100 godina kluba

Locked
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 100 godina kluba

Post by naseljekolumbija »

trelos gia fcv wrote:Na polusezoni naš klub očekuje potpuni krah (neću nikoga ubeđivati).
Toliki krah da od obeležavanja stogodišnjice neće biti ništa!
Rečju i slovima - NIŠTA.
Jel Govedarica kaparisao prase?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Владика »

Крај новембра а још није формиран одбор за организацију прославе?
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: 100 godina kluba

Post by West Ham »

Koje proslave...? :frown:
oi Oi Oi! The chozen few...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 100 godina kluba

Post by shecky »

Kada je Tomislav Lovrekovic pisao o ovome ,mnogi su ga na tom clanku napadali i terali u 3 lepe a sad i vi sami imate takvo misljenje...
Neverovatni smo.
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: 100 godina kluba

Post by Samo borbeno ! »

shecky wrote:Ljudi aj da se ne lazemo ..
Jeste da sam i sam hejter ali aj da ne napadamo vecito nekog ili nesto samo zato da bi imali sta da pisemo ..
Kome sad smeta sto ce mozda doci Slavija Ajax i Borusija? Pa sta ako su njih 10 seli i to dogovorili? Da ne treba mozda u parlament da ide na raspravu sa sve amandmanima?

Svako ima neku svoju zelju i to je Okej , imam je i ja ..kao npr da se napravi trijagonal crveno belih Vojvodina-Slavija-Fejenord.
Mislim da je klasicna utakmica bezveze .. ovo ovako bar ima neku draz i opet gledamo 3 tima.

Takodje mislim da bi klub trebao da kupi onu kucu gde je klub osnovan , i da napravi nesto od toga stagod .. muzej ,klub navijaca ,klupski kafic itd itd.

Kako god bilo ,hajde da uzivamo u necemu ,sto ce neke buduce generacije cekati 99 godina, i budimo srecni sto cemo prisustvom biti deo te price.

Svaka cast ! :cheers:
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 100 godina kluba

Post by Brick Liman »

shecky wrote:Kada je Tomislav Lovrekovic pisao o ovome ,mnogi su ga na tom clanku napadali i terali u 3 lepe a sad i vi sami imate takvo misljenje...
Neverovatni smo.
Da, jadan čovek, pošteni istraživački novinar, sve vreme nam je otvarao oči motivisan beskompromisnom težnjom za adekvatnim informisanjem javnosti, a mi glupani izmanipulisani smo se ogrešili o tog divnog istinoljupca.

Kako si se, molim te, u ovoj temi, na ovom forumu posvećenom FK Vojvodini i njenim navijačima, uspeo da ubaciš kao temu tog novinskog revolveraša?!
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 100 godina kluba

Post by shecky »

Hahah :)
Pazi gari , na stranu sad to dal ga volimo ili ne , ali eto on je tad napisao ono sto mi sad ovde pisemo.
Dal je on to dobronamerno pisao ili ne ,dal sa sarkazmom ili ne ,nije mi to bila poenta.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 100 godina kluba

Post by Brick Liman »

shecky wrote:Hahah :)
Pazi gari , na stranu sad to dal ga volimo ili ne , ali eto on je tad napisao ono sto mi sad ovde pisemo.
Dal je on to dobronamerno pisao ili ne ,dal sa sarkazmom ili ne ,nije mi to bila poenta.
Naravno da nije pisao dobronamerno prema klubu (kad kažem klubu naravno da ne mislim na upravu), to i jeste poenta.

Duboko se izvinjavam na postavljanju ovoga, ali evo primera jedne emo priče dotičnoga piskarala od, recimo, petka. Fotografija je, hvala bogu, mutna i loše rezolucije:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 0b2cc99990" onclick="window.open(this.href);return false;
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 2175d87840" onclick="window.open(this.href);return false;
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 100 godina kluba

Post by Marcello »

Koje su ovo "novine"? Nisam baš upućen u rad dotičnog monseur-a... :mrgreen:

A, fotke, kao svojevremeno iz "Poljoprivrednik"-a.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Dejan »

Dnevnik wrote:Jош мало више од три месеца остало је до прославе 100 година од оснивања клуба. Има ли ту неких новина?

- Сигурно је да ћемо 5. марта 2014. године имати свечану Академију клуба поводом обележавања великог јубилеја, а да смо у завршним преговорима са Салвијом из Прага да дан касније одиграмо утакмицу. Планирамо и промоцију монографије клуба, а током лета покушаћемо да доведемо Ајакс из Амстердама и одиграмо пријатељски сусрет. Коначно, надам се да ћемо у летњим месецима промовисати и књигу чији је радни наслов за сада “Сто најбољих играча у сто година” - рекао је Радисав Рареновић, генерални секретар ФК Војводина.
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Stexman »

Izgleda da cemo stogodisnjicu proslaviti skromno... u krugu porodice! :oops:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Chana »

A do 100-godišnjice je ostalo...

http://www.timeanddate.com/countdown/ge ... a%22&csz=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Izvor: Objava FACEBOOK - "Сланинари VI"
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 100 godina kluba

Post by Radoye »

Nemoj da si malodusan Minja, pa vidis kako se svuda oko nas prekraja istorija, bice jos prilika da proslavimo 100. rodjendan, bez sekiracije... :devil: :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: 100 godina kluba

Post by Kamenica »

Osecam, da ce na prolece uciniti sve- da ne osvojimo Kup. I tako iz godine u godinu.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 100 godina kluba

Post by ultra komsa »

Ovoj temi treba da posvetimo mnogo vise paznje...te trajkovic,nikolic,vulicevic,ma ne vazno ko god da je,oni su bili ili ce biti,deo naseg kluba,a trazimo samo izgovore za ovaj poraz,za ovaj neuspreh,bilo ih je milion,to jE nase prokletskvo.Al poraz ako dozivimo da ne uvelicamo nasih 100 godina,e tu smo ga ugasili.to je poraz nas samih a ne placenika koji ljude dres i grb posto im lezu hiljade evra u dzep.oni nisu fkv mi smo!svi su umorni razumem ja to,i ja sam, nikada nista lepo da se desi.al dajte da ovoj stranici posvetimo hiljade predloga i ideja da mastamo da smo ono sto zasluzujemo( iako nema nikoga da nam to pruzi).uzdravlje braco
Locked