Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fkvoša1914
Posts: 37
Joined: Wed Jun 10, 2015 2:12 pm

Re: Transferi

Post by fkvoša1914 »

Avangarda wrote:Da mi je pre neko rekao da ce se na forumu NAVIJACA VOJVODINE (izvinjavam se administraciji, ali mora velikim slovima) kukati zato sto kapiten i najbolji igrac nije prodat groblju, rekao bih mu da je lud, ali eto izgleda da danas ja ispadam lud... Gde je nestao bunt, ponos i prkos koji je oduvek krasio navijace FKV i koji nas je razdvajao i izdizao od blizanackog sljama?! Nikad nas nije bilo puno, ali nikad nismo bili ni saka beskicmenog jada! Kad smo postali tako slabi i jadni da sami ovde pozivamo na najtrulije kompromise?! Pa majku mu jel se nismo u prethodnim godinama nagutali dosta go*ana i pristali na hiljada trulih kompromisa zarad kao nekog ocuvanja kluba?! Svaki truli kompromis terao nas je u novi, jos duplo truliji! Gde je kraj tome, sta jos treba da istrpimo, koliko jos treba da se sagnemo? Bio je klub i u mnogo goroj situaciji od danasnje, pa se na ovakva ponizenja nije ni pomisljalo! Trpimo u klubu Vranjesa, kome se rapidno brzo zaboravilo koja je gnjida i kako je u vise navrata debelo ostetio klub (strajk i meleg), trpimo kojekakve majamije, radojice, vavane i ostali bg&cg krimi olos, trpimo polupismene kvazi fudbalske strucnjake koji eto kao znaju kako fukcionise kolektiv kao sto je FKV, a ja lupam i mislim da je sve FM. Koga i sta jos treba da trpimo?! Pa eto i da je doslo dotle (a nije!) da se ugasimo, pa bolje i da se ugasimo casno, nego da nastavimo da postojimo kao neki pacovi koji ce se hraniti mrvicama sa stola najveceg sljama u istoriji sporta!

Jos bih pitao pojedine cenjene forumase, zasto je onda oterana pavloviceva uprava? Zar nismo svi bili slozni da im vidimo ledja kad su prodali dva igraca partizanu? A danas se zalimo sto tom istom partizanu nismo prodali kapitena?! Pa mogli su pavlovic i co. isto tako da daju Ivanica partizanu za 1.5M. Jel bi i njima pustili to? Kad smo postali i licemeri?

Jos jedno pitanje, koja je uopste svrha uprave FKV?! Nece i ne mogu da unesu ni dinar u klub, tu su samo da prodaju sve za koje stigne kakva-takva ponuda, pa cak i ako je od najomrazenijeg rivala?! Pa takvu upravu onda mozes napraviti i od nekih random likova sa ulice i oni ce biti sposobni da ne unesu ni dinar u klub, da prodaju sve sto mogu i da od tog malo ili malo vise zavrnu. Sve bre neki poslovni i fudbalski eksperti i strucnjaci u klubu, a situacija ocajna?! Pa kako to?! Prodato je osim Ivanica, sve zivo sto se moglo prodati i opet nije dosta?! Gde su pare? Svi posteni, a mog bicikla (Vose) nema! Secam se da je postovani predsednik kad je prodao Milinkovic-Savica za tepsiju ribe u Genk tada govorio da se nije moglo vise dobiti jer FKV nije bila vlasnik celog ugovora, ok razumno i tacno, ali je u tom pravdanju izjavio i da imamo 10% od njegove sledece prodaje! On je nedavno prodat laciju za 10M i tih 10% (milion eura) se vise ne pominje? Gde je to nestalo? Jel se i za to ne zna gde je otislo kao i za onih 30% kad je cvetko prodao krasica?

Jos da kazem za blizance i kako oni fukcionisu posto vidim da ovde neki to ne shvataju ili se prave da ne shvataju. Ta dva kluba od osnivanja, a narocito od devedesetih funkcionisu tako sto kradu i otimaju svakome od koga mogu, a nikome, cak ni drzavi koja bi trebala biti kao neka najveca institucija ne placaju nista! Ti paraziti samo tako znaju da rade i da tako opstaju, a to im omogucava lopovska drzava i lopovi koji je vode i uporedo sede u tim klubovima. partizan je duzan preko 16 miliona eura, a zvezda preko 50 (sto se zna)! Kako neko iole razuman moze i da pomisli da njima nesto kao proda i da ce mu oni kao platiti? Taj koji to misli je teska budala i idiot! Da nesto placaju ne bi bili u tolikim dugovima! U upravi im sedi nagori lopovski i prevarantski olos i kao ne bi nas izvarali?! Ma jok! Kao sto nisu nikog pre nas i kao sto nece nikog posle nas... Jedva su platili onim strancima posle xx godina, tek kad ih je uefa izbacila iz evropskih takmicenja. Kad bi nama tek platili, posle koliko godina, decenija? Ko bi ih stisao Tole, Vucic?! Ma nemojte...

