Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Nema on sta da trazi pored Dinge, Desancica i ostalih omladinaca...
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

Dejan wrote:Nema on sta da trazi pored Dinge, Desancica i ostalih omladinaca...
Ali kome ce uzimati to 1(JEDNO) mesto?

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Dovesti igraca koji je hapsen podrzavajuci najomrzenijeg (ustvari najomrzenijeg navijacima samo :wink: ) rivala moze samo Vojvodina.
Jos malo cemo doci u situaciju da cemo na Karadjordju protiv Zvezde imati vise njihovih navijaca... na terenu,nego nasih na tribini :frown:

A i mi smo kraljevi,mislim da smo najlakoverniji navijaci/simpatizeri u celom svetu.Mi prodamo simpatiju i poverenje za jednu izjavu.Ubedjen sam da u timu ima igraca s kojima se posebno radi na temu "kako pridobiti navijace",ubedjen. Samo budi slatkoreciv,i niko nece postavljati pitanje tvog mesta u timu. Odredjenim igracima gledajuci uzivo intervjue vidim da Vosa ne znaci ama bas nista iako se navodno kunu u nju,na pomen drugih ekipa se itekako brecnu,iako se pomalo nevesto trude da ostave Vosu u prvom planu. Ovo vise nije Vojvodina,pa makar usli i u Ligu Evrope
Image
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Transferi

Post by Лампард »

Ljudi da se ne lazemo,95% ljudi koji u Srbiji navijaju za neki fudbalski klub navijaju za blizance,pa isto tako vazi i za fudbalere u ovoj propaloj ligi,a sto se tice nasih igraca,cenim da od dovedenih svi navijaju za blizance(sto je sasvim ''normalno''). :whistler:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Niko ne gaji iluziju da ne navijaju za blizance. Problem nastaje kada se ponasaju kao sto je doticni cinio.

Ako je istina sto mi gari pise (a nemam ni jedan razlog da mu ne verujem), ocigledno je da stize jos jedan igrac za naplatu usluga...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

E taman sam mislio da dođem na utakmicu u četvrtak i onda ti uvale ovakvog jednog, da ti se stomak prevrne.
Sad će da nam kažu tipa: niste hteli ni Ožegovića, pa vidite sad.Ali samo jedanput u 1000 može da se desi takav slučaj, tj da otpisani napravi čudesan preokret i uzlet.
Za Ožegovića se bar znalo šta je (napadač), a šta je ovaj?Zadnji vezni, štoper (tj nit je jedno, nit je drugo), već probisvet poznat policiji.U Srbiji se samo zadnji vezni štancuju, tj kad nisi ni za šta, 'ajd na zadnjeg veznog, pa ćemo te uvaliti nekom.
Na šta smo spali danas?Grozota i sramota.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Klasican menadzerski fudbalercic. Pricali su da nece biti u prvom planu. Ozegovicu su zamerene samo slike ciganske, a nije bilo odlaska na njihovu tribinu i akcijanja. Neke granice se moraju znati i ne moze se dopustiti da menadzeri rade kao da smo Donji Srem. Za Ozegovica smo znali, a za ovog djidjana garant niko nije cuo. On je bio u Dortmundu, kao i ovaj Kinez sto je doneo robu, pa dosao u Vujadin da prenoci. FKV i trenutni rezultati su daleko iznad sportskog dela struke, pre svih Ljubeta i Mice.
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Djisa wrote:
Forza Voša wrote:Da li cemo imati pravo da registrujemo tog Rosica ako dodje (u ovom prelaznom roku je promenio vec jedan klub)
A zasto ne bi mogli? Pa igrao je za jedan klub, isto kao I Savkovic ili bilo koji drugi igrac.
Savkovic je bio u Jagodini i prosle sezone a mislim da nemozes registrovati igraca koji je u jednom prelaznom roku promenio dva kluba sto se odnosi na Rosica.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Za koga Ožegović navija nije mi toliko ni bitno. On je svojim profesionalizmom, igrom, zalaganjem i izjavama zaslužio sav respekt i poštovanje i zbog toga dečku želim sve najbolje u karijeri i posle Vojvodine. Ni prvi ni poslednji koji je navijao za jedan klub, a proslavio se u drugom.

S druge strane ovo je fudbaler u pokušaju kojeg niko ne želi i koji ničim nije zaslužio dres Vojvodine. Huligančić za kojeg verujem da bi na utakmici nas protiv Crvenog Zla bio među najglasnijima u psovanju nam autonomaške, mađarske ili kakve već majke, kod 'puši ga Firmaš' itd.

Nije mi jasno kako nema nikog u klubu da pročešlja malo biografije igrača koje dovode.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

verovatno kad se potpisuje igrac uprava ide na rec (jel "nas","nas" je :mrgreen: )
Image
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Forza Voša wrote:
Djisa wrote:
Forza Voša wrote:Da li cemo imati pravo da registrujemo tog Rosica ako dodje (u ovom prelaznom roku je promenio vec jedan klub)
A zasto ne bi mogli? Pa igrao je za jedan klub, isto kao I Savkovic ili bilo koji drugi igrac.
Savkovic je bio u Jagodini i prosle sezone a mislim da nemozes registrovati igraca koji je u jednom prelaznom roku promenio dva kluba sto se odnosi na Rosica.
Moze Rosic da igra za nas,da je krenuo sezonu recimo u Radnickom pa presao u lupam Mladost i onda dosao ovde onda ne bi imao prava da igra. Ovako to je isto ko sto Ozegovica zele Italijani,samo jedan klub u ovoj sezoni ima ,ima pravo na jos jedan
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

A za koga navija predsednik?
Meni to nije presudno,voleobi da ja nas navijac ali realnost komunisticke Srbije je sasvim druga.
Ozegovic se vise nervira i kida od mnogih igraca za koje se zna da su Vosini navijaci ali to je prosto do coveka,ovaj mi se
ne cini kao neko ko bi nam mogao biti pojacanje,mislim da on nema ni kvalitet ali ni ono sto Ozegovic ima.
Vreme ce pokazati vrlo brzo.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post by lexa »

Savkovic je i definitivno otpao ili?
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Po pravilima Uefe: Jedan igrac moze u jednoj sezoni (prethodna je apsolutno nebitna), da bude registrovan za najvise TRI kluba, ali moze da igra zvanicne meceve za najvise DVA od ta tri.
Kup je nas!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Milan wrote:Niko ne gaji iluziju da ne navijaju za blizance. Problem nastaje kada se ponasaju kao sto je doticni cinio.

Ako je istina sto mi gari pise (a nemam ni jedan razlog da mu ne verujem), ocigledno je da stize jos jedan igrac za naplatu usluga...
Ne da stize, nego je tajno potpisao na tri godine!!!!!!!!!!!!!!!! Delija piroman, menadzerski igrac se finansira i interesna grupa na grbaci Vose!
Bravo najslaninarskija upravo univerzuma, bravo navijaci na platnom spisku kluba, bride obrezi od Vavana, Sime istine i Kekinog Mikija!!!!!

Usraliste se po navijacima i omladinskoj skoli, ciganski recept!!!!! Da se provuce gomilica iz debelog creva pred svaku vaznu tekmu. Nek vas u cetvrtak gleda mama vasa!!!!!
ПУШТАМ КИШУ!
Post Reply