Traka i poštovanje - KAPITEN

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Milan wrote:Somborac, ako se Đumi pita za izbor kapitena, kako objašnjavaš ovaj potez sa Đurovskim?

S obzirom da znam pozadinu događaja u vezi sa Mrđom, a pre utakmice sa Čukom, takav rasplet sam i očekivao, ali Mario... :roll:
Milane, ako me ovde neki ljudi ne poznaju, bar me ti znas! Licno sam dao Djurovskom da bude kapiten i tu nema ni jedne dileme. Svima cu pruziti ruku jer je to obaveza svakog ozbiljnog trenera, a da li ce ta ruka biti uzvracena e to vec ne zavisi od mene. Ali, zavisi nesto drugo a to je tim i klupa. Svi su oni meni poslali poruku protiv Temerina a bogami i ja sam je lepo procitao.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Djumi wrote: Svi su oni meni poslali poruku protiv Temerina a bogami i ja sam je lepo procitao.
Svi smo, nazalost. To će izgleda biti najteži vaš posao Đumi, a ne taktika.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Svaka čast Djumi zbog izjava posle utakmice sa Slogom.Preko nekih stvari se jednostavno ne može preći.
Do sada je bila situacija da smo se često brukali na tim prijateljskim mečevima pa je logično bilo zaključiti da nije bilo nikakve svrhe ni da se igraju.Nadam se da će sada biti drugačije i da će od tih mečeva biti neke koristi.

P.S.-Djumi,nadam se da ćeš sada kada počinju i takmičenja mlađih kategorija biti redovni gost na tim utakmicama.Kao i nekada. :wink:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Imamo velikog teatralca u našim redovima,naljubio se dresa kao niko drugi,sve ostadoše tragovi. :lol:
Znači li to da i ako se mi sa foruma naljubimo dresa Zvezde da smo onda vatreni zvezdaši?
A možda je on i najpametniji od svih i na vreme razmišlja o budućoj egzistenciji.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Kao što rekoh prošle nedelje, ček da ga vidimo protiv Smedereva, pa da komentarišemo... Sada je sve kristalno jasno, pod hitno menjati ovu bezukusnu sramotu od kapitena i pravac klupa za rezerve! Ruku u vatru stavljam da neće dati gol do BSK-a, namešteni golovi za nameštenog kapitena, užas!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Ono što je mene skenjalo protiv Čuke je to, što je to njegovo ljubljenje grba devalviralo na neki način taj čin i za buduće kapitene i igrače. Čega se foliranti dohvate, nikad ne ostaje isto...
Io odio Belgrado
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Red Marquis wrote:Ono što je mene skenjalo protiv Čuke je to, što je to njegovo ljubljenje grba devalviralo na neki način taj čin i za buduće kapitene i igrače. Čega se foliranti dohvate, nikad ne ostaje isto...
:!: :!: :!:
to je to! Ali ja ne shvatam sta je tim cinom Mrdja hteo da dokaze! u meni je to izazvalo takav osecaj gadjenja da je to neopisivo! ali opet mnogi su mu tapsali... ne znam sta napisati ja znam da posle srede 3 dana necu doci sebi,nije bitno sto cemo izgubiti mnogo je bitnije sto ce MOJ,NAS, tim predstavljati jedan mnogo los covek koji ce nastojati sebe da promovise...
Treneru ja vas molim,kao decko vaspitan u crveno beloj familiji da odredite drugog kapitena za sledeci mec,da nazovem dedu i kazem izgubili smo ali smo preorali teren,ovako ako ostane ja cu i dalje slusati price o carolijama Toze i Vujketa bez nade da cu gledati jednog igraca ili jos bolje reci coveka u Vosinom dresu kao sto su oni!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

Niste opet u pravu,koliko god neko pricao da ja bilo koga branim.Branim kvalitet tima,a to je samo nekolicina igraca medju kojima je prvi na listi nas kapiten.Ne valja vam kad ne ljubi dres ne valja vam kad ljubi,ne valja kad dva gola da dva namesti...E pa dragi moji,izgleda da je u vama problem.Djumi majstore,samo napred,Vama je potrebno vreme a kao i Vas ja i igrace podrzavam,pogotovo one koji su nosioci tima i koji neopravdano trpe kritike od nekolicine ljudi sa ovog foruma.Napred Voso glavu gore.... :!: :!: :!:
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

EDIT: Ovakav govor već nećemo tolerisati!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Kad čujem u istoj rečenici kvalitet i naš kapiten, stomak me zaboli...
Ima sad sredu i subotu, i onda polufinale kupa. Da ga vidimo šta zna.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Ima sad sredu i subotu, i onda polufinale kupa. Da ga vidimo šta zna.
E to je to! Cim je malo jaci protivnik njega ne moz' svecom da nadjes na terenu, nigde ga nema. Evo mu sada idealna prilika da se pokaze kao "najjaci igrac u ligi" kako nam ga njegovi ljubitelji predstavljaju! Ovim BSKovima i Cukama bi pravi kapiteni Vojvodine davali po het-trik vezanih ociju i sa jednom slomljenom nogom! Znaci, po dva komada groblju i ciganiji, pa cu i ja poverovati da je najbolji!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

milos wrote:Niste opet u pravu,koliko god neko pricao da ja bilo koga branim.Branim kvalitet tima,a to je samo nekolicina igraca medju kojima je prvi na listi nas kapiten.Ne valja vam kad ne ljubi dres ne valja vam kad ljubi,ne valja kad dva gola da dva namesti...E pa dragi moji,izgleda da je u vama problem.Djumi majstore,samo napred,Vama je potrebno vreme a kao i Vas ja i igrace podrzavam,pogotovo one koji su nosioci tima i koji neopravdano trpe kritike od nekolicine ljudi sa ovog foruma.Napred Voso glavu gore.... :!: :!: :!:
Milose, upitacu te sasvim iskreno, da li dobijas od kapitena i vise od litre brlje mesecno za ovakve postove?
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Sjajan primer dajete drugima, svaka cast.

"...Čitam nedeljni komentar koji jasno kaže, ko ne misli OVAKO taj kleveće i laže..."
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

ja bih tebe lalo sa zapada upitao ko si ti uopste,dezurni negativac.ja samo navijam za Vojvodinu i imam pravo da kazem misljenje.Svi smo mi opsednuti kapitenom...Neko ovako neko onako...Al sta znaci nase misljenje ja ne znam..Daj boze da ga upoznam pa uzmem neku kintu kad ode,valda ovo cita nekad... :lol: :lol: Vojvoodina,Novi Sad...I da, makni se malo sa zapada i budi pravi Firmas!!!Onda se javi...
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

milos wrote:ja bih tebe lalo sa zapada upitao ko si ti uopste,dezurni negativac.ja samo navijam za Vojvodinu i imam pravo da kazem misljenje.Svi smo mi opsednuti kapitenom...Neko ovako neko onako...Al sta znaci nase misljenje ja ne znam..Daj boze da ga upoznam pa uzmem neku kintu kad ode,valda ovo cita nekad... :lol: :lol: Vojvoodina,Novi Sad...I da, makni se malo sa zapada i budi pravi Firmas!!!Onda se javi...
Јел ти сада мислиш да си већи навијач од лале зато што идеш на север?
Дечко стварно имаш неких проблема у глави.
Post Reply