zamenik Zoke, posto je rekao da ce sad u inat ovim sto kuckaju protiv njega dovesti Ozegovica da igra u prvih 11! U Dojavi se svasta moze cuti :) Dundja ce da se krije iza struke, a obecanje da ce stititi Slaninarski interes?
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Ako slaninarska ekipa u klubu nije u stanju da se izbori sa ciganskim trojanskim konjem, onda neka izadje iz kluba i jasno kaze koje je stanje, pa da znamo na cemu smo.
Po sadasnjim informacijama prica debelo smrdi i ne obecava ama bas nista dobro za one koji vole Vosu.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Ovo je zaista apsolutna sprdnja - nadmetanje menadžerčića za utapanje nekih svojih igrača!? Ima li iko bilo kakve konkretne informacije o transferima? Nemam predstavu ko su ljudi u upravi (Vavan, Majami, ovaj, onaj) a i ne zanima me mnogo, decenijama u upravi nije bio niko pristojan. Ne poznajem nikog u bivšoj niti sadašnjoj upravi niti želim da ih upoznajem. Tako da ova kadrovska pitanja raspravljajte tamo gde je to predviđeno, a ovde dajte ako imate malo o transferima ali konkretnije. Uprava, počev od predsednika pa nadole, je odgovorna i za dovođenje i prodaju igrača i biće odgovorna za kvalitet dovedenih i igre i rezultate.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Ako Cileanac ne dodje treba tog sto je procenio da nema kvalitet javno bicovati na sred stadiiona. Da ne kazem po kratkom postupku u stilu Djordja Cvarkova. Cileanac je Messi za JSL, reprezentativac jbt. A ako potpisu Ozegovica samo onaj ko nema licni interes, kao i vrli sportski direktori sa Vavanom i Majamijem moraju biti za opciju uprava napolje!!! Firma mora imati stav po pitanju dovodjenja ciganstura i cg mafio kombinacija!!!
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Bilo bi lepo da Zoka organizuje sastanak pa da prozborimo i o Ozegovicu i o ostalima - dok nepostane kasno.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Sastanak bi bio dobra ideja i treba da ga bude!

Nazalost manageri odlucuju koji igraci dolaze i ne zavisi nista od struke tako se moraju spomenuti ovde hteo neko ili ne. Meni isto interesuje koje ta ekipa Majami,Vavan i ti likovi kako se ta ekipa stvorila u klubu. Takvim :shit: treba zabraniti prilaz stadionu, a ne da budu u upravi !

P.S
Gledacu da veceras nadjem ova dva igraca iz Juzne Amerike na FM 2015 pa da postavim slike. Meni je to jedan od glavnih parametara danas kad gledam igrace :)
ZIME89
User avatar
FREAKS1994
Posts: 131
Joined: Sun Feb 24, 2008 11:29 am

Re: Transferi

Post by FREAKS1994 »

zime89 wrote:P.S
Gledacu da veceras nadjem ova dva igraca iz Juzne Amerike na FM 2015 pa da postavim slike. Meni je to jedan od glavnih parametara danas kad gledam igrace :)
Ај ако можеш раније да поставиш слике, изгорећу до вечерас.
Инжињер
Posts: 19
Joined: Wed Feb 19, 2014 5:25 am

Re: Transferi

Post by Инжињер »

Ja sad ne znam da li se ljudi sprdaju u vezi FM 2015 ili su ozbiljni?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Ima nas raznih :mrgreen:

Mene zanima jedna stvar, bez provociranja: Koji je glavni razlog zbog kog ne zelimo Ozegovica u nasem timu? Njegov kvalitet, to sto navija za Zvezdu, ili to sto ne menadzerski igrac?
Post Reply