Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Da li cemo imati pravo da registrujemo tog Rosica ako dodje (u ovom prelaznom roku je promenio vec jedan klub)
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Forza Voša wrote:Da li cemo imati pravo da registrujemo tog Rosica ako dodje (u ovom prelaznom roku je promenio vec jedan klub)
A zasto ne bi mogli? Pa igrao je za jedan klub, isto kao I Savkovic ili bilo koji drugi igrac.
Kup je nas!
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Willian »

Savkovic bi bio odlicno pojacanje.
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by Maminho »

Hmmm ni Rosic, ni Savkovic nego neki klinac iz Radnickog Kragujevca. Nikola Kovacevic 1994 godiste. Igra na poziciji zadnjeg veznog i stopera.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_Ko ... born_1994)

Nikola Kovacevic uhapsen je posle derbija zato sto je palio baklju na ciganskom Severu :!: Pa je usput i odlezao 2 dana u zatvoru u Beogradu.
Kaze mi drug iz Kragujevca da je los igrac, menadzerski doveden garant i da nema kvaliteta za Vojvodinu. Isao je na probu u Borusiju Dortmunda na jedan trening, i u Getafe :shock:
Tukao se sa Djavolima dok nije potpisao za prvi tim Radnickog,isao je sa ciganima iz Kragujevca na utakmice redovno... :frown:
Ukratko da vas uputim u nase pojacanje.

ZANIMLJIVO http://www.kgsport.info/kovacevic-dve-g ... -lucanima/ Izgleda mu je ovog leta propao transfer u Lucane.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... ef=message
Evo i njegov profil vec ima slika u nasem dresu.
Ceka se jos zvanicna potvrda na sajtu klubu, al uskoro ce i ona.

Image

Slika sa probe iz Borusije Dortmund.

Image
I iz Getafe-a.

Image
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Jednostavno treba sačekati i videti kako momak igra i kako se ponaša.

Bolje da ne podsećam kako je dočekan Ožegović.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

http://www.kgsport.info/kovacevic-dve-g ... -lucanima/" onclick="window.open(this.href);return false; Ako je ovo taj decko,ovo mu je vec 2 klub ovog leta? :roll:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... om-derbiju" onclick="window.open(this.href);return false;
Ahahaha pa ovaj ce eksplodirati samo tako kod nas! Ozegovic je cigan, slikao se u majici dok je igrao za Borac, pa ovde gazi,tako da mali huligan ima da jede sve redom. Samo ga naravno moramo prvo isprozivati, napljuvati, ono redovno sto ide :D I treba!
A ako igra defanzivno, verovatno se vec zna sa Rašom sa tribine... :mrgreen:
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

Nema nista od Rosica ako je ovaj stvarno potpisao,igra na poziciji zadnjeg veznog a moze i stopera,a rezerve nam bas tu trebaju,a kakav je ovaj ne znam... :roll:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Willian »

Mislim da ovaj Kovacevic nece biti pojacanje za klub,za razliku od Rosica koji je to mogao biti.Ali da ne donosimo rano zakljucke,vreme ce pokazati koliko je ovo bio pametan potez.
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

Decko mi deluje ko teska budala i alkos...previse cigana vec imamo. Ako nikog normalnog ne mogu da nadju, treba nase klince pustati, ne verujem da ce ovaj napraviti neku razliku :/
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Kakvu li su nam sada budalčinu uvalili ispod žita? Neka bude cimer Pankovu, pa da polako počnu da prave svoj klan u SCVB... Je**m ti dil i ko ga dovede.

P.S. Willian, dobrodošao na forum.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Dakle ciganštura, probisvet poznat policiji, nije prošao nijednu ozbiljniju probu, nikome ne treba... u najboljem slučaju prosek za našu ligu

Ja majke mi ne znam jel mi imamo ikakve ambicije, jel želimo više da uzmemo ovu livada ligu i da konačno malo za promenu gledamo blizance sa visine?

Dajte više to levo krilo!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Evo sta mi u porukama pise gari iz Kg za doticnog:
Brate to je taj..nikakav igrac, videces i sam. Cigansturau dusi. Otac mu je bio kapiten ovde. Kad smo igrali ovde sa vama prosle sezone, odlucujucu tekmu za opstanak, otisao je na derbi i uhapsen sa bakljom. Skoro je bio i na severu u Jagodini sa ciganima. Bas prosecan igrac, za vas nikakav. Sminker klasican.

Mi smo ga ovde svlacili, skidali mu dres.. nije smeo da pridje do nas..

Moze da igra stopera i zadnjeg veznog

Ali po meni kod vas ne moze ni u 18
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

Milan wrote:Evo sta mi u porukama pise gari iz Kg za doticnog:
Brate to je taj..nikakav igrac, videces i sam. Cigansturau dusi. Otac mu je bio kapiten ovde. Kad smo igrali ovde sa vama prosle sezone, odlucujucu tekmu za opstanak, otisao je na derbi i uhapsen sa bakljom. Skoro je bio i na severu u Jagodini sa ciganima. Bas prosecan igrac, za vas nikakav. Sminker klasican.

Mi smo ga ovde svlacili, skidali mu dres.. nije smeo da pridje do nas..

Moze da igra stopera i zadnjeg veznog

Ali po meni kod vas ne moze ni u 18

U prevodu menadzerski igrac,cim je bio u BVB i Getafeu na probi na 1 dan i jedna od slabijih karika u RKG :greenbutt:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Probe u BVB i Spaniji...nije mu los menadzer.
Bolje da smo menadzera potpisali.
Post Reply