Sve vise mi se cini da ona Vojvodina za koju sam ja navijao vise ne postoji, a ovu novu i "ljude" u njoj i ljude oko nje nikako ne mogu da shvatim...
Čemu tolika frustracija? Ko je žalio što nije prodat Ivanić groblju?

Ne razumem šta sad ti postižeš ovim pisanjem. Uprava nije prodala Ivanića Partizanu. A ti ovde si napisao post kao da se neka tragedija desila, pa valjda se desilo ono o čemu svi pričamo dugo vremena i priželjkujemo. Nismo hteli prodaju u blizance ni po koju cenu a to se i desilo. Stigla je, da se ne lažemo, za naše uslove odlična ponuda. Klub da je hteo ići linijom manjeg otpora prodao bi ga, naročito uzimajući u obzir da za 6 meseci može sam da bira sredinu, a pisalo se na ovom forumu ranije da ne namerava da produži ugovor sa Vošom. Što me ni bi ni čudilo sa obzirom da mu je Pavlović menadžer, on sigurno gleda da nas izbuši gde može posle svega što se izdešavalo.

Ko da ulaže pare u klub, kad je bilo ko iz bilo koje uprave ulagao pare u klub? Ne da nisu ulagali nego su ga samo izvlačili iz kluba u vrećama. Dali su ovi onih 360.000e za licencu za evropu, što je verovatno pozajmica kao i uvek kad su neke pare davane za klub. Ali opet sva sreća da su to skupili, skroz bi drugu sad pesmu pevali da nismo igrali evropu.
Ono što ja očekujem je da se posluje domaćinski. I da se ne prelaze crvene linije, jedna od njih je prodaja igrača blizancima.

Po meni odličan prelazni rok, finansije će morati još malo da trpe ali nadam se da ćemo uskoro i to dovesti u red.
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Cestitke za Ivanicev potez,malo je igraca uopste u Srbiji koji bi tako postupili.
Ujedno bravo za predsednika Scepanovica na jucerasnjoj odluci i danasnjem odgovoru
Terzicu dr Zvezdanu koji je bio nekorektan prema klubu,predsedniku i Ivanicu ali od
takvog ne coveka se i ne ocekuje nista bolje.Do sada sam uglavnom kritikova predsednika i ocigledno gresio
i dovodio ga u vezu sa doktorom,moje izvinjenje gospodine Scepanovicu.
Vec sam ranije rekao prelazni rok je odradjen sjajno imajuci u vidu finansije pa i trziste.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

trelos gia fcv wrote:Samo jos jedno pitanje i zavrsavam...
Kakvu kasiku ja vama da iscrtam ovde kada ga jednog dana prodamo a on posle godinu-dve sprintom dodje u CRNA G..NA?
Jer sada posle AbuSektasa ZNAM da bi svi nadi igraci jedva cekali njihov poziv. Istina je jebena rabota. A do tada i ja se slazem - hajde da uzivamo u Comijevim potezima i izjavama.
KRAJ.
NE OGLASAVAM SE VISE.
:whistler:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Ladno smo mi mogli da dovedemo mihajlovica iz rada!
Na kraju je smRad dobio 100 soma eura i ako se ne varam 20% od sledeceg transfera!
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Transferi

Post by Brick Liman »

Psihijatrija šalalalalala....

Stvari su vrlo jasne povodom odnosa sa državnim dinamičnim duom - onaj ko proda (odnosno pokloni) igrača tom šljamu se automatski diskvalifikuje za bilo kakvu funkciju u FKV i tera se bakračem iz kluba. To su proste stvari. Kao što je i prosta i razumljiva stvar da od jednog prevejanog državnog teroriste kakav je M. Vučelić niko nikad nije dobio 2 dinara, a ne 2 miliona evra.

Nisam video da je ijedan igrač prodat za vakta trenutne garniture. Ukoliko bi to bio slučaj trebalo bi aktivirati korbač. Do tada, ne vidim u čemu je problem po tom pitanju?
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Sta bi sa ovim Kovacevicem,on izgleda zgrabio dres od Rosica i slikao se da bi se hvalio?!?!Wikipedija ga nema na spisku a pojavio se u nekim danasnjim novinama kao pojacanje!?
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Vasa wrote:Sta bi sa ovim Kovacevicem,on izgleda zgrabio dres od Rosica i slikao se da bi se hvalio?!?!Wikipedija ga nema na spisku a pojavio se u nekim danasnjim novinama kao pojacanje!?
Nema ga na wikipediji, pošto klub nije objavio ništa vezano za njega, pa ga nisam dodao :lala:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

http://www.mozzartsport.com/vesti/vazur ... ica/114569" onclick="window.open(this.href);return false; :greenbutt:
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Transferi

Post by Grouch »

Avangarda wrote: Jos da kazem sto se tice te famozne ponude od 1.5 ili 2M nije ni bitno koliko jer te pare nikad ne bi ni videli! Kad bi nam ne daj boze zaista trebale pare od groblja da sacuvamo klub, ugasili bi se kao 1/1, a te pare bi dobili isto kao sto ih je dobio i pokojni Proleter iz Zrenjanina (Secate se ovog kluba?) kome je partizan ostao duzan za Vladimira Ivica, dobili bi ih isto kao sto ce i uzicka Sloboda koja je pred gasenjem dobiti od cigana za Kasalicu i Maksimovica. Tako da mogu oni da nude koliko hoce kad nemaju nista i ne planiraju da plate nista, njima ne mozes prodati igraca vec jedino pokloniti, a FKV to ne sme da radi!
Jesu ovi u blizancima vrhunski olos i muljatori koji bi zajebali i rodjenu kevu ali,kao sto je Mare napisao,mislim da kad se posao uradi kako treba,sa garancijama ozbiljne banke onde tesko da mogu da te preveslaju.A za te njihove dugove raznim klubovima,cisto sumnjam da su ih radili po PS-u,pre ce biti da su ih sastavljali sa rukovodiocima tih klubova negde na ibarskoj magistrali uz pecenog vola i pevaljke/kurve.Nesto se ne secam da se ijedan od tih klubova mnogo bunio kako bi naplatio dugove,dal zbog nemanja muda,dal zbog toga sto je rukovodiocima tih klubova data neka kinta da cute,dal zbog dobrih politickih odnosa ili pritisaka itd.Jesmo mi banana drzava al si zaboravio jednu bitnu stvar a to je UEFA.Svaki taj klub kojima blizanci duguju je mogao davnih dana da se zali njima i da im tako blokira igranje u Evropi dok ne isplate dugove.Naravno,niko to nije uradio zbog jednog od gore napisanih razloga ili neceg slicnog.Da se razumemo,sto se mene tice s blizancima nema sta da se pregovara o bilo kojoj temi a kamoli o prodaji igraca ali mogu da razumem upravu da to nece bas tako direktno da im kaze.
limanfkv wrote:Nisam se oglasavao ranije, ne znam da li je bila ponuda za Ozegovica nakon Dorije, ukoliko jeste, a klub je u finansijskoj situaciji u kojoj se nalazi, a nije prodat mislim da je to ogroman kiks. Imali smo penal sto se njega tice, daj Boze da gresim.
Razumem da je situacija teska ali milsim da bi prodavanje igraca koji je dosao pre 2-3 meseca bio nevidjeni cirkus i srozavanje ugleda kluba.Ja licno ne pamtim da je bilo koji klub to uradio i na mnogo nizem nivou.To bi bila najlon pijaca...
PS:Ivanicu okreciti mural pod hitno!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Treba produziti ugovor Comiju da ovo ucinjeno ne bi bilo za dzabe.
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Teško je zamislivo da će Ivanić produžiti ugovor, kao što sam već ovde napisao. Ako to ipak učini, zaslužuje bar mural, a možda i bistu. Za spomenik je još rano. :)
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Ma bar godinu dana da produzi da nas ne ucenjuju na zimu,jer ce mu sada zbog ugovora padati cena,dotle gledati da mu se nadje adekvatan klub.Mada u Portugalu prelazni rok traje jos 21 dan,ko zna ako je Benfika u prici sta ce biti do kraja.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Evo konačno bilansa:

http://www.fkvojvodina.rs/2015/09/bilte ... novajlija/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Vidim skoro sve ugovori na tri godine. Jasno je da niko od njih neće ni toliko ostati, ali što se više ne potpisuju duži ugovori u Vojvodini? Pretpostavljam da je to zbog menadžera, prodati igrača za najdalje dve godine i uzeti što pre procente. Samo koliko je to u interesu kluba...
Io odio Belgrado
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Ono sto me interesuje mnogo vise je koliko procenata mi imamo nad ovim igracima.
Da ne bude opet pola njih po 50%, to je pljackanje kluba i takvu kupovinu igraca bih zabranio pa o kome god da se radi! :idea:
Post Reply