Super Liga - sezona 2016/17

Locked
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by ernesto »

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/3920 ... a-ili-peta" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Stexman »

Klub treba da reaguje na ovu uvredu!
Stoka Saskvočka... Ti znas ko ce biti gde...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Neizlecivi »

AJAO STA JE REKAO :O

Dajte ljudi sta se primate... Ovime nam je mozda samo uslugu napravio i dodatan motiv dao. Nebitan je poprilicno. Cak su ga i pojedini normalni zvezdasi provalili da je ljakse i kvazi strucnjak. Malo jaci od kisele vode.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Karlsson »

Ma u Zvezdi su svi vidoviti. Znaju ko će narednih 3 godine biti prvak, znaju gde će ko završiti ispod njih...

Do sada neviđeni bezobrazluk i bahatost, poniavanje i omalovažavanje ostalih.

Zato im i želim da propadnu.
User avatar
blue & white
Posts: 50
Joined: Fri Sep 02, 2016 12:59 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by blue & white »

Добар фудбал виђен је на јужном дербију.
Обе екипе могу до 8 најбољих, можда и да се умешају у борбу за 4. место? :)

Божовићев коментар треба схватити као популистички коментар којима су склони политичари.
Он има један од најбољих послова у Србији - велику плату, најјачи тим, а ако се то на терену и не види, помоћиће "пријатељи" (међу њима је и пола суперличашких екипа).
Не прича он то јер је убеђен у то. Прича само оно што мисли 90% искомплексираних љубитеља фудбала у Србији и окружењу.
Довољно је рећи да код нас љубитељи фудбала имају болесни порив да прате лигу где се такмиче само два клуба - и не само да прате, већ и уживају.
У својој посебности (иако их има највише), шта ли, што су мафијаши на челу њихових управа увек највећи босови или што их држава нутка како навијају за шампионе галаксије.
Па погледајте медије - колико пута сте прочитали да је наш "меч свих мечева" у првих пет или десет на планети? :deal:
Нисмо сви исти - негде се велики вођа слави као божанство, као у Северној Кореји, а негде се подразумева да целокупан спорт храни једно двоглаво чудовиште. :devil:

Зато је сутра боље да победи црвено ..... :!: Јер, шта вам значи да избијете на прво место, ако не можете или не желите да га задржите?
Овако нек од прекосутра буде +10 у односу на црне, па ће и медији и њихови, хтели, не хтели, морати да престану да причају о +12, ако имају +2.
А то је за њих највећи ударац, јер их то највише и боли - они и постоје да би једни друге хранили. О чему највише говори реченица из потписа доле - спорт овде ни не постоји да би из људи извлачио оно најбоље, него да би људи имали кога да мрзе. А како ће да мрзе било кога, ако постоји још неко осим њих и њиховог архинепријатеља?

Зато, напред црвени или, боље речено, доле црни. :devil:
"Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto." - bez ikakve sumnje, najodvratnija rečenica koju je iko ikada izgovorio govoreći o srpskom sportu.
Борчевац
Posts: 137
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Борчевац »

Овај Божовић је само потврдио моје мишљење о њему са овом изјавом,а то је да је класична СЕЉАЧИНА,али не треба трошити ријечи на такве особе нису вриједни да их се коментарише.
Што се тиче данашњег ел комунистика више бих волио да побједи партизан,па да Вошу ако Бог да гледамо барем једну седмицу 1 на табели ове најмештене лиге.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Voja »

A ne znam sta se primate na Bozovicevu izjavu kada je covek rekao istinu,kada je rekao ono sto nam se uvek desi.Nije tesko biti veliki strucnjak i predvideti to. Pa samo ova nedelja je pokazala da nama ne trebaju ni Zvezda ni Partizan da bi bili mali i slabi. Postali smo poznati po samounistenju,a na sva zvona kriveci druge za to. Evo,ako je sve namesteno (a iskreno i sam u to verujem) da Zvezda bude prvak,zasto bi mi to dopustili? Vidite da umemo da se nosimo,i da sve samo od nas zavisi.Jel Zvezda kriva za 0:0 na Banjici? Ako mi istrcimo na Marakanu i zveknemo ih ni 300 saveza im ne moze pomoci. Zato ljudi,ne treba da se primamo na nikakve izjave,i red bi bio da se napokon drzimo samo naseg posla,i samo naseg kluba. Lalat je potvrdio da ako igras fudbal,da ako dominiras,da ako si kvalitetniji,napadas,ni los golman,ni placen sudija ti ne mogu nista. Kada bi bili pametni kao sto nismo,pa da se ujedinimo,svi oko istog zadatka,ali... to je vec (visedecenijska) utopija,i zato se ne treba ljutiti na Bozovica.

A u derbiju navijam za Partizan iz milion razloga,ali ce izmati veliki problem danas.... Supic :mrgreen:
Supa,ovaj put kolateralna steta,jer verovatno menadzer cuva cenu Kahrimanu,a Zvezda Manojlovicu. Samo jos jedan pokazatelj,da se plase Partizana,mozda cak i trojke u mrezi :wink:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Turija »

Vojo, primamo se zato, jer to je matrica odnosa prema Vosi. Koliko Vojvodina treba da bude jaka da bi se protiv svega toga izborila na terenu?
I da imamo najbolju upravu u Srbiji, isto bi se desavalo.
Koliko puta nismo bili sampioni i kad smo imali najbolju ekipu i odlicnu upravu?K
Priseti se.
Dvaput smo samo uspeli da se izmigoljimo iz kandzi projekcije.
I odmah sledece godine ide busenje, umesto priznanja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Marcello »

Ljudi, danas NE OTVARATI novine,portale i slično!!! Ja sam se zahebao i već mi je dan otišao u očin.

