Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Transferi

Post by madda fakka »

Voja wrote:Jos samo Babovic da doleti i to je to :mrgreen:
http://www.butasport.rs/fudbal/zakompli ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false; Kao i uvek brzo izbace novost kada se nesto napise na forumu :D :D
I Bog je Slaninar...
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Transferi

Post by Oasis »

Još samo Gašić i Babović da dodju i prelazni rok bi bio kompletan.
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

madda fakka wrote:
Voja wrote:Jos samo Babovic da doleti i to je to :mrgreen:
http://www.butasport.rs/fudbal/zakompli ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false; Kao i uvek brzo izbace novost kada se nesto napise na forumu :D :D
Samo nam još on fali pa da se raduje ko Lazetić i da zabušava kad nam je zvezda davala golove...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Jel neko moze da mi kaze plan, ako je upucen u to, kako klub namerava da isfiniansira plate svim igracima koji su nam trenutno na platnom spisku? Ako mi neko da bilo kakav smislen odgovor na pitanje, bio bih mu jako zahvalan, posto ja do istog ne mogu da dodjem nikako.
Image
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Sta god da se uradi nije dobro,nije dobro ako niko ne dodje ali i ako dodje,za upravu imam milion primedbi ali za igrace koji su doveli nemam.Po meni dovedeni su dobri igraci ako uzmemo u obzir sve detalje,nesto nisam bio siguran u Milinkovica ali ove dve utakmice su me demantovale i on je ako ne bolji bar istog kvaliteta kao Vasilic sa dosta manjom platom.Za sada je otislo 7(Stanisavljevic,Mrdakovic,Radovic,Zocevic,Vasilic,Veselinovic i Ivanic) igraca ako je Ivanic potpisao za Bate,doslo je sa Trujicem isto toliko i ubedjen sam da su im plate manje u odnosu na ove sto su otisli.Zavrseno je oko dovodjenja Micica i to je sjajna vest,Babovic bi bio pojacanje kao sto je bio i Lazetic ,a to ko za koga navija i jos teorije zavere je druga prica,nadam se jos jednom spicu uz Ozegovica i Pavkova,Curko posle operacije tesko do forme i bice na dvojnoj u Proleteru a Meri je ispodprosecan igrac uverio sam se u ovih 45mi.bas kao sto sam i sumnjao i cuo od boljih strucnjaka nego sto sam ja.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

laki wrote:Jel neko moze da mi kaze plan, ako je upucen u to, kako klub namerava da isfiniansira plate svim igracima koji su nam trenutno na platnom spisku? Ako mi neko da bilo kakav smislen odgovor na pitanje, bio bih mu jako zahvalan, posto ja do istog ne mogu da dodjem nikako.
Raskinuće ugovor sa barem desetoricom već krajem maja. Tako smo dosad uvek radili, dođe hrpa, ode hrpa...Idu na zakon velikih brojeva, da će neko upaliti.
Io odio Belgrado
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Vasa wrote:... a Meri je ispodprosecan igrac uverio sam se u ovih 45mi.bas kao sto sam i sumnjao i cuo od boljih strucnjaka nego sto sam ja.
Ti si prijatelju izgleda onda mnogo veliki strucnjak ako ti je dovoljno 45 minuta da procenis igraca. Mislis da je posteno prema igracu koji je presao hiljade kilometara, povredio se igrajuci pripremne meceve za nas klub, bio odlican na tim mecevima, operisan i u prvih 45 minuta posle operacije ti si sve video? Bravo.

Ja jedino sto sam video u tih 45 minuta je da je momak dobio jednu loptu od saigraca i to skoro neupotrebljiv centarsut. Kada on bude uposljavan od saigraca kao sto treba da bude i nista ne uradi onda cu se sloziti sa tobom.
Sto se tice njegove kretnje( od drugih je bilo kritike na to), momak je vrsio konstantan presing na odbrambene igrace i ja se ne secam kada sam to video od jednog centarfora u Vojvodini.
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Prosvetli me molim te! Te dve stvari nemaju veze sa vezom a ne da je razlika ogromna.
Momak je bio non stop otvoren za prijem lopte koju ni jednom nije dobio. To ide na dusu saigraca a ne njegovu. Vidim da su mnogi ishvalili Trujica koji je izgubio desetinu lopti na soliranje! To za mene nije koristan igrac iako je izledao atraktivno u par navrata dok ne izgubi loptu. Ako se pogleda procenat izgubljenih lopti on je bio naj nekorisniji igrac na toj utakmici.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Evo ja nisam odusevljen onim sto sam video od Merija za tih 45 minuta, ali ako cemo pravo nisam odusevljen nicime iz tog perioda - to sto smo mi igrali ne znam sta je bilo ali nije bio fudbal. Ipak, ne bih Merija vec sad otpisivao samo na osnovu ove jedne sanse koju je dobio u okolnostima koje su takve kakve su bile.

