Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Sve što sam ja iz svega ovoga zaključio je da i među Đavolima postoje struje kao i kod nas. S obzirom da je mali cigan sam onomad izjavio da ima problema sa Crvenim Đavolima, skloniji sam da verujem Milanovom drugaru...
Io odio Belgrado
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Casual 1989 »

Ok verujte kome hocete, samo nemojte novinarima.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Imamo sigurnog startera za utakmice protiv sportskih prijatelja.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Mislim da opet tezimo ka tome da imamo 126 igraca na platnom spisku a radimo na nekoj kurcevoj stabiliciji kluba. Ili sam se ja tu nesto preracunao??
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Nemas ti pojma Laki... Vidis da se i crveni stabilizuju, pa dovode na kilo :) Sad, ko tu koga kopira i sledi...
Elem, verovatno ce do kraja roka neko i otici.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

hoce, Zakula u Arsenal, nisu zadovoljni sa Cehom... :roll:
User avatar
Maminho
Posts: 66
Joined: Fri Jul 24, 2015 1:11 am
Location: Zapad

Re: Transferi

Post by Maminho »

Izgleda prvi koji odlazi je Nastic. To sam nesto nacuo veceras a evo i ovde potvrde iz Legije. Prica se neka suma oko 200.000 E
http://www.legia.net/index.php?typ=news&id=62034

Ne znam za vas al ja sam jedva cekao da mu vidim ledja. Lik vec 3 godine stagnira nista nije napredovao. Treba dati sansu nekom drugom na toj pozicij. Srecno Nasticu ako potpises.
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Rabba wrote:Ne treba unositi nemir dan pred utakmicu. Ostaje nam posle sutra još nekoliko dana do kraja prelaznog roka(traje do ponoći ponedeljak na utorak). Siguran sam da će biti svašta izrečeno. Jedino što ću reći je da se zajebavate sa Asanijem. Ostati mora.
Već je potpisao za Voždovac. Danas mu je promocija.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

GOSPODE BOZE! Dovodimo kojekave majmune a decko koji se i vise nego dokazao ode u Vozdovac! Ko ce da igra krilo? Puska??
Image
Danilo
Posts: 1015
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Ocekujem izuzetno zanimljiv finis prelaznog roka.
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

laki wrote:GOSPODE BOZE! Dovodimo kojekave majmune a decko koji se i vise nego dokazao ode u Vozdovac! Ko ce da igra krilo? Puska??
Pazi, daleko od toga da mislim da je prodaja Asanija dobra stvar, ali da se Asani dokazao kod nas I nije. Svako utakmicu koju je odigrao je bio neprimetan i ja nisam video apsolutno nista od njega I po prikazanom za nas seniorski tim, ni Asani ni Stamenic nemaju kvalitet za Vojvodinu. ALI, ono sto mene brine je sledece, malo koji igraci posle omladinske ekipe igraju odmah dobro. Zato I postoji kaljenje. Teebalo ih je poslati u Proleter sezonu, dve, pa ako se ne dokazu onda ih pustiti, a ne ovako.
Kup je nas!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Butasport vec objavio Asanija u Vozdovcu, kao i Nastica u Legiji.

Ozbiljan sljam nam se skupio u klubu...
Jole wrote:Odradjuju posao ispod zita dok euforija traje, najgora sorta. I treba dici glas odmah, nikakvo rezultatsko uljuljkavanje nesme da nas ucutka. Huligan sa severa marakanice da nam nosi dres!?! Garisoni, previse je!!!
Previse je!

EDIT:
stormer wrote:Turci spominju da bi Djuric mogao u Karsijaku

http://www.milliyet.com.tr/karsiyaka-da ... orerhaber/" onclick="window.open(this.href);return false;
I pitao sam se ko bi mogao da nas napusti zbog dolaska Kovacevica... Ako dolazi i Rosic, ko je drugi odlazeci? Pekaric ili Pankov?
Last edited by Rabba on Thu Aug 27, 2015 9:28 am, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: Transferi

Post by stormer »

Turci spominju da bi Djuric mogao u Karsijaku

http://www.milliyet.com.tr/karsiyaka-da ... orerhaber/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by fkvislife »

Nastiću neka je sa srećom, zaslužio je..
Za Asanija velika sramota za upravu, možda im se na kraju prelaznog roka približi kraj..
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

I meni je žao Asanija, ali istina je da se on nije dokazao a ne da se dokazao - naravno, pitanje je koliko je dobijao šansu. Ne znam koliko bi imao mesta u našem sadašnjem timu. Svakako, želim mu svu sreću.

Uprkos ovim kritikama, ja mislim da je prelazni rok dobro odrađen - svakako kad je u pitanju dovođenje igrača. Lično imam više zamerki na totalnu rasprodaju tokom sezone mladih kvalitetnih igrača i to po mom mišljenju debelo ispod cene, što je kulminiralo prodajom Gaćinovića i Babića, za koju mislim da je bila u katastrofalnom trenutku i daleko ispod cene.

Nije mi jasno šta znači argumentacija tipa "ne možemo se kriti iza rezultata". Voleo bih da se sve uprave ubuduće "kriju iza rezultata". Nema sumnje da nam tim sada igra odlično i postiže odlične rezultate, a za to su najviše zaslužni upravo neki od igrača koji su dovedeni u ovom prelaznom roku.
Post Reply