"...danas je na programu jedan odnajvećih derbija sveta..."
"...neki od najlepših citata o večitom derbiju..."
...
:shock:

Idite negde u prirodu, na pecanje, šetnju sa devojkama, decom, prijateljima....čuvajte zdravlje.

Vaš dr Marcello :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
knudsen
Posts: 17
Joined: Wed Aug 17, 2016 11:12 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by knudsen »

Ovakve izjave mogu samo da nam koriste. Voleo bih da svaki dan neko izjavi ovako nešto.
Što se tiče priča o tituli koje dolaze iz našeg kluba, trebalo bi ih zabraniti. Zapravo, nije ih ni bilo do ovog cirkusa prekjuče. Valjda su i Lalat i preCednik shvatili koliko je cela konferencija nebulozna i prepuna kontradiktornosti, pa su, ne znajući više gde udaraju, pokrenuli priču o napadu na titulu. Čisto eto da se pokrije činjenica da smo kao klub izgubili svaki kompas.

Nas posle svakog dobrog starta sezone dohvate beogradski novinarski lešinari da nas lože na titulu. To kreće uvek od njih. Vežemo par pobeda na startu i odmah kreću tekstovi na portalima ''Može li Vojvodina konačno bla bla...'' Onda pitaju nekog igrača da li bi Vojvodina mogla biti novi Lester, on odgovori nešto tipa ''možda'' ili ''što da ne'', a onda u novinama čitaš naslov ''Pazite šta vam kažem: bićemo srpski Lester''. Ama baš svake godine je tako.
Tako se stvara utisak u javnosti da se mi svake sezone palimo na titulu.

Treba zabraniti svima u klubu da uopšte pominju reč titula. Kad ih pitaju o tome, treba da govore kako nemamo apsolutno nikakve šanse i da se o tome uopšte ne razmišlja. Neka tabela govori da li jesmo ili nismo za titulu, manite se bilo kakve priče o tome. Biti u senci, bez pritiska, utakmica po utakmicu.
Борчевац
Posts: 137
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Борчевац »

Marcello wrote:Ljudi, danas NE OTVARATI novine,portale i slično!!! Ja sam se zahebao i već mi je dan otišao u očin.

"...danas je na programu jedan odnajvećih derbija sveta..."
"...neki od najlepših citata o večitom derbiju..."
...
:shock:

Idite negde u prirodu, na pecanje, šetnju sa devojkama, decom, prijateljima....čuvajte zdravlje.

Vaš dr Marcello :frown:
Ма данас се игра прави Српски Крајишки дерби код нас у Републици Српској :D
Рудар Приједор-Борац Бања Лука,Крајишки ел класико :D :D :D
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Neizlecivi »

Ako ja dobro pratim u Prijedoru bude vruca atmosfera :)
Srecno!
Борчевац
Posts: 137
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Борчевац »

Neizlecivi wrote:Ako ja dobro pratim u Prijedoru bude vruca atmosfera :)
Srecno!
Буде буде увијек пуно раје,и увјек Борац побједи надам се да ће тако бити и данас :) ,данас ако побједимо 1 смо на табели и ако Бог да ту остајемо до краја првенства.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, primamo se zato, jer to je matrica odnosa prema Vosi. Koliko Vojvodina treba da bude jaka da bi se protiv svega toga izborila na terenu?
I da imamo najbolju upravu u Srbiji, isto bi se desavalo.
Koliko puta nismo bili sampioni i kad smo imali najbolju ekipu i odlicnu upravu?K
Priseti se.
Ja sam mladji pa se nesto ne secam da smo bilo sta gubili (sem onog famoznog kupa) zaslugom Zvezde i Partizana. Gubili smo nasim greskama,nasom neslogom... nazalost. Ali sve je to sada nebitno,jednostavno moze Grof da prica sta hoce,ne pogadja me. Sto se njega tice,zna se kako je dosao,dosao je jer je morao,prvih par kola stab na klupi im je samo cutao ni rec nije progovarao tokom meca,to je bio neki njihov bunt protiv takvog dovodjenja na klupu.Primetio je to i Spira Grujic i javno to rekao u emisiji. Kada je Terza podneo ostavku,Grof je to jedva docekao i rekao "Terza me doveo,red je da i ja idem sa njim".E od tog momenta (OCIGLEDNO NEKA NEVIDLJIVA SILA JE REKLA "NE IDES TI NIGDE"),Grof menja misljenje i krece famozna zvezdina serija pobeda,i to sablonska,ciji smo sablon predocili ovde 10-12 kola unapred i secate se,tako je sve i bilo. Od tada i Grof krece sa "duhovitoscu" na konferencijama,svestan da mu niko nista ne moze. 25 pobeda u nizu u bilo kojoj ligi bi trebalo da garantuje i neku pobedu u Evropi.Ako 25 pobeda u nizu,garantuje samo tesnu pobedu protiv Malteskih ekipa,jebes i taj niz onda.Dakle,nije to osoba,cije bi izjave trebali uzimati za ozbiljno,a i sve da jeste,covek nista nije slagao... na nasim igracima je da ga demantuju
Image
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Super Liga - sezona 2016/17

Post by recni galeb »

moj stav je da zelimm da u el comunistku budu sto krcatije tribine i da se stadion urusi i po mogucstvu pobije sve ucesnike cak i sudije, taj rezultat bi bio sasvim zadovoljavajuci po mene... :lala:
ostatak koji gleda taj spektakl na tv da strefi srcka i svet ce biti lepsi... :mrgreen:
koja je kvota na taj ishod, uplatio bi koji dinar na to?
Locked