Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Iskreno se nadam (i verujem) da ovo nije tačno.

Ako pak jeste, zaista ne znam kako ćete oprati ovako ukaljani obraz. Izdali ste generacije Slaninara, bivših i budućih...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Milan wrote:Dovidjenja i laku noc! Slaninarstvo je prodato! Ako mozete da zivite sa tim, svaka vam cast.

Pogledati potpis...
Samo bih te ispravio, nije prodato, dizači ruku nemaju veze sa istim. Njima je svejedno da li navijaju za Vojvodinu, grohbare ili cigane :)

Svaka čast pojedinima sa zapada i Limancima.

Za ostale pitanje koje si im postavio:

Pošto obraz?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Alooooooooo sta se primateee, BUDALE
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Osim u slucaju da neko nema informaciju koja potvrdjuje ovo, predlazem da sacekamo jer je butasport ''trece oko'' sportskog novinarstva, koji prenose da li su se Limanci i ekipa sa Zapada usprotivili prodaji Comija u crna :shit: . :rolll:

Takodje smatram da treba za svaki slucaj da se resimo ovih sto vole klub do poslednjeg dinara i da Zoki platimo da istetovira paucinu na lakat. Ipak je sad prosao inicijaciju u sportske radnike.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

ultra komsa wrote:Alooooooooo sta se primateee, BUDALE
Ok, prihvatam činjenicu da su ovde ljudi lako zapaljivi, i ja sam u toj grupi, ali čemu ovakav rečnik?
Nije nam dovoljno podela po svim linijama, već nam trebaju i ovakve prozivke?
Ako imaš precizniju informaciju, podeli sa nama.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

Sve što je napisano je istina,bio sam prisutan.Nemam snage mnogo ni da pišem muka mi je od svega,voleo bih da sanjam ali ovo je naša crna realnost.Samo da napišem Mićo izdrži i pobedi ih sve zbog nas i samog sebe.
I ovome što je bio na sastanku što piše i špijunira za dotično smeće od portala samo mogu da se načestitam mile nove godine!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Transferi

Post by borrissey »

Friend wrote:Sve što je napisano je istina,bio sam prisutan.Nemam snage mnogo ni da pišem muka mi je od svega,voleo bih da sanjam ali ovo je naša crna realnost.Samo da napišem Mićo izdrži i pobedi ih sve zbog nas i samog sebe.
I ovome što je bio na sastanku što piše i špijunira za dotično smeće od portala samo mogu da se načestitam mile nove godine!
Bez teksta sam...

ĆOMI, NE DAJ SE, ISKRENI SLANINARI SU UZ TEBE I UVEK ĆE BITI!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Meni licno nikada nije smetalo kada neki nas igrac predje u redove blizanaca,al ovaj put Mirko je stvorio jedan mit za koji se nadam da nikada nece biti srusen
Image
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Moj recnik je iz besa. Nemam inf. al mi nista nije jasno. Dakle ako se ovo potvrdi, ljudi moji ja sve napustam jer vidim da se ovde vecina plasi manjine a u najtuznijim snovima nisam ni sanjao da cu pomisliti da dignem ruku na svoje!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

E ovo je presedan,katastrofa.Navijaci teraju svog kapitena(imamo ga u punom smislu te reci posle mnogo godina),najboljeg igraca,pre svega Slaninara protiv njegove volje u omrazeni klub,klub koji nam je oteo kup,trenera,par igraca,ponizio nas kad god je mogao.Ovo ako se desi onda je sve izgubilo smisao,uprava sto postoji,odlazak na stadion,rec navijac,igrac koji voli i postuje Vojvodinu,navijace.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Posto sam ja pre mnogo godina okarakterisan kao simpatizer,pitam vas navijace.... jel to jednoglasno!?
Image
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

borrissey wrote:
Bez teksta sam...

ĆOMI, NE DAJ SE, ISKRENI SLANINARI SU UZ TEBE I UVEK ĆE BITI!
:lala:
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Bio u Proleteru nije se bunio, suspendovali ga par utakmica jer nije potpisao ugovor nije jednu ruznu rec rekao. Odbio i jednog i drugog blizanca bez ikakve podrske iz kluba i sad dozivi da mu prakticno nasi navijaci i uprava indirektno govore da treba da predje kod crnih,pa ja bi na njegovom mestu tuzio klub uzeo papire i otisao iz Srbije,a mi nek se ugasimo za bolje i nismo znam vec da ce biti izgovor ili prodaja ili bankrot bi se desio,e pa ja navijati za tim u kojem su babovic trujic ozegovic gavric malbasic itd necu ,nek ga navijaju gospoda iz zatvora za tu vojvodinu to je neka njihova vojvodina moja nije. Cak i da predje u partizan ja Ivanicu nista necu zameriti...Zameram ovima sto ga teraju iz kluba...
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Kakve su ovo zajebancije bre? Ko god je dao pristanak za prodaju kao predstavnik navijaca je upravo pokazao da je sve samo ne navijac!
Mozda i jeste navijac, ali ne Vojvodine!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Gledajte to sa vedrije strane, kolokradica je ipak bolje resenje od nekog ko krade tasne bakicama i obija trafike. Meni je casa uvek do pola puna :greenbutt:

Je*iga, doslo takvo vreme da nam drzavu, fudbal i sve ostalo vode ljudi sa vise stavki u dosijeu nego u CV-u. Takva tura, sta da se radi, nakupi se, pa se opet pusti voda. Jedino st srpski narod nema naviku da prazni septicku jamu... :dance2:
Post Reply