Liga Evrope - sezona 2014/15

Locked
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by trelos gia fcv »

Cekaj, jel se vi zajebavate pa ste ogorceni ili stvarno nemate predstavu na sta nam lici klub?
Bez uvrede - samo pitam...
Hoce vam biti jako smesno ako kazem da smo vrlo dobro prosli? Cak odlicno!
To je danasnja Vojvodina.
E sad, sto je to danas 100-godisnjica...jbg...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by PanonskiFantom »

Stara dobra Voša :)

Da sam razočaran jesam ali mislim da treba svi da budemo svesni da će sledeća sezona biti borba za opstanak i puko preživljavanje kluba, počevši sa današnjom utakmicom. Ovo ćemo gledati cele sezone. Treba svi da se naoružamo strpljenjem i da pružimo podršku! Ne treba da se ponašamo kao da nismo svesni u kakvom je stanju klub i sve oko njega.

Slažem se da neki igrači nisu ni za beton ligu, takve treba što pre odstraniti iz tima. Izvesti samo ono što valja pa šta nam Bog da...
Vise nista nije isto!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by ДушанСП »

Дај бре пустите ме мелодрама,и 300 пута испричаних прича.У каквој су цигани ситуацији,кад су задњи пут они примили плату,али гарантујем да би избацили ове ликове,јер би гризли.А што се тиче појачања,па били је толико играча којима је истекао уговор,било је доста слободних играча,чак су им неки били и нуђени,али нису се удостојили,ни да доведу неког на пробу.Криви су сви!
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by JackSparow »

ДушанСП wrote:Дај бре пустите ме мелодрама,и 300 пута испричаних прича.У каквој су цигани ситуацији,кад су задњи пут они примили плату,али гарантујем да би избацили ове ликове,јер би гризли.А што се тиче појачања,па били је толико играча којима је истекао уговор,било је доста слободних играча,чак су им неки били и нуђени,али нису се удостојили,ни да доведу неког на пробу.Криви су сви!
Tačno tako, ako uprava nije u stanju da rešava probleme, onda neka se povuče. Njihov zadatak je bio, da saniraju situaciju, da ne doživimo ovakvu sramotu.
To je poenta menadzmenta. svako od nas je mogao da dodje na čelo kluba i da kuka na prethodne, slično kao što to rade i naši političari i ništa ne promeni.
Trener nam je antitalenat, Jovanića i Veselinovića kao jedne od najiskusnijih treba da je sramota za čega platu primaju!

Svi su odgovorni, predstavlja se da je dug od 5miliona nepremostiv da bi moglo da se radi po starom. Kad ova garnitura napusti klub, dug će biti 10miliona i opet će neko ovde da nas ubedjuje da rezultat nije bitan.
Ovo je sranje, teško sranje!!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by PanonskiFantom »

ДушанСП wrote:Дај бре пустите ме мелодрама,и 300 пута испричаних прича.У каквој су цигани ситуацији,кад су задњи пут они примили плату,али гарантујем да би избацили ове ликове,јер би гризли.А што се тиче појачања,па били је толико играча којима је истекао уговор,било је доста слободних играча,чак су им неки били и нуђени,али нису се удостојили,ни да доведу неког на пробу.Криви су сви!
Aj mani ti nas šizofreničnih ispada, a za pominjanje cigana bi ti dao lađenje jedno 15 dana!
Vise nista nije isto!
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by ДушанСП »

PanonskiFantom wrote:
ДушанСП wrote:Дај бре пустите ме мелодрама,и 300 пута испричаних прича.У каквој су цигани ситуацији,кад су задњи пут они примили плату,али гарантујем да би избацили ове ликове,јер би гризли.А што се тиче појачања,па били је толико играча којима је истекао уговор,било је доста слободних играча,чак су им неки били и нуђени,али нису се удостојили,ни да доведу неког на пробу.Криви су сви!
Aj mani ti nas šizofreničnih ispada, a za pominjanje cigana bi ti dao lađenje jedno 15 dana!
Admin Minja: spustite obojica loptu
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by srkins »

1 kolo odigrali,nije to uveliko . Ono sto je ocigledno jeste da nas trener nema pojma. Stavi dva polu povredjena igraca u prvih 11 plus Jovanica i Puskarica gde mu mesto nije.
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by milancl »

I pre ove bruke sam bio mišljenja da je bitno samo da se konsoliduje klub u ovoj sezoni i stane na noge posle svega što se dešavalo. Sve mogu da razumem, ali voljni momenat 0,0000000001 ne mogu. Ako već ne čine ono što jedino tražimo od njih a to je da poštuju klub za koji igraju i izgaraju od prve do poslednje minute, onda bar mogu zbog SEBE da se bore bar u evropskoj utakmici, u nadi da će ih neko videti i odvesti u neki Petrolul, Brasov ili Videoton. Jer bolju šansu od ove neće imati, šta če ti veći motiv nego Evropa... Kad se setim revanša u Bursi naježim se...

Bilo kako bilo, i ja ću zauzeti svoje mesto u četvrtak na stadionu i kupiti sezonsku, ali ovo liči na standardnih 400-500 gledalaca tokom čitave sezone. I pored toga svega i dalje sam za to da se štampaju 732 ili koliko god ulaznica za blizance, iako nećemo napuniti ni sektor 6, ali bolje i da zvrji prazno nego da nam oni vršljaju po stadionu. Malo skrenuh s teme. U revanšu će biti i 1:0 dobro, da se bar malo ekipa psihički povrati, a poraz bi nas tek dotukao.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Протомајстор »

Не знам да ли сте приметили у статистици на крају меча је писало да су Словаци направили 22 фаула, а ми само 4
:oops:
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by srkins »

Kad bude uprava vodila klub, drzava kontrolisala polovanje klubova , a navijaci navijali onda nam mozda i bude bolje... ovako tesko . Kazu privatizacija ,pa ko ce doci u klub u ovoj drzavi. Zakona nema , clanovi uprava klubova se ugradjuju u plate i transfere..a navijacu uf znam da se niko nece sloziti ali vodje navijaca Srpskih klubova jako lose uticu na nas fudbal.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Nevernik »

Dzimija upoznati sa Jasarom (ako se vec ne znaju). Imam osecaj da bi se dobro slagali.

Uprava ako je iole ozbiljna oterace trenera do kraja meseca. Bilo ko ce biti bolji.
Neka odu ispred te akademije koja stancuje trenera i prvog koga vide da izlazi sa diplomom neka zaposle.
Cak bi mogli, posto smo vazda avangarda, da odigramo sezonu bez trenera. I to bi bilo bolje od trenutnog stanja.

Igraci su izgleda jos ljuti sto im je oteran omiljeni menadzer.
Dok otpusta trenera uprava bi trebala da napravi razgovor sa svakim pojedinacnim igracem. I neka ih pitaju da li zele da igraju u Vosi ili ne. Ako ne zele dovidjenja. Ionako je za 87% njih Vojvodina najveci klub u kojem ce ikada igrati.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Neizlecivi »

Po meni najveci krivac je Maric. Sjebao je sve od starta, a nadalje se samo nadovezivalo...

Inace ljudi ne preterujte, jeste sramota, i sve stoji, momci su odigrali kao p***e i skenjali se od ovih. U nijedan duel nisu usli muski. Sacekajmo sledeci cetvrtak... Neka nam klub stane na noge, prezivecemo jednu sezonu muke. Makar ja hocu....

Ko za Vojvodinu navija, ni pakao mu nece tesko pasti :)
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Nevernik »

Neizlecivi wrote:cetvrtak... Neka nam klub stane na noge, prezivecemo jednu sezonu muke. Makar ja hocu....
E da je jedna... :D
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Mare »

Nevernik wrote:
Neizlecivi wrote:cetvrtak... Neka nam klub stane na noge, prezivecemo jednu sezonu muke. Makar ja hocu....
E da je jedna... :D
E ovo sam i ja pomislio, eh da je jedna.
VOLIM TE VOŠO LUDO!!! :cheers:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope Q2R: AS Trenčin-Vojvodina, četvrtak 17:30h

Post by Neizlecivi »

Do sada nam je tekao med i mleko, pa smo jelte sada svi iznenadjeni :mrgreen:
Meni bas nedostajalo ovako neko mucenje, cisto da se prisetimo sta je Vojvodina... Jos od maja prosle godine i razocaranja u kupu nije bilo nekog veceg seksa, red je bio :)
Locked