Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

I opet te ne zanima sta je sa malim Asketom koji je vec dokazao svoj kvalitet i borbenost nego opet spominjes Merikrismasa. Taj fenomen mi nije jasan!!
Image
Genkie
Posts: 6
Joined: Tue Aug 18, 2015 6:26 pm

Re: Transferi

Post by Genkie »

lexa wrote:@Genkie

Ivanic is not available.

But, we have a great central defender for your club. Milko Novakovic, transfer fee 1 million only.
Please, forward the information to Mr. Gunter Jacob ;-)
Haha :)
Gunther Jacob is not in Genk anymore, but thanks anyway. :D
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

laki wrote:I opet te ne zanima sta je sa malim Asketom koji je vec dokazao svoj kvalitet i borbenost nego opet spominjes Merikrismasa. Taj fenomen mi nije jasan!!
Ako mislis na Asanija, evo ja sam pitao nedavno pa mi niko nije odgovorio.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Evo malo informacija vezano za naše igrače.

Grgić, Kočović i Fimić su igrači Proletera. Nisu na pozajmici. Na pozajmici su Desančić i Rockov, dok je Karanov na dvojnoj. Takođe, još dva doskora omladinca su novi igrači Proletera. To su Stefan Petrović i Srđan Vukaljević. Zogović je na novih godinu dana posuđen Bačkoj, a gomila doskorašnjih omladinaca su pronašli nove klubove.

Detaljnije na ovom linku.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Konacno da vidim gde su svi otisli da ne moram da cekam novi manager :)
Radim sa likom koji zna Fimica kaze da ga prosla uprava ucenjivala trazili kintu da bi igrao, pa bio povredjen, a i Dzimi ga sjebao jer je mu rekao da je spor i ne racuna na njega. Decko voli Vosu ali nikad nije dobio sansu, sad koliko sam cuo od njega vratice se u Vosu posle na kraju sezone..
Mada ima tu jos nekih omladinica koji su promakli, kako mi se cini.
Zna na kraju neko sta se desava sa Bobom nema ga na ovom spisku, a na njega se ne racuna jos je on ostao na tom spisku igraca sa pocetka sezone ?
ZIME89
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Pa nismo ludi da se odreknemo Fimica,za njega su se jos ranije interesovali strani klubovi,ja sam ga kontao kao zlatnu koku,on i Dinga buducnost kluba.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

http://www.fkvojvodina.rs/2015/08/kinez ... -na-probi/" onclick="window.open(this.href);return false; Stigli Japanci :D + Kinez :D svi na probi
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Da li je ovo naredno pojacanje Vojvodine :D

http://www.mozzartsport.com/vesti/lazar ... asa/113725" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Azijati na prvu deluju da su cist marketing i da nema tu ozbiljnijeg materijala, steta. Jagodinci zatezu oko obestecenja za Savkovica. Majami i ekipa su predlozili Rosica za stopera, a jedna kombinacija je i Mbodj iz cz. Nisam siguran koliko ozbiljna i realna. Jagodinci su trazili 130 000 e za obestecenje, ali su spremni da spuste na 70 000. Iz Vose treba veceras da ih kontaktiraju! Pregovaraju Milanovic i Scepanovic, a samog igraca je zvao Vranjes.
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by fkvislife »

Matador wrote:Azijati na prvu deluju da su cist marketing i da nema tu ozbiljnijeg materijala, steta. Jagodinci zatezu oko obestecenja za Savkovica. Majami i ekipa su predlozili Rosica za stopera, a jedna kombinacija je i Mbodj iz cz. Nisam siguran koliko ozbiljna i realna. Jagodinci su trazili 130 000 e za obestecenje, ali su spremni da spuste na 70 000. Iz Vose treba veceras da ih kontaktiraju! Pregovaraju Milanovic i Scepanovic, a samog igraca je zvao Vranjes.
Mbođ u zamenu za bodove?
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

fkvislife wrote:
Matador wrote:Azijati na prvu deluju da su cist marketing i da nema tu ozbiljnijeg materijala, steta. Jagodinci zatezu oko obestecenja za Savkovica. Majami i ekipa su predlozili Rosica za stopera, a jedna kombinacija je i Mbodj iz cz. Nisam siguran koliko ozbiljna i realna. Jagodinci su trazili 130 000 e za obestecenje, ali su spremni da spuste na 70 000. Iz Vose treba veceras da ih kontaktiraju! Pregovaraju Milanovic i Scepanovic, a samog igraca je zvao Vranjes.
Mbođ u zamenu za bodove?

Nino, Djura, Pankov, Dinga....sta ce nam ova ciganska rupa, bar na stoperu imamo dovoljno igraca, kad vec ne moze da se dovede neko ko ce napraviti razliku
Come on you Reds!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

fkvislife wrote: Mbođ u zamenu za bodove?
Kakav Mbodj pa taj je treba da se zove Ementaler jer je busan ko taj sir.

Pa ako vec moramo da im damo bodove ok, ali zbog njega cemo izgubiti jos vise bodova. Nemojte da se zezate sa Mbodjom. Ovaj mali iz Radnickog Nis je ok, Rosic valjda.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Jeste, jedino da ce Scepa da trazi nesto zauvrat za 6 bodova.
Sportskim prijateljima se to cini bez ikakve koristi.

Inace, lepo covek rece da to nije realno ni ozbiljno. Ljudi odmah pomahnitaju kad cuju da dolazi neko iz rezimskog kluba.

Kakav je taj Savkovic?
Vidim ovde http://int.soccerway.com/players/mile-savkovi/152876/" onclick="window.open(this.href);return false; da je strelac jedinog gola za Jagodinu ove sezone. Znaci najbolji 8)
Prosle godine 8 komada za 1800 minuta. Niej to los prosek za Srbiju.
Doduse Jagodina prosle godine valjda nije odigrala ni jednu utakmicu koja nije bila namestena.
User avatar
Alex
Posts: 43
Joined: Mon May 05, 2014 11:59 am

Re: Transferi

Post by Alex »

Jel zna neko sta se desava sa malim Stamenicem? Kao da je u zemlju propao nema ga nigde, na pocetku sezone je dobijao koliko toliko sansu ok gresio je ali se i trudio!!
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by Maminho »

Dobar je Rosic, mogao bi biti pojacanje, ne odma za prvu postavu al ga postepeno uvoditi umesto Pekara ili Djure ako prodamo Pankova do kraja prelaznog roka. Mbodj je smesan igrac ni slucajno ga dovoditi :!: A Savkovic mi se svidja, Jagodina se raspada trebali bi se isprsiti jednom u zivotu i dati tu ,,malu,, svoticu novca uzece to Jagodinci i pustiti svoj brod da tone jos dublje.
Post Reply