Ja sam ga u nedelju gledao prvi put, i ono sto se odmah vidi je da je on drugaciji tip igraca od Abua i ako je neko ocekivao da vidi Abua II taj je sigurno razocaran. Dok je Abu bio brzinac-trkac (i plus jos imao onaj panterski skok) Meri je snaga. On je tip igraca koji se rve sa odbrambenima i koji na ledjima nosi po 2-3 igraca i takve situacije resava cvrstinom umesto pokretljivoscu. E sad, koliko je dobar u tome a koliko nije dobar to se za ovih 45 minuta nije moglo proceniti za konacni sud, ali ponavljam on nije Abu i onaj ko ocekuje da ce Meri igrati na isti nacin kao Abu se uzalud nada. Recimo, od napadaca koji su zadnjih godina igrali kod nas Meri je nekako najslicniji Mrdakovicu. Pitanje je i koliko ceo tim treba da prilagodi svoju igru za jednog takvog napadaca, jer ne moze da se igra isti sistem kao sa brzincem napred.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Meri je bio dobar koliko i cela ekipa, znaci ocajan. Govoriti o kvalitetima igraca, na osnovu onoga sto smo mi videli u nedelju nije korektno, zato sto ponavljam niko nije igrao nista. U par navrata se videla ideja i to je to. A treba reci i da je protivnik tehnicki kvalitetniji od nas, uostalom zato su i mogli i po 10min da sakriju loptu od nas.
Cekamo sledecu tekmu da vidimo kako ce to sve dalje da izgleda.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Zoćević već našao klub. Mladost iz Lučana je mesto gde će probati da se pokaže.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Gotovo

http://fcbate.by/ru/infocenter/club-news/id5246" onclick="window.open(this.href);return false;

Nek je sa srećom legendo!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Vasa
Posts: 165
Joined: Tue Jul 28, 2015 11:13 pm

Re: Transferi

Post by Vasa »

Nisam imao nameru da polemisem, mada sam ocekivao malo reakcija.Pogledajte igru Pavkova za 45 minuta bas u toj utakmici (losiji nego u prvoj)i poredite sa Merijevom samo onaj ko nece da vidi nece ni videti ogromnu razliku,iskreno bas mi je zao sto je tako ali je tako,tesko da dobije ozbiljnu sansu do kraja priprema,a ako dodje jos jedan spic nece biti ni u mislima strucnog staba.Inace Micic je vec u Turskoj, pregovara se sa jos dva igraca ,bice i odlazaka verovatno jer ima ponuda za nekoliko igraca.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Vasa wrote:Nisam imao nameru da polemisem, mada sam ocekivao malo reakcija.Pogledajte igru Pavkova za 45 minuta bas u toj utakmici (losiji nego u prvoj)i poredite sa Merijevom samo onaj ko nece da vidi nece ni videti ogromnu razliku,iskreno bas mi je zao sto je tako ali je tako,tesko da dobije ozbiljnu sansu do kraja priprema,a ako dodje jos jedan spic nece biti ni u mislima strucnog staba.Inace Micic je vec u Turskoj, pregovara se sa jos dva igraca ,bice i odlazaka verovatno jer ima ponuda za nekoliko igraca.
Ceo tim u prvom poluvremenu je igrao daleko bolje nego onaj iz drugog poluvremena, video se sistem u igri i samim tim je bilo vise upotrebljivih lopti napred i prilike za napadaca da se pokaze. Ja sam izdanjem u prvom poluvremenu generalno zadovoljan (ni tu nije sve bilo idealno ali je bar postojala ideja u igri i licilo je na fudbal) a u drugih 45 minuta apsolutno nisam. Da je Pavkov bio u postavi u drugih 45 verovatno ni on ne bi uradio nista posebno u onako bledom izdanju naseg tima. Ne bi uradio ni mnogo bolji igrac od Pavkova, da se razumemo.

Ponavljam, s obzirom na okolnosti malo je tih 45 minuta da se o bilo kom igracu daje sud.

Nego, sta je sa Ozeglim, nije ga bilo, jel' on jos kod nas ili smo ga prodali?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Srecno Mirku a pozdravljam i potez uprave sto je uspela da ga udomi van bg.Lep prelazni rok.Sigurno smo jaci nego jesenas ,u ovom momentu mislim da je ovo nas maksimum,zadovoljan sam.Ako se proda Ozegovic,Rosic,Palocevic ili Maksimovic imamo spremne zamene,jedino bi spic falio.
Post